Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 3: Titan Lords

394 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2014 o 21:03, nightfaler napisał:

Któryś raz widzę słowo "fedeksowe" w kontekście questów, skąd one się wzięło?

FedEx - firma kurierska.

"Fedeksowe" questy - typu "idź gdzieś, przynieś coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Był dobrym RPGiem, nawet bardzo, ale pod względem otwartości świata był mizerny.

@nightfaler - ja pierwszy raz o tym słyszę. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy warto inwestować w magię? Jak tu jest to rozwiązane w Risen 3??

BO nie wiem czy robić samego maga czy wojownika + maga. Co preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 22:00, Azazell napisał:

Ciekaw jestem czy warto inwestować w magię? Jak tu jest to rozwiązane w Risen 3??

BO nie wiem czy robić samego maga czy wojownika + maga. Co preferujecie?


Sądzę, iż ciężko komukolwiek cokolwiek preferować obecnie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram z poczatku dziwnie sie gralo ale im dalej tym lepiej.. Pozycja obowiazkowa dla fanow gotchica i starych wyjadaczy... To nie jest gra dla Gimbusow!

A ta powyzsza recka na youtube to koles opisywal sam wstepniak bo gra prawdziwa zaczyna sie po prologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 06:28, Azazell napisał:

Ja tez gram z poczatku dziwnie sie gralo ale im dalej tym lepiej.. Pozycja obowiazkowa
dla fanow gotchica i starych wyjadaczy... To nie jest gra dla Gimbusow!


To mam nadzieję, że się rozkreci bo po pierwszych 30 min jestem trochę zagubiony. Konsolowy ekwipunek i wszystkie zakladki umiejęstności i atrybutów wyglądają tragicznie. Po co robić osobną wersję na PC jak wystarczy zrobić port z konsoli....
Walka nawet ciekawa ale brakuje jej płynności, finezji ... nie wiem jak to określić, trochę drętwa. Jak tylko będę miał możliwość inwestuję w magię :D
Pati od pierwszej cześci strasznie zbrzydła, czekam na moment kiedy się jej pozbędę, tzn przestanie za mną łazić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak spojrzałem na osiągnięcia na Steamie i biedne coś one są :D Mnóstwo za ukończenie questów, nie wiele za inne rzeczy jak zabijanie potworów (tylko za 1000 i 2000) czy wbijanie lvl (wcale, jedynie jak umiejętność jakąś do 100 rozwiniesz). Lipa lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i utknąłem w miejscu.

Spoiler

Zamieniłem się w papugę i przeleciałem, żeby włączyć zwodzony most do świątyni, ale jakoś coś widocznie przegapiłem, bo nie mogę znaleźć żadnej dźwigni czy przycisku

. Może ktoś już wie, co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, gra przyszła, instalacja była bardzo dziwna, dwie płyty z czego drugą włożyłem na sekunde i steam zaczął mi dociągać pozostałe 1,6 GB na oko.. nie do końca rozumiem czy coś poszło nie tak, czy może tak właśnie miało być.

Co do samej gry to przeszedłem sam prolog na razie i dwie dziwne rzeczy zapamiętałem. Gra zawiesiła mi się podczas

Spoiler

walki z Kapitanem Wroną i jego załogą kiedy nasz bohater śni

komputer mam taki że nie powinno nic się dziać a gra sama ustawiła mi w opcjach wszystko na najwyższe. Drugą rzeczą którą zapamiętałem i była dziwna to, nazwa Piaskowy Diabeł czy jak oni się tam nazywają dziwnie się glitchuje, tzn ten napis skacze w dół w górę jak porąbany oraz trzęsie się na boki. Póki co to tylko z nimi miałem taki problem.

Co do Patty to nie rozumiem czemu ludzie się jej czepiają, moim zdaniem wygląda najlepiej ze wszystkich części. W jedynce niczym się nie różniła z wyglądu od kurtyzan które mogliśmy spotkać w mieście.. w drugiej części była odziana w ubrania Kapitana Sparrow''a.. co wyglądało trochę idiotycznie moim zdaniem. Teraz wygląda bardzo fajnie moim zdaniem i oryginalnie [tak jak wspominałem dopiero zacząłem i być może pojawią się jej kopie w innych kolorach.. ale póki co wygląda bardzo fajnie] podobają mi się koronki w niektórych elementach jej ubrania, a charakter cały czas taki sam jaki miała. Trochę zarozumiała ale dobra dziewczyna która troszczy się o bliskich jej sercu.

Ogólnie póki bardzo pozytywnie Risen 3 dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Most uruchamiasz wewnątrz świątyni, idź rzeką i tam gdzie będzie widmo ducha Kapitana Wrony wspinaj się i tam będzie wejście do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 13:57, Noma napisał:

Spoiler

Most uruchamiasz wewnątrz świątyni, idź rzeką i tam gdzie będzie widmo ducha Kapitana
Wrony wspinaj się i tam będzie wejście do środka.


Dziękuję, byłem tam i nie poszedłem dalej.... Zaraz tam pójdę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 13:56, Noma napisał:

Co do Patty to nie rozumiem czemu ludzie się jej czepiają, moim zdaniem wygląda najlepiej
ze wszystkich części.


Ogólny wygląd postaci, kształty, ubiór na dwa duże plusy :P natomiast twarz najbrzydsza ze wszystkich 3 części. Jej "charakter" na razie trochę wkurzająco cwaniacki, ale jak pisałem jestem dopiero na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować