Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 3: Titan Lords

394 postów w tym temacie

Wie ktoś co wchodzi w skład DLC? Fog Island, Uprising Of the Little Guys i Adventure Garb. Ewentualnie, gdzie o tym poczytać, google niezbyt pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogrywałem jeszcze ale 2 to nowe lokacje z zadaniami no i 3 DLC to po prostu strój, tak jak w dwójce był strój pirata tutaj jest strój awanturnika która na start ma ładne statystyki, i całkiem ładnie wygląda. A te dwa pozostałe DLC to tak jak pisałem, 2 wyspy [Wyspa Mgieł i Wyspa Złodziei] na Wyspie Złodziei będą zadania związane z tymi gnomami małymi, trzeba będzie im pomóc i takie tam. A na Wyspie Mgieł to coś ma być związanego z Inkwizycją chyba ale jeszcze nie byłem na nich więc więcej powiedzieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mnie się tam podoba. Ładna zdrowa dziewucha :D A ona zawsze była lekko zarozumiała tak więc już się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało wypowiedzi o grze. Ja mam za sobą 3 godziny gry (ale faktycznie dłużej, bo już dwa razy zginąłem, a właściwie trzy) i jak dotąd, klasyka gatunku - nikt nic nie wie, sam musisz szukać i próbować właściwej drogi - jak pójdzie źle, to giniesz. Gra robi automatyczne sejwy, ale lepiej i samemu zapisywać, bo zginąć jest nadzwyczaj łatwo. Właśnie załatwiły mnie dwa piekielne ogary do spółki ze szponiastą małpą. Zdążyłem tylko jednego utłuc a drugiego poranić, a małpa zaczęła obgryzać moje zwłoki. Dałem sobie spokój na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 18:57, KrzysztofMarek napisał:

Jakoś mało wypowiedzi o grze. Ja mam za sobą 3 godziny gry

No no, brzmi zachęcająco :p. Powiedz proszę czy przez te 3h natknąłeś się już na jakieś większe miasto? Czy ogólnie Ci się podoba? Czy w pierwszych godzinach już wszystkie domy splądrowane nocą? Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 19:33, Damianuss1 napisał:

> /.../ No no, brzmi zachęcająco :p./.../

No, nie wszystkie domy mogłem splądrować - jak mieszkańcy byli uzbrojeni, to nie za bardzo miałem na to szansę. Większego miasta jeszcze nie widziałem - ot, parę budynków. To wciąż "tylko" Risen, nawet, jeśli jest to już Risen 3. Każdego wroga można załatwić, ale jak jest sam, jak jest kilku, to robi się ciężko, przynajmniej teraz, na początku. Jak dotąd, to gra mi się podoba, chociaż zdecydowanie wolałbym łuk od muszkietu. Co będzie dalej - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 17:43, Noma napisał:

Nie ogrywałem jeszcze ale 2 to nowe lokacje z zadaniami no i 3 DLC to po prostu strój,
tak jak w dwójce był strój pirata tutaj jest strój awanturnika która na start ma ładne
statystyki, i całkiem ładnie wygląda. A te dwa pozostałe DLC to tak jak pisałem, 2 wyspy
[Wyspa Mgieł i Wyspa Złodziei] na Wyspie Złodziei będą zadania związane z tymi gnomami
małymi, trzeba będzie im pomóc i takie tam. A na Wyspie Mgieł to coś ma być związanego
z Inkwizycją chyba ale jeszcze nie byłem na nich więc więcej powiedzieć nie mogę.


Jak pobrać te DLC?,mam je pokazane w dodatkach ale mogę tylko przeczytać,czym jest dany dodatek,nie mam żadnego kodu żeby je pobrać,a może one już są w grze po instalacji?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że są, a dlatego że

Spoiler

zaraz po tym jak mnie Kostuch wskrzesił, pozwiedzałem jeszcze trochę tą wyspę i zagadałem do niego jeszcze raz. Nagle w trakcie dialogu wspomniał że przypomniało mu się o tym.. i tutaj wymienił najpierw tą wyspę mgieł a chwile po tym wspomniał o wyspie złodziei. [dodam że kiedy mówił o tych wyspach jego głos był troszkę inny, nie nagrany w tym samym czasie co podstawowe kwestie, dało się to usłyszeć]

Być może jest ściągania bo tak jak wspominałem po włożeniu płytki nr 2 praktycznie nic z nią nie zrobił komputer a steam zaczął mi ściągać jakieś 1,6 do 2 GB być może to były te dodatki, może nie. W każdym razie,
Spoiler

pogadaj z Kostuchem jeszcze raz jeśli tego nie zrobiłeś i wypytaj o co się da [ ja byłem jeszcze wtedy na tej wyspie ]

może dostaniesz wtedy zadania związane z tymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 00:32, Ecko09 napisał:

Ile wolnego miejsca na dysku potrzeba? 8 czy 15 GB?

Jeśli dobrze pamiętam to gdybyś chciał ściągać przez Steam, pobierało 5GB~ Natomiast folder teraz w katalogu steam z Risen''em 3 zajmuje mi około 7GB

Oficjalne wymagania 8GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się może czy wersja Digital z muve.pl zawiera w sobie te dodatkowe DLC z wyspami?
Bo chyba jednak kupię tę grę wcześniej niż planowałem (nie mam za bardzo w co grać) i się zastanawiam czy czekać na pudełko, czy grać już dzisiaj (taniej o 5 zł ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 12:54, nightfaler napisał:

Ktoś ma tutaj problemy z płynnością? Mam jakieś mikro-zwiechy które skutecznie psują
mi radość z rozgrywki ;/


Mi wczoraj gra działała idealnie na max a dziś nie da się grać, aż założyłem temat w pomocy technicznej by ktoś mi pomógł z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2014 o 13:08, GringoG3 napisał:

Mi wczoraj gra działała idealnie na max a dziś nie da się grać, aż założyłem temat w
pomocy technicznej by ktoś mi pomógł z tym problemem.

Próbowałeś coś z tego?
Póki co zmiana
goto: Steam\SteamApps\common\Risen 3\data\ini
open ConfigDefault.xml
change FPSLimitToRefreshRate="true" to FPSLimitToRefreshRate="false"

troszkę pomogła, ale to wciąż za mało... spróbuję teraz z tym cackiem:
http://exkode.com/home-en.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Wyspie Mgieł jest bug, albo coś nie tak ponawiewasz tam gdzie na mapie ma być List w butelce są Wyblakłe zapiski, a samego Listu w butelce nigdzie nie ma i ma zaznaczoną dalej bledną lokalizacje ( zadnie od Baltazara). Czy ktoś miał podobny problem i czy go rozwiązał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo prawie 20h i powiem tak.. gra ciekawa i wciąga ALE to już nie ten sam Gothic co kiedyś. Bije na głowę 2 i chyba jest ciut lepsza (lub równa 1 Risenowi).

Niestety co mnie boli w Risen 3 to monotonna walka wręcz. Dlatego wybrałem magię - na szczęście jest ona fazowo zrobiona :). Co mi się jeszcze nie podoba.. Nie poznałem żadnej postaci, która byłaby tak charakterystyczna jak Diego czy Lester lub Gorn.

Ogólnie gra jest dużo łatwiejsza od Gothic`ów czy Risen 1.

Mam pytanie czy można werbować więcej niż jedną postać podczas eksploracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2014 o 13:11, nightfaler napisał:

troszkę pomogła, ale to wciąż za mało... spróbuję teraz z tym cackiem:
http://exkode.com/home-en.html


A co to ma dawać?

Ja mam Laptop Dell 7720, 8gb ram i 650M. Gra śmiga na niemal najwyższych ustawieniach graficznych. Jedynie obniżyłem Cienie do średnich oraz AF. Gra śmiga super ale np w miastach potrafi spaść FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować