Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Duel of Champions - beta-test

70 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2012 o 12:25, Gandi007 napisał:

No właśnie to, że nie mogę przenieść bohatera do nowej talii:( Tworzę nową talię ale
nie mogę do niej dodać bohatera Inferno. Domyślnie tworzy mi się talia z Bohaterem przystani.


U mnie wzystko działa. <Click to create!> i tworzy się nowa (pusta) talia łapię za dowolną kartę z górnego panelui i przeciągam do dolnego i na koniec <Done>. Jeśli faktycznie masz tam bohatera to go wywal i weź właściwego. Jak nic nie pomoże to zgłoś błąd tu http://forums.ubi.com/forumdisplay.php/393-MMDOC-Poland?s=3b1651970084b05b413d41ce4afdb693 (login i hasło jak w grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 17:36, Opal_P napisał:

> No właśnie to, że nie mogę przenieść bohatera do nowej talii:( Tworzę nową talię
ale
> nie mogę do niej dodać bohatera Inferno. Domyślnie tworzy mi się talia z Bohaterem
przystani.

U mnie wzystko działa. <Click to create!> i tworzy się nowa (pusta) talia łapię
za dowolną kartę z górnego panelui i przeciągam do dolnego i na koniec <Done>.
Jeśli faktycznie masz tam bohatera to go wywal i weź właściwego. Jak nic nie pomoże to
zgłoś błąd tu http://forums.ubi.com/forumdisplay.php/393-MMDOC-Poland?s=3b1651970084b05b413d41ce4afdb693
(login i hasło jak w grze)

--------EDIT----------
Rozwiązane! Musiałem wykasować talię z bohaterem przystani. Ale i tak myślę, że to błąd.
--------EDIT----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 22:28, Gandi007 napisał:

Rozwiązane! Musiałem wykasować talię z bohaterem przystani. Ale i tak myślę, że to błąd.


Jeśli tak to ewidentny błąd. Ja mam jedną talię grywalną i dwie niepełne - dwa razy kupowałem tą paczkę 7+1. Możesz zgłosić ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na moim serwisie tj. ( www.duelofchampions.pl ) Została dodana opcja tworzenia decków. Jak na razie jest to wersja pre alfa (choć w pełni działająca).
W przyszłości zostanie dodana opcja komentowania decków, oceniania, ograniczenia dotyczące decków (min 50 kart, max 200), oraz dodane zostaną linki podczas wyświetlania decków wraz z ich miniaturkami po najechaniu na nazwę karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na moim serwisie tj. ( www.duelofchampions.pl ) Została dodana opcja tworzenia decków. Jak na razie jest to wersja pre alfa (choć w pełni działająca).
W przyszłości zostanie dodana opcja komentowania decków, oceniania, ograniczenia dotyczące decków (min 50 kart, max 200), oraz dodane zostaną linki podczas wyświetlania decków wraz z ich miniaturkami po najechaniu na nazwę karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje już od miesiąca i cały czas jak loguje się do Login UPLAY wyskakuje mi błąd co zrobić???
To jest błąd:
W trakcie przetwarzania twojego zgłoszenia wystąpił nieoczekiwany błąd. Prosimy spróbować później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam was na serwis o grze duel of champions.
Znajdziecie tu polskie Community, poradniki, sugestie, najświeższe informacje, deck builder oraz wiele więcej.
www.duelofchampions.pl serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować