Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MechWarrior Online - pierwszy dziennik producenta i fragmenty rozgrywki we Frozen City

5 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Piranha Games wypuściła swój pierwszy materiał wideo, na którym szef studia opowiada o MechWarrior Online. Warto przyjrzeć się również gameplayowi z wersji beta tej sieciowej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "MechWarrior Online - pierwszy dziennik producenta i fragmenty rozgrywki we Frozen City" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki co nie wyglada to powalajaco na tle klasycznego MechWarriora. Walka troche CoD przypominala, a nie potycznki wielkich robotow... Zdecydowanie brakuje tez porzadnego modelu zniszczen.

Coz, trzeba czekac na wersje finalna i modlic sie o cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Patrolpl
Gra będzie F2P (jeśli model płatności miałeś na myśli), a rozgrywka będzie toczona pomiędzy graczami (12 vs. 12). Są to informacje znane od już sporego czasu.

@Alehor
Zapomniałeś dodać "moim zdaniem". Natomiast wg mnie Hawken to strzelanka typu CoD, BF itp. Osobiście zamierzam zagrać w obie gry, ale na pewno nie widzę sensu w porównywaniu tych dwóch gier.

Dnia 29.06.2012 o 23:07, Boro666 napisał:

Poki co nie wyglada to powalajaco na tle klasycznego MechWarriora. Walka troche CoD przypominala,
a nie potycznki wielkich robotow... Zdecydowanie brakuje tez porzadnego modelu zniszczen.

Coz, trzeba czekac na wersje finalna i modlic sie o cud.

Cóż... Kwestia gustów. Mnie osobiście bardzo się podoba MWO, a walki ''Mechów wyglądają tak jak powinny. I czym wg Ciebie jest "porządny model zniszczeń", którego nie ma w MWO? Bo wg mnie prezentuje się lepiej niż te w poprzednich odsłonach komputerowego Mechawojownika. Poza tym, jak sam zauważyłeś, nie jest to wersja finalna, ale dużych zmian bym się raczej nie spodziewał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować