Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów grę Call of Duty: Black Ops II w sklepie gram.pl i zagraj na mapie Nuketown 2025!

15 postów w tym temacie

gram.pl

Nuketown, zdaniem wielu najlepsza mapa z Call of Duty: Black Ops, pojawi się także w "dwójce", lecz tym razem w wersji futurystycznej. Dostęp do niej otrzyma każdy, kto zamówi nową strzelankę Treyarch w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Zamów grę Call of Duty: Black Ops II w sklepie gram.pl i zagraj na mapie Nuketown 2025!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to, że nie wszyscy składają preordery, to trochę głupi pomysł, bo może zabraknąć chętnych do gry na rzeczonej mapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Activision uczy się od EA i Ubisoftu. Anyway - mapa z poprzedniej części mnie nie interesuje. Ciekawią mnie natomiast nowe mapki i cieszy mnie to, że Acti nie wrzuciło ich do pre-orderu. Lepsze takie rozwiązanie niż to, co robi konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuketown najlepsza? Jej wielkość to jakieś 7x5m (co jest przesadą nawet jak na CoDa) masa mięsa armatniego (ci głupsi) i camperów (ci rozsądniejsi), nastawiona na rzeź i zabijanie 10 osób jednym nalotem? Ehe.

Chociaż BO2 i tak pewnie kupię (w przeciwieństwie do zeszłorocznego MW3) i mapkę będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować