Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ilu graczy skusiło się na Battlefield 3 Premium?

48 postów w tym temacie

Fajnie, od kiedy wyszedl patch przy okazji CQ to mi sie BF3 zdybal i mam tylko dzwiek i czarny ekran. W sprawie zwiazanej z tym - support EA okrutnie zaczal ssac od kiedy EADM zamienil sie w Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, wydawać łącznie 300 zł na grę, śmiech na sali. A ludzie to kupują bo będą mieć wszystkie dodatki, co uważam za idiotyzm bo nawet nie wiadomo na jakim poziomie będą one stały, ale co tam EA lubi takich co dają im na ślepo kasę.
Do tego, ta gra jest tak niestabilna, że wydawanie na nią dodatkowych pieniędzy to wariactwo (jeden patch "coś" poprawi, drugi coś spierdzieli).

Boję się tylko tego, że mogą wrzucić coś takiego do innych gier (i pewnie wrzucą, a masa to kupi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o Battlefield 3 chodzi to zrezygnowałem z niego już po pierwszym patchu redukującym dmg broni...
Premium? To kpina...Początek był Ciekawy, nawet na ESL się działo ale, po wspomnianym patchu frekwencja drużyn i rozgrywek spadła na tak niski poziom że te całe ich premium zabiję grę jeśli chodzi o eSport...
Widocznie zależy im na kasie z premki i skargach na bugi, zamiast naprawiać grę i zarabiać na arenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facepalm - z jednej strony gadaja jakie to tragiczne i bezsensowne, z drugiej wspieraja takie tepe przedsiewziecia. Tragedia z dzisiejszym rynkiem - Jesli ktos byl az tak "rzetelny" i nie zamowil przedpremierowej wersji BF3 - to zaplacil: ok. 120 zl za gre + ok. 40 zl za BtK + w najnizszej cenie ok. 150 zl Premium = 310 zl, za naprawde marna gre, za ktora wydalbym 50 zl z wielkim namyslem. Po prostu tragedia. Za taka sumke, moglbym kupic cos sensowniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, ile rzeczy mam za 156zł rocznego PS Plusa. Tak, wiem, że tylko podczas trwania abonamentu. Ale za to, co dają, mam zamiar przedłużać do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówimy tu o 4 DLC które dodają kilka map, broni, pojazdów itp. Więc to wcale nie są takie duże pieniądze. Nawet w czasach "dodatków" widziałem takowe w podobnej cenie i podobnej wielkości więc o co chodzi ?

Sam planuję tylko kupić Armored Kill. Ale jak ktoś lubi to czemu nie, niech bierze wszystko. Także akurat o Premium nie mam pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 20:43, KamyK_84 napisał:

Pff, wydawać łącznie 300 zł na grę, śmiech na sali. A ludzie to kupują bo będą mieć wszystkie
dodatki, co uważam za idiotyzm bo nawet nie wiadomo na jakim poziomie będą one stały,
ale co tam EA lubi takich co dają im na ślepo kasę.


Ludzie na WoW''a czy Simsy więcej wydają... i jeśli satysfakcjonuje ich to co otrzymują to nikt nie może powiedzieć że to pieniądze zmarnowane. A co do BF3 raczej bym nie powiedział że dają kase na ślepo, sama gra jest na wysokim poziomie więc nie spodziewał byś się rozczarowań po nabyciu dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2012 o 21:21, Alehor napisał:

Ludzie na WoW''a czy Simsy więcej wydają... i jeśli satysfakcjonuje ich to co otrzymują
to nikt nie może powiedzieć że to pieniądze zmarnowane. A co do BF3 raczej bym nie powiedział
że dają kase na ślepo, sama gra jest na wysokim poziomie więc nie spodziewał byś się
rozczarowań po nabyciu dodatków.


Tylko, że później gracze narzekają: "A to wycieto z tej gry","kolejne durne dlc?" a sami są sobie winni, przez nich dlc bedą wydawane cały czas.

Najśmieśniejsze jest to, jak gadali: "Wyróżniaj sie dzięki Battelfield Premium!" A ja się wyróżniam bo go nie mam :)
Nie mówiąc już o tym, że zginąć od gracza bez premium to zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupują, kupują... Ale chciałbym widzieć ilu graczy teraz tego żałuje, bo ja jestem jednym z nich. Dla mnie jedynie garstka broni ma w tym dodatku jakąś wartość, ale i tak dupy nie urywają. Same mapy w CQB to pomyłka, pierwsze co pomyślałem, to że trzeba było kupić CoDa po kosztach. Mam nadzieję, że pozostałe dodatki będą ciekawsze, zwłaszcza Armored Kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to całe premium jest nieprzydatne.Gdy wyszedł bf3 kupiłem go po roku gdyż nie miałem peceta tylko laptop.Nie mam zamiaru kupować premium.Dlaczego ? Iż wystarczają mi mapy podstawowe które i tak są bardo dobre.Drugim powodem jest to iż Ea zaczyna wkurzać mnie jako gracza i wolę kupić inną grę np. Assasin creed z którego można dużo się nauczyć historii i wesprzeć Ubisoft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już udało mi się uruchomić tego BF(po sporych problemach) to mogę powiedzieć że podstawka jest warta swojej ceny ze względu na mechanikę gry i tę grafikę. Problemem jest jednak to ze gra jest dość niestabilna i teoretycznie powinna chodzić na pełnych detalach, a czasem przy średnich wywala mnie do pulpitu itp. itd. DLC to mogę sobie kupić tak jak kupiłem Borderlands :D- Game of the Year Edition ze wszystkimi DLC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdzie te czasy Bad Company 2 co kupiłeś grę za 150zł i dostawałeś nowe bronie i mapy za darmo?? Dzięki ludziom będziemy bulić za dodatki 3 razy tyle co za grę dumni z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co taki mały troling? przecież to wyewoluowało z call of duty elite czyli pomysłu lubianego przez wszystkich graczy Bobiego Koticka :) A tak z czystej ciekawości gdzie się podziali ci co mówili pod newasami o COD elite że EA nie ucieka się do takich praktyk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na podstawke i dodatek zapłaciłem 100zł (Rosyjski klucz), jedyne problemy sa przy aktualizacji i więcej nie mam zamiaru wydawać. To premium to lekkie przegięcie, bo gracze karmią EA jak chłopi króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie są ci wszyscy, którzy mieszali z błotem acti za wydawnie drogich DLC. Ba! Ci, którzy wyzywali od idiotów ludzi, którzy kupili DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 22:29, Kam9000 napisał:

I gdzie te czasy Bad Company 2 co kupiłeś grę za 150zł i dostawałeś nowe bronie i mapy
za darmo?? Dzięki ludziom będziemy bulić za dodatki 3 razy tyle co za grę dumni z siebie?

Ciągle mamy CDP Red i Wiedźmina z darmowymi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować