Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 3: Titan Lords

394 postów w tym temacie

To będzie pierwsza gra PB w którą nie zagram od premiery od czasów gothica 2. Możliwe, że w ogóle jej nie kupię bo nie przekonali mnie zupełnie co do tej części Risena. Wygląda jak kopia dwójki. Z całym szacunkiem, ale tym razem postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 22:10, Damianuss1 napisał:

Nie ma gdzieś jakiejś angielskiej wersji? Nie mogę słuchać tego języka. Albo chociaż jakby dało się włączyć napisy.

Sama gra mnie zainteresowała. Jestem wielkim fanem Gothica (tzn. części 1-3), ale w żadnego Risena nie grałem. Dwójkę sobie odpuściłem, bo nie lubię pirackich klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie podoba walka za pomocą magii w tej grze, na prawdę wygląda to świetnie. Już nie mogę się doczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 17:13, Rusty-Luke napisał:

Nie ma gdzieś jakiejś angielskiej wersji? Nie mogę słuchać tego języka. Albo chociaż
jakby dało się włączyć napisy.

Sama gra mnie zainteresowała. Jestem wielkim fanem Gothica (tzn. części 1-3), ale w żadnego
Risena nie grałem. Dwójkę sobie odpuściłem, bo nie lubię pirackich klimatów.

Mozesz zagrać w Risena, gra się w zasadzie fajnie, tylko grając... co chwila człek sobie mysli "Czemu, k..a, nie zrobili Gothica?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 23:01, castlerock napisał:

Mozesz zagrać w Risena, gra się w zasadzie fajnie, tylko grając... co chwila człek sobie
mysli "Czemu, k..a, nie zrobili Gothica?!"

No właśnie nie mogę znaleźć na Allegro jedynki, a dwójka - tak jak już pisałem - zniechęca mnie z uwagi na piracki klimat (zagrałbym na xboxie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 00:37, Rusty-Luke napisał:

No właśnie nie mogę znaleźć na Allegro jedynki, a dwójka - tak jak już pisałem - zniechęca
mnie z uwagi na piracki klimat (zagrałbym na xboxie).


Jest tego trochę na alledrogo a tutaj przykłady:
http://allegro.pl/risen-pl-pc-stan-bdb-bcm-i4445137267.html
http://allegro.pl/gra-risen-pc-nowa-i4453377974.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 23:09, Ecko09 napisał:

Bo nie mieli praw do niego?

Prawa maja juz od dawna, ale nie, oni Risen ciągną, i cały czas odwołuja się do korzeni... Cholera jasna,skoro tak ich nasza nostalgia buduje, niech nie pitolą tylko zrobią Gothic.
To tak jakby mieć lodówke pełna mięsa i robić sobie kotlety sojowe, a potem żuć je wspominając, jak to mielone z mięsa smakowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że przy tworzeniu kolejnej części Gothica oczekiwania będą ogromne! Przez to sami nie wiedzą, czy sobie z tym poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 12:34, Karol44 napisał:

Nie zmienia to faktu, że przy tworzeniu kolejnej części Gothica oczekiwania będą ogromne!
Przez to sami nie wiedzą, czy sobie z tym poradzą.


Dlatego może lepiej by było aby kolejny Gothic już nigdy nie powstał, bardziej bym chciał zobaczyć odświeżonego Gothica 1 i 2 z dzisiejszą technologię ale to też mogło by się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Risen to gra o której było dość długo cicho. Nagle bum, wysyp informacji i premiera za rogiem. Czy to dobrze wróży tej grze? Raczej nie. Gothic z każdą kolejną odsłoną pod dwójce przedstawiał się blado, łącznie z ''przyszywanymi'' kontynuacjami które fundowali nam jakoś czas temu.

Ktoś jednak w to gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co tak się wszyscy czepiają tego Risen''a. Ja to już kilka razy mówiłem i będe powtarzał, oni nie konkurują z Dragon Age czy Wiedźminem, oni po prostu robią grę dla fanów i jeśli sprzedadzą 500k kopii to będzie sukces dla nich czego im życzę, bardzo podobają mi się gry od PB, Risen 2 nie zrobił na mnie może jakiegoś wielkiego wrażenia ale to pewnie dlatego że nie jestem aż tak wielkim fanem pirackich klimatów. Za to Risen 1 wspominam bardzo dobrze i gdy słyszę soundtrack który leciał w Harbor City za dnia to aż mam ochotę znowu zagrać. Jeśli dobrze pamiętam to zostało jeszcze 3 Titan Lordów i pewnie chcą dokończyć historię Risen''a.

Co do serii Gothic, to oni przecież pytali się fanów czy jeśli by robili Gothic''a to czy mają uznać historię która działa się w Arcanii czy mają kontynuować tą z Gothic''a 3. Poza tym [tutaj nie jestem pewien bo nie znam dat] ale być może oni czekają na jakieś 10 czy 15 lecie Gothic''a i wtedy coś pokażą?
Co do pomysłu remaku Gothic 1 i 2 to moim zdaniem super pomysł, silnik na którym działa Risen 2 i teraz 3 świetnie się nadaje, fajnie by było, no ale możemy tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować