Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 3: Titan Lords

394 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2015 o 20:15, Andrzej15 napisał:

Powiedzcie mi, gdzie można zdobyć polskie wersje DLC do Risena 3? Patrzyłem na Steamie
ale tam nie ma dodatków po polsku.


Muszą być. Czasem tabelki obsługiwanych języków nie są poprawnie wypełnione i tak Risen 3 według tabelki nie zawiera na Steamie języka polskiego, a mimo to gra jest po polsku. Podobnie musi być z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 20:15, Andrzej15 napisał:

Powiedzcie mi, gdzie można zdobyć polskie wersje DLC do Risena 3? Patrzyłem na Steamie
ale tam nie ma dodatków po polsku.


Kupiłem Wyspę Mgieł i była po polsku. Wyspa Złodziei też na 100% jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie na Latobraniu Risena 3 Complete za 40 PLN. Jest źle opisany i myślałem, że to sama podstawka, nawet byłem zły, że tak drogo. Jednak po wklepaniu klucza na Steamie okazała się być Edycją Pierwszą, z wszystkimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy "Edycja Pierwsza" ?

Faktycznie, opis sugeruje tylko podstawkę. Trzeba im to chyba zgłosić.

Poczekam na ostatni dzień Latobrania i sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem Risena 3 za 40 złotych i dostałem zwykłą wersję, bez dodatków - przynajmniej tak wynika na Steamie(brak oznaczeń, że posiadam DLC). Nie powiem, troszkę się zawiodłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie Risena 2 i... grało mi się bardzo dobrze :) W skrócie:

Co mi się podobało:
1. Fabuła(poza zakończeniem) - całkiem fajna historia

Spoiler

z pewnym zwrotem fabularnym pod koniec gry

. Szkoda tylko, że nie wiadomo co się działo z ważniejszymi postaciami pomiędzy Risenem 2 a trójką(same postacie nic nie wspominają, a stary Bezimienny raczej też nie kwapi się z tymi informacjami). Podobała mi się też przesłanka na czwartą część gry :) Niestety, całość trochę psuje zakończenie.
2. Niezwykle urokliwe i klimatyczne lokacje - nie ma co tu się rozpisywać. Piranie zawsze mieli do tego rękę.
3. Dość różnorodne misje - nie były schematyczne. Zawiodły mnie trochę tylko bitwy morskie. Miały potencjał, ale nie zostało to chyba w pełni wykorzystane.
4. Motyw z towarzyszami - całkiem spoko opcja, która jednak potrafi zbytnio ułatwić grę. Sami towarzysze to ciekawe osobistości(nie mogło zabraknąć Jaffara :) ). Swoją drogą, udało mi się tutaj oszukać nieco grę. Jako że grałem dobrą postacią to Mendoza po dwóch rozmowach odszedł ode mnie. Postanowiłem zatem pogadać z nim tylko raz, a potem go unikać. Skutek był taki, że gra nieco zgłupiała – z jednej strony (
Spoiler

już na Wyspie Czaszki) dostaje info od Kostucha, że Mendoza zniknął(bo szaman oddał mu kryształ duszy) a z drugiej Mendoza w rzeczywistości nie zniknął a nawet się zaprzyjaźnił(można tak powiedzieć).

Ot, taki paradoks.
5. Rozwój postaci - tutaj nie ma co się rozpisywać.
6. Grafika - lokacje i modele(jak i animacje) potworów wyglądały świetnie.
7. Walka z ostatnim bossem nie zawodzi.

Co mi się nie podobało:
1. BEZNADZIEJNE zakończenie - po walce z bossem oczekiwałem konkretnego epilogu. A co dostaję?
Spoiler

Siostra rzuca się w moje ramiona i tyle :/


2. Sztywne animacje głównego bohatera.
3. Drobne bugi.
4. Baaardzo rzadko, ale jednak się zdarzały - totalne zwiechy. Pierwszy zdarzył się przy pierwszym uruchomieniu gry, drugi był jak popatrzyłem na słońce(silnik gry chyba nie wyrobił), a trzeci raz zdarzyło się jak pierwszy raz zmieniłem nazwę gry :P Jedynym ratunkiem w takich przypadkach było wylogowanie się z systemu.
5. Wyrocznia miała czar leczący, przez co walka z nią była niezwykle upierdliwa :P

I chyba tyle.

Jeszcze o DLC:
1. Dodatek z gnomami był słaby. Historia nieporywająca i krótka. Plusami w sumie było tylko lokacja oraz gnomy, które są pociesznymi stworzeniami.
2. Wyspa mgieł była ciekawsza, bo historia była lepsza. Podobało mi się motyw, jak pożeracze dusza zmieniali się w różne rzeczy(motyw z podejrzaną kaczką mnie rozwalił :P ). Przewinęły się tuż też postacie, które kojarzę z dwójki. Sama lokacja jest ok(choć te odcienie szarości jakoś psują urok miejscówki) a i można tu znaleźć unikatowy gatunek zwierząt(zębacze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w grze znajdę ogólnodostępny(bez wstępowania do frakcji) stół alchemiczny, biegam po caladorze i taranis i nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować