Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiada obecność na gamescomie 2012

13 postów w tym temacie

Może zaprezentują dodatek do Diablo 3 za jedyne 200 zł?? Sorry Blizz, swoją polityką i nowym diabłem całkiem mnie do siebie zniechęciliście, do waszych gier też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 18:08, FlankerD napisał:

Może zaprezentują dodatek do Diablo 3 za jedyne 200 zł?? Sorry Blizz, swoją polityką
i nowym diabłem całkiem mnie do siebie zniechęciliście, do waszych gier też.


Od kiedy blizzard sprzedaje dodatki za 200zł , a po za tym na zapowiedź dodatku nie ma co liczyć przed 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 17:58, mr-nadol napisał:

Nie mają czasu na blizzcon a na gamescom mają?


Podejrzewam, że BlizzCon jest trudniejszy do zorganizowania i bardziej wymagający finansowo. Poza tym w tym roku postawili na turnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Demagol. Łatwiej podpiąć się pod już gotową imprezę niż robić wszystko samemu. O WIELE łatwiej. I nawet nie chodzi o koszty bo te dla Blizza nie są problemem, ale o same sprawy organizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 22:07, lonek11 napisał:

Dopóki nie zapowiedzą Warcrfafta IV, nie mam się co ruszać na takie imprezy.
Możliwe, że będę się nie ruszał przez długi czas ;P


Możliwe, że nie ruszysz się nigdy :)

WoW zniszczył uniwersum Warka do cna, wszystkie główne postacie albo nie żyją albo zginą w kolejnych dodatkach lub usuną się w cień.
Jedyna nadzieja to remake trójki albo restart całej serii, ewentualnie jakiś pre prequel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 00:53, Trolowarzysz napisał:

> Dopóki nie zapowiedzą Warcrfafta IV, nie mam się co ruszać na takie imprezy.
> Możliwe, że będę się nie ruszał przez długi czas ;P

Możliwe, że nie ruszysz się nigdy :)

WoW zniszczył uniwersum Warka do cna, wszystkie główne postacie albo nie żyją albo zginą
w kolejnych dodatkach lub usuną się w cień.
Jedyna nadzieja to remake trójki albo restart całej serii, ewentualnie jakiś pre prequel...


Zawsze mogą ruszyć z jakimś nowym wątkiem, nowi bohaterowie, co mnie się widziało tuż po premierze World of Warcraft''a, ale nie twierdzę, że nie miło by było spotkać starych herosów, choć to teraz niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować