Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Duel of Champions - beta-test

70 postów w tym temacie

O ile nie będzie wymagało jakiejś zbyt wielkiej gotówki i zapewni wiele kombinacji deków od poodstaw to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzet zapomniał o jednym z większych minusów jaki w chwili obecnej posiada ta gra, a mianowicie o braku możliwości wymiany kart z innymi graczami. Co to w ogóle ma być za karcianka, jeżeli nie da się wymieniać kart. Miejmy nadzieję, że dodadzą ten aspekt z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient już siągnięty, ale dopiero po egzaminach zacznę grać, bo dziewczyna mnie zabije że marnuje czas :P moja nazwa to Phanatyx, mam nadzieje że niedługo będziemy mogli się zmierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh- Lucas, spadasz mi z nieba xD Pytałem się w komentarzach (może nie tu) jak to jest z tą grą ( mi tylko Yu-gi-oh na myśl przychodzi), ale po tym artykule chyba nawet klienta pobiorę !) Co prawda moja obecna miłość to LoL i wracam do porzuconej jakiś czas temu Wojowniczej Księżniczki (KB), ale kto wie !) Jeśli się Ubi to uda- a trzeba przyznać, że za markę M&M się ostro wzięli !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym przetestował, dostałem klucz do bety ale... kiedy wchodzę na stronę DoC, klikam w "Weź udział w beta teście" i próbuję się zalogować na swoje konto Uplay wyskakuje mi komunikat:
"W trakcie przetwarzania twojego zgłoszenia wystąpił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbować później."

Na stronie Uplay loguję się bez problemu.
Ktoś jeszcze ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gierka przyjemna ale nie da sie pograć dlużej przez niezliczona ilość bugów
gra sie wieszcze, laguje i karty sie buguja mozna przegrac tylko dlatego ze system zle rozpatrzy umiejetnosc karty( nie zgodnie z opisem) dzis juz 5 wtop zaliczylem wlasnie przez crashe albo jakies walniete akcje typu wale moim archerem w typa co absorbuje 2 dmg od mele wiec teoretycznie obrazenia powinny wejsc lecz dmg zostaje preventOany
kolejnym minusem jest brak balansu i metch making z dupy zaczynajac grac 3 partie trafia ci sie typ z ratingiem 500 i spelami ktore masakruja ci pol decku

NIE ZZACZYNAJCIE GRAC NEKROPOLIA!!!!!!! SAM WZIOLEM TO GOWNO I TERAZ WYGRYWAM TYLKO Z INNYMI DECKAMI TEGO TYPU LUB NOOBAMI KTORZY WALA REMUVALEM PO SWOICH STWORACH :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 21:21, Korek92 napisał:

Na stronie Uplay loguję się bez problemu.
Ktoś jeszcze ma taki problem?


Ta, mam ten sam problem. Najwyrazniej za duzo kluczy rozdali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się wspaniale, szkoda, że w becie jest zero balansu (inferno przy odrobinie wysiłku i ustawienia spelli oraz potworów jedzie wszystko jak chce... Żałuję, że zacząłem z nekropolią, która potrzebuje więcej miłości i złota do rozwinięcia skrzydeł...
Ale jak mówię, póki co- bawię się znakomicie, i wygląda na to, że ta gra już mnie kupiła... Jak żadna od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh jak uszłyszałem karcianka i might and magic to myślałem że arcomage... might and magic po odejściu upadku 3DO i odejsciu Canaghema to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i podoba mi się, gram undeadami i rzeczywiście na początku są trochę słabi. Mam nadzieję, że wraz z większą ilością kart wzrośnie siła tej talii. Dużo im jeszcze zostało do poprawienia, ale mimo to, gra ma potencjał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Autor oraz kilka osób przedemną napisało: balans gry kuleje. Widząc inferno naprzeciw mojego Necro już wiem, że będzie cieżka rozgrywka. Karty ma śmiesznie tanie w stosunku do ich mocy (na początku, bo w dajmy na to 8 turze już się ta różnica zaciera). Przeciwko Imperium nie grałem więc ciężko powiedzieć. Twierdze widziałem tylko raz i na razie nie mam zdania, bo pojedynek wygrałem.
Są też jak widzę narzekania na Necro. Faktycznie, początkowa talia moim zdaniem jest trochę słaba, ale jeśli karty wejdą, to przeciwnik ma ciężko (wiele wygranych pojedynków przeciwko graczom z dużo większą ilością Skill Points). Jak ktoś napisał- talia potrzebuje miłości i golda do rozwinięcia skrzydeł bo posiada naprawdę przyjemne i upierdliwe dla przeciwnika jednostki
Matchmaking - grając duele nie raz napotykam na graczy 500+ samemu mając około 100. Wypadałoby to poprawić (nie żebym narzekał, jednak skoro już jest jakiś rozgranicznik poziomu gry jaką reprezentuje gracz, to niech on będzie do czegoś przydatny).
Funkcja chatu oraz friends list mam nadzieję że zostanie dodana w finalnej wersji.
Nowa karcianku Ubi mnie wciągnęła. Jeśli tylko będzie sensowny system F2P, bez konieczności wydawania fortuny na karty, żeby móc coś zdziałać, to się skuszę. Jeśli nie, to cóż... wolałbym wydawać pieniądze na realne gry karciane, niż na ich krzemowy odpowiednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zdolne zabrać bohaterowi połowę punktów życia jednym cisem."

Lucas, a co bohater powiedziałby na modrzew? : P

Swoją drogą wygląda ciekawie, z karciankami za dużo kontaktu nie miałem (z racji ''ogromnego'' zainteresowania tematem znam tylko Magica chyba, a jednak te karty swoje kosztują ^^), ale to w końcu Might and Magic :> Niestety na klucz do bety z gramu czekam od wczoraj i nie wiem czy się doczekam przed końcem bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś rozwiązać problem z logowaniem na stronie przed wpisaniem klucza, bo mi dalej wyskakuje "W trakcie przetwarzania twojego zgłoszenia wystąpił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbować później." a próbuje już od 2 dni ;/
Z opisów gra wygląda spoko, ale przydało by się sprawdzić samemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie przetwarzania twojego zgłoszenia wystąpił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbować później.
To sobie nie pogram :/
Nawet ściągnięcie Klienta nic nie daje bo podczas próby logowania wyświetla mi komunikat że nie jest możliwe zalogowanie sie z mojego regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dziś probuje sie zalogować a tu komunikat, że gra nie jest dostepna dla mojego regionu.

Co robić?;/

Ogólnie gra ciekawa ale jednak magic The Gathering 2013 na Steam jest lepiej wykonany. Chociaż jak na darmową grę Ubisoft naprawdę stworzył niezły produkt! Karcianek nigdy nie zawiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować