Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Duel of Champions - beta-test

70 postów w tym temacie

Czy da się zmienić frakcje początkową ? Nekromanci to jest porażka w porównaniu do innych zamków. Wygrywam jeśli komuś wyjatkowo nie podejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 19:26, Buachu napisał:

Czy da się zmienić frakcje początkową ? Nekromanci to jest porażka w porównaniu do innych
zamków. Wygrywam jeśli komuś wyjatkowo nie podejdzie...

Trzeba dzielnie uzbierać na talię startową, albo zdać się na los w paczkach z bohaterami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się dobrze grać na początkowej tali necro. Tylko musisz wywalić zbyteczne spelle i lekko przerobić talię. Trzeba po prostu zmaksymalizować prawdopodobieństwo trzymania dobrej karty. Tylko trzeba grać ostro defensywnie. Wiele razy jednostka naładowana złymi czarami mająca zerowe szansę na przeżycie opłacało się zostawiać jako żywą tarczę dla linii(+ przeciwnik jest z reguły wtedy kartę w dupę, a my obroniliśmy linię). Ta strategia działa jeśli przeciwnik nie ma przypakowanych spelli zabijających wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się gra, mimo to, że gra jest strasznie zabugowana pod względem technicznym. Trudno było nawet trafić w przycisk popychający grę dalej w tutorialu. Później też można niby wciskać buttony dotyczące hero przeciwnika podczas gdy on wyciąga kartę. Nawet jak na betę, to dość sporo takich bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietna gra. A ja zaczalem grac przystanią. Troche tego żałuję bo z moich obserwowań wynika że jest to najsłabsza talia z trzech początkowych ale i tak wiele zależy od umiejętnego używania kart i taktyki. Za bitwe z gosciem o 100 pnkt. wyżej w rankingu dostałem 15000 złota. Wystarczyło na porządne boostery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 15:12, Ramonek napisał:

Swietna gra. A ja zaczalem grac przystanią. Troche tego żałuję bo z moich obserwowań
wynika że jest to najsłabsza talia z trzech początkowych ale i tak wiele zależy od umiejętnego
używania kart i taktyki. Za bitwe z gosciem o 100 pnkt. wyżej w rankingu dostałem 15000
złota. Wystarczyło na porządne boostery :P


Też uważam, że przystań jest najsłabsza. Oczywiście wygrywałem nawet przeciwko Inferno, którzy są najmocniejsi, ale stoje przy swoim i stwierdzam ze swoich obserwacji, że Przystań jest kepsciutka. Jej jedyny plus to czar : tornada,burzy,huraganu?, taki czar który powoduje, że jednostki wroga tracą 2 HP i nie mogą atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 15:30, Eff3ctiv3 napisał:

Też uważam, że przystań jest najsłabsza. Oczywiście wygrywałem nawet przeciwko Inferno,
którzy są najmocniejsi, ale stoje przy swoim i stwierdzam ze swoich obserwacji, że Przystań
jest kepsciutka. Jej jedyny plus to czar : tornada,burzy,huraganu?, taki czar który powoduje,
że jednostki wroga tracą 2 HP i nie mogą atakować.

Czary nie zależą od frakcji, a od bohatera, bohaterów zaś jest czwórka, więc argument żaden. :)
btw mój najmocniejszy deck to Przystań, z Marcusem jako dowódcą, mającym tylko jedną szkołę magii, światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inferno musi spuścić łomot przeciwnikowi na samym początku. Bardzo potężne bestie. Nekropolia ma liczne jednostki a także bardzo (nie)ciekawe klątwy które potrafią doprowadzić przeciwnika do łez. Tak na przykład klątwa która sprawia że następnym razem kiedy jednostka straci punkt życia, zostanie uśmiercona.
Przystań ma naprawdę bardzo ciężko, a szczególnie przy pierwszych turach. Inaczej nie będzie w stanie poradzić sobie z przeważającymi siłami wroga ale ma za to bardzo potężne czary.

Chciałbym mieć teraz bohatera Nekro, mam dla niego dwa rary i jeden epic :O tylko herosa brak :(

Tak jak w MTG dużo zależy od szczęścia ale w jednej chwili skala bitwy może przechylić się na twą szale, a tobie pozostanie umiejętne użycie czarów i taktyczne rozłożenie jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę grać ze względu na region. Wcześniej działało, przestało nagle beż żadnych zmian na komputerze ani ingerencji w cokolwiek. Porty mam na pewno odblokowane wszystkie więc winę ponosi ubisoft, który nie potrafi z tym nic zrobić.

Jeśli ktoś jest ciekawy większej ilości informacji na temat gry to zapraszam na forum:

mim.hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest fajna. Gramy trochę z kolegami i w sumie nie uważamy żeby jakaś talia była zdecydowanie lepsza od drugiej poza kilkoma przekosanymi kartami ale wiadomo beta. Natomiast polecam przejrzenie decka na samym początku zabawy bo jest tam wiele kart które są bardzo słabe wręcz bezużyteczne :) Beta wygląda nieźle i sama gra jest ciekawa chociaż jest kilka mankamentów samej rozgrywki np instant spelle no ale może to jeszcze zmienią. Obawiam się tylko że gra może być poza zasięgiem przeciętnego gracza niby Free 2 Play ale wiadomo jak to z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że ten komunikat o złym regionie nie ma nic wspólnego z jakimiś zablokowanymi portami w konfiguracji sieci, bo zrobiłem mały test i odpaliłem grę na takiej zablokowanej sieci i wywala całkowicie inny błąd a dokładnie: „Unknown error code: 5”

Z pokrętnego rozumowania suportu dowiedziałem się że może przez to, że mieszkam w USA chodź nigdy w życiu tam nie byłem. Swoja drogą, dlaczego gra jest zablokowana dla mieszkańców ameryki północnej to tylko najstarsi górale mogą wiedzieć. Pozostało mi tylko czekać na oficjalną premierę gry i na to by gra została odblokowana na cały świat w tym na całą Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam was na stronę poświęconą grze duel of champions.
Znajdziecie tu spis kart, poradniki, opinie użytkowników oraz wiele więcej.
www.duelofchampions.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyka
U mnie z kolei nie wyskakują żadne błędy, ale jak juz zaczynam partię, to widzę rozgrywkę , nic nie mogę kliknąć poza END turn...nawet jak mam karty w rece podświetlone na zielono(zieloną obramówką, to i tak klikajac na nie prawym jak i lewym przzyciskiem myszy, nic sie nie dzieje...) klikam end turn i informuje mnie ze bohater nie wykonał ruchy wiec moge jakąś statystyke podnieść ,ale nic poza tym :( jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Koledzy i koleżanki, wiecie może jak mogę zagrać talią Inferno? Przy pierwszym uruchomieniu wybrałem przystań. Zbierałem, zbierałem i uzbierałem:) Kupiłem talię Inferno z Bohaterem. Ale niestety nie mogę zrobić Decka inferno. Wiecie może co może być przyczyną? Teraz wychodzi na to, że ponad 50,000 poszło do kubła. Potwierdzam Inferno jest silne. Fajne kreatury. Ale grając przystanią też można wygrywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 20:39, Gandi007 napisał:

Witam
Koledzy i koleżanki, wiecie może jak mogę zagrać talią Inferno? Przy pierwszym uruchomieniu
wybrałem przystań. Zbierałem, zbierałem i uzbierałem:) Kupiłem talię Inferno z Bohaterem.
Ale niestety nie mogę zrobić Decka inferno. Wiecie może co może być przyczyną? Teraz
wychodzi na to, że ponad 50,000 poszło do kubła. Potwierdzam Inferno jest silne. Fajne
kreatury. Ale grając przystanią też można wygrywać:)

Rozpakowujesz zakup. Tworzysz talię (osobna opcja z poziomu kolekcji kart). Zaczynając walkę wybierasz drugą z talii (strzałki). Co z tego działa nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam was na serwis poświęcony grze Duel of champions. Znajdziecie tu przede wszystkim spis wszystkich dostępnych kart, poradniki, problemy, pomoc oraz wiele więcej. www.duelofchampions.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 02:21, Lucas_the_Great napisał:

> Witam
> Koledzy i koleżanki, wiecie może jak mogę zagrać talią Inferno? Przy pierwszym uruchomieniu

> wybrałem przystań. Zbierałem, zbierałem i uzbierałem:) Kupiłem talię Inferno z Bohaterem.

> Ale niestety nie mogę zrobić Decka inferno. Wiecie może co może być przyczyną? Teraz

> wychodzi na to, że ponad 50,000 poszło do kubła. Potwierdzam Inferno jest silne.
Fajne
> kreatury. Ale grając przystanią też można wygrywać:)
Rozpakowujesz zakup. Tworzysz talię (osobna opcja z poziomu kolekcji kart). Zaczynając
walkę wybierasz drugą z talii (strzałki). Co z tego działa nie tak?



No właśnie to, że nie mogę przenieść bohatera do nowej talii:( Tworzę nową talię ale nie mogę do niej dodać bohatera Inferno. Domyślnie tworzy mi się talia z Bohaterem przystani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować