Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Medal of Honor to najbardziej autentyczna strzelanina

27 postów w tym temacie

"Gra oparta jest na technologii Frostbite 2.0 i wyraźnie jest najbardziej autentyczną strzelaniną." Oczywiście ,że jest autentyczną STRZELANINĄ.Działania na polu walki ciężko nazwać strzelaniną, a w strzelaninie prujesz do wszystkigo co się rusza.Jeśli gość powiedziałby, że to symulator pola walki to co innego, ale powiedział, że to strzelanina i to do tego autentyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 19:11, StNimrod napisał:

Widzę że niektórzy nie potrafią czytać, jest napisane AUTENTYCZNA nie REALISTYCZNA. ;)

Ale ale ale było realistyczna!

Dnia 30.06.2012 o 19:11, StNimrod napisał:

Ale są wakacje, to dzieciom trzeba wybaczyć. ;)

Tak Tato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 13:24, Qbon11 napisał:

Nie rozumiem jak można kupować gry tylko pod multi..... Tacy gracze zabijają rynek gier
bo twórcy widząc to olewają tryb fabularny (który powinien być w grach najważniejszy)
i skupiają się tylko na multi, gdzie na dłuższą metę wszystko jest podobne.


Jeśli kupujesz BFa dla singla, który tam został wrzucony na siłę, to ja ciebie nie rozumiem. Nie grałem w singla MoHa i CoDa, bo mnie nie interesują, więc się nie mogę wypowiedzieć czy mają jakiegoś sensownego singla, czy nie, ale wiem, że i tak by mi się nie spodobały, więc sobie daruję, a jeśli multi by chociaż trzymało poziom, to czemu nie? CoD 4 był spoko, w World at War tez dało się grać, ale każdego następnego CoDa to nawet za darmo bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tu mowia o autentycznosci, a nie realizmie. Dokladnie to samo mowili przy poprzedniej odslonie, ktora jak wiemy byla totalna porazka. W kazdym razie staraja sie wmowic, ze gra przedstawia prawdziwy obraz wojny. Co oczywiscie jest wierutna bzdura, bo jest ona straszliwie stronnicza. Widac juz wszyscy zapomnieli jak wykasowano talibow, bo Amerykanie plakali ze jak to tak, zeby ktos gral na multi Talibem i strzelal do wspanialych amerykanskich chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować