Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 3: Titan Lords

394 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2014 o 18:38, Firefly94 napisał:

Najnowszy trailer właśnie się ukazał.
https://www.youtube.com/watch?v=LXiZWwFGYJk

>
taaa... próbowałem, ale wymagane jest logowanie. Pokazuje się zdjęcie mojego syna i jego dane. Ja sam kiedyś zalogowałem się na youtube, ale najwyraźniej o mnie zapomnieli. No to dobrze, skoro mnie nie uwzględnili w swoich annałach, to obejdę się bez trailera. Bez youtube też. Nie podoba mi się totalna inwigilacja użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 21:21, KrzysztofMarek napisał:

taaa... próbowałem, ale wymagane jest logowanie. Pokazuje się zdjęcie mojego syna i jego
dane.

A jak wejdziesz na gmail.com to czyje dane widzisz;) ? Wiesz, ze google ma youtuba i polaczyli konta, ze przy wejsciu na YT i majac cookies gmaila to gmail+yt moze coś chcieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 21:49, Sarinew napisał:

> /.../ > A jak wejdziesz na gmail.com to czyje dane widzisz;) ? Wiesz, ze google ma youtuba i
polaczyli konta, ze przy wejsciu na YT i majac cookies gmaila to gmail+yt moze coś chcieć
?

Ja mam swoje lata i na tyle orientuję się w internecie, żeby wiedzieć, że dla służb kilku, może kilkunastu państw odgrywanie roli Wielkiego Brata nie stanowi problemu. Tylko po co mam im cokolwiek ułatwiać? Chcą wiedzieć o mnie wszystko? No to będą wiedzieli. Ale niech sami do tego dojdą. Jeszcze czego, żebym sam się przed Wielkim Bratem spowiadał? Niedoczekanie... i tak mi wciskają reklamy, które dotyczą sprzętu, którego nie mam zamiaru kupować, tylko chciałem wiedzieć, o ile jest lepszy i dlaczego jest lepszy od tego, który mam. Wiem, ze niedługo nie będę miał wyboru (to tak, jak z telewizją, mam ponad 60 kanałów, na wszystkich to samo, tylko w różnych porach i dniach tygodnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:55, Gumisiek2 napisał:

Bohater przenika przez potwora już na samym początku gameplayu. To będzie kolejna świetna
gra od Piranha Bytes.


Trzeba wziąć pod uwagę, że to zapewne alpha lub beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra ma wyjść w sierpniu, to stawiałbym na betę (i to dość zaawansowaną). W każdym razie tego typu bugi to znak charakterystyczny obu serii gier od PB. Twórcy chyba zbyt dosłownie potraktowali prośby fanów o zrobienie klasycznej gry od Piranha Bytes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:39, Dandzialf napisał:

Ahh uprzedziłeś mnie, a chciałem też to wkleić ;/. Tak swoją drogą czy w dolnym lewym rogu to minimapa? Czy mi sie zdaję?

Gumisiek2 Tyle że to alpha lub beta i do tego czasu poprawią to na 100%.Tak czy siak czekam bo brakuje mi RPG'a który nie byłby jednocześnie sieczką robioną na potworach czy ogólnie przyjętych przeciwnikach ;p(tak jak BbF).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2014 o 09:19, Eternal101 napisał:


Gumisiek2 Tyle że to alpha lub beta i do tego czasu poprawią to na 100%.Tak czy
siak czekam bo brakuje mi RPG''a który nie byłby jednocześnie sieczką robioną na potworach
czy ogólnie przyjętych przeciwnikach ;p(tak jak BbF).


Mnie ten filmik utwierdza w przekonaniu, że nie ma na co czekać, lepiej poczekać na nowego DA i na W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 09:48, lis_23 napisał:

Mnie ten filmik utwierdza w przekonaniu, że nie ma na co czekać, lepiej poczekać na nowego
DA i na W3.

W3 i DA swoją drogą, ale Risen 3 zapowiada sie wyśmienicie jak dla mnie, powrót do klimatów starego Risena czy Gothica tyle że w nowej, lepszej oprawie. Po 2 jako fan Gothica jest to tytuł obowiązkowy dla mnie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 20:46, Damianuss1 napisał:

Czekam niecierpliwie na tego Risena.


Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak zgotują powtórkę z dwójki to nawet kijem nie tknę. Zgoda, nie wygląda to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odwrotnie. Jak zrobią powtórkę z pierwszej części, to nie będę brał. Risen 1 wystarczyło mi na godzinę, żeby stwierdzić, iż ta gra miała niewykorzystany potencjał oraz denne questy (typu zamieć kurze w domu).

Przed porzuceniem gry, udało mi się jedynie wejść do miasta, zobaczyć ludzi w zakonie i dojść do bandytów. Sztuczne ograniczenia poruszania się były dla mnie nie do przyjęcia.

No i co to za pomysł, żeby byle dzik czy szczur Ciebie pokonał, bo bohater nie miał nawet patyka (a tak miałem, jak próbowałem dojść do pierwszego ekwipunku. Ledwo dorwałem tarczę i miecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować