Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 3: Titan Lords

394 postów w tym temacie

Nie wiadomo. Producent nie zapowiedział jeszcze kontynuacji. Nie wiadomo również czy sprzedaż Risen 2 to sukces czy klapa. Ciężko ocenić. Może na tegorocznym gamescomie, twórcy zapowiedzą Risen 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 12:36, Sericulum napisał:

Coś tam kiedyś dziabano, że Risen 3 to będzie Gothic 5. Ale ja tam nie wiem :p


Najpierw niech wezmą się za gothica 4 ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 14:44, lukaszqwerty napisał:

Właśnie ukończyłem Risen 2 i mam pytanie : czy bedzie risen 3 ?


Nie wiadomo. Risen 2 to specyficzna gra i nie trafi ona do dużej ilości odbiorców to pewne. To nie jest Gothic. Poza tym Gothic też nie był grom, która miała jakieś wysokie wyniki sprzedaży. Była popularna w Niemczech, w Polsce gdzie była po prostu RPG stulecia. Poza Europą ? Pewnie o wiele mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 20:52, vegost napisał:

Nie wiadomo. Risen 2 to specyficzna gra i nie trafi ona do dużej ilości odbiorców to
pewne. To nie jest Gothic. Poza tym Gothic też nie był grom, która miała jakieś wysokie
wyniki sprzedaży. Była popularna w Niemczech, w Polsce gdzie była po prostu RPG stulecia.
Poza Europą ? Pewnie o wiele mniejsze.


Może i tak, ale seria Gothic to jedna z najlepszych cRPG jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Risen 2 był bardzo ciężki klimat, ciężko było się wczuć, tak jak np. w Gothicu, bez porównania.
Mam nadzieję że nawet jeśli R3 powstanie, będzie lepszy pod względem klimatu niż jego poprzednik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 21:14, DambialkoX napisał:

Może i tak, ale seria Gothic to jedna z najlepszych cRPG jakie grałem.


Gothic to legenda swoich czasów. Teraz mało kto by po nią sięgnął ze względu na to jak wygląda. Ale my starzy wyjadacze wiemy, że w RPG nie liczy się grafika tylko jakość fabularna. Mnie po prostu zmiażdżyła. Do dziś dzień miło wspominam Gothica :) Może w końcu powróci w chwale ? :)

@Reinvented Ciężki ? Raczej zbyt uproszczony w porównaniu z pierwszym Risenem. Zbyt łatwy, zbyt kolorowy i zrezygnowano z wielu rzeczy w mechanice gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 22:50, DambialkoX napisał:

Przydałby się nowoczesny porządny Gothic, a nie jej marna, nędzna niedopracowana wersja.


Piranie to wiedzą, niestety to nie od nas zależy powstanie następnej części Gothica. Ja bym się cieszył jak by zrobili re-mastering dwóch części i dali do sprzedaży pudełkowej. Grafika podniesiona do HD ? :) Rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że niestety pracują ciągle na starym silniku. Cieszy jednak powrót mroczniejszych klimatów, a sama informacja "zrobiła mi dzień" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 23:21, Evertsen_Dante napisał:

Czyżby nowy Bezi? :(

Bardzo możliwe :p. Ja natomiast jestem ciekawy czy pokuszą się o wersje konsolowe czy dadzą sobie spokój. Patrząc na to co odwalili z pierwszym czy drugim Risenem chyba nie popełniliby trzeci raz tego samego błędu? Mam na myśli oczywiście to jak te gry wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 23:19, LESZ3u napisał:

Wygląda na to, że niestety pracują ciągle na starym silniku. Cieszy jednak powrót mroczniejszych
klimatów, a sama informacja "zrobiła mi dzień" :)


Odświeżyłem sobie poprzednie części i zauważyłem, że jednak wygląda to wszystko w 3 dużo lepiej- cienie są bardziej realistyczne, postacie bardziej szczegółowe i światła bardziej klimatyczne. Kojarzy mi się obecny klimat gry z Dark Soulem i Gothickiem 2, każdy kto grał, pamięta jak bardzo ciemne tekstury były w grze, szczególnie już za głównym miastem (pomijam że wszędzie był jakieś potwory :) ).

Edit. Budynek na "klifie" połączony mostkiem wygląda świetnie, ale nie mogę oprzec się wrażeniu, że nawet magia nie utrzymała by go przy istnieniu długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 11:32, ZubenPL napisał:

Ciekawe czy w końcu otrzymamy porządny animacje.

Na to bym nie liczył po screenach widać że stary silnik. W poprzednich częściach miałem nieodparte wrażenie, ze spora część animacji pamięta jeszcze pierwszego Gothica... Nie życzę im źle ale jeśli nie pójdą mocno do przodu to nowy Risen będzie grą co najwyżej ze średniej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować