Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft kontratakuje Lucenta

24 postów w tym temacie

Domek

Microsoft odpowiedział na pozew firmy Lucent Technologies, utrzymującej, że Xbox 360 wykorzystuje opatentowaną przez nią technologię. Gigant z Redmond z jednej strony odpowiedział na zarzuty, a z drugiej oskarżył Lucenta o naruszanie kilku jego patentów...

Przeczytaj cały tekst "Microsoft kontratakuje Lucenta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Opatentowane, czyli urząd patentowy przyjął patent. Ale MS twierdzi że to nie ważne, czyli wie lepiej niż Amerykański urząd patentowy? A w dodatku, twierdzimy że patent jest nie ważyn czyli bedziemy używać waszych technologii? Cały Microshit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 12:50, Vel Grozny napisał:

Heh... zauważyłem, że mam bardzo podobną podkładkę na mysz jak na obrazku (tylko to kółko jest
nad napisem, a reszta tak samo) :)



Sorry, ale kogo to obchodzi? Glupie nabijanie postow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:36, ProChaoS napisał:

Sorry, ale kogo to obchodzi? Glupie nabijanie postow....

Nie znoszę takich ludzi, którzy wszędzie wietrzą spamerów i nabijaczy postów. Na forum nie piszę często, głównie czytam, a ty z powodu jednego krótkiego komentarza oskarzasz mnie o spam.

Zostaw moderatorom ich pracę.

Zauważ poza tym, że mój post częściowo dotyczył tematu, twój - ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:36, ProChaoS napisał:

Sorry, ale kogo to obchodzi? Glupie nabijanie postow....


To już przegięcie. A co ty niby robisz? Nabijasz posty... Jeśli jesteś taki łowca nabijaczy postów to zacznij od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:47, michal19 napisał:

> Sorry, ale kogo to obchodzi? Glupie nabijanie postow....

To już przegięcie. A co ty niby robisz? Nabijasz posty... Jeśli jesteś taki łowca nabijaczy
postów to zacznij od siebie.


Wiesz ja statusy na tym forum mam gdzies. Tylko nie lubie glupiej gatki typu " a na mojej podklace jest logo podobno do ..." I co z tego ? Hę? Glupie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może jakiś post choć troszke w temacie?
Słyszał ktoś o czymś takim jak troll patentowy? Jak wiadomo, w USA i nie tylko mozna opatentować choćby podwójne kliknięcie na ikonkę ( bo jedno jest apple''owskie) , a ten patent jest MS i dlatego w Linuksie klika się raz. Pojawioł się taki coś, co się zwie troll patentowy. Ano tylko patentuje jakąś "technologię", potem się procesuje o odszkodowania za łamanie patentu. Ostatnio sąd w USa zdecydował, iż nawet mimo złamania patentu odszkodowanie będzie tylko wtedy, gdy będzie wymierna szkoda finansowa: np. spadek obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 17:26, AgayKhan napisał:

No to może jakiś post choć troszke w temacie?


Byłem w Urzędzie patentowym i przeglądałem biuletyny. Są tak "bardzo wspaniałe wynalazki" polecam pobieżną lekturę. No i oczywiście takie perełki o których ty mówisz też są. W polskim urzędzie patentowym. Choć nie w takim stopniu bo w sumie to już nie wiem który raz wałkujemy i obśmiewamy "wojny patentowe" w USA :)


-->ProChaoS
Czy nie uważasz że gadki w stylu "nabijasz posty" to też jest nabijanie postów. Poza tym nie lubię gadki typu "a kogo to obchodzi". Nikt chyba nie lubi bo jest to przejawem chamstwa. Przykro mi że muszę pisać to słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować