Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dopiero maj, a nasi autorzy ciągle chcą wakacji. Mamy miękkie serce, więc wysłaliśmy Chimairę do Grecji, na dodatek antycznej. Na drogę dostał kawałek sera Feta i szeroki miecz, tudzież przykazanie, by dowiedział się jak najwięcej na temat planowanego buntu Tytanów. Wrócił bardzo poruszony i od razu wszystko spisał.

Przeczytaj cały tekst "Titan Quest - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawa gra. Znów trzeba oczyścić zbroje i wytrzeć kolczugi. Prosta, nieskomplikowana rzeźnia - to, co tygryski lubią najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam siebie za starego wyjadacza serii Diablo... i aż wstyd przyznac, że przez ostatnie 1,5 rok dałem sobie z nią spokój. Jednakże po przeczytaniu powyższego tekstu coś się we mnie ruszyło - ściągam demo Titan Quest i mam zamiar zaspać do pracy jeśli ta gra będzie taką na jaką się zapowiada :P a tak poważnie - to może to być hit, jakieo nikt się nie spodziewał! Pożyjemy, zobaczymy - trzymam kciuki

PS: dobry soczysty kawałek tekstu. Oj widzę, że jest naprawdę coraz lepiej (chodzi mi o gram.pl). Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 16:44, Kolotko Tanker napisał:

jak scenariusz lipa to siekana nie pomoże i grafa

... na co dowodem niech będą serie Diablo i Dungeon Siege, które z powyższego powodu poległy na rynku całkowicie i beznadziejnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie cierpię, gdy gry diablopodobne nazywa się RPG. :P

Co do nowego sposobu prezentacji screenów - jest o niebo lepiej, czytelniej i bardziej elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa - czy przypadkiem akcja TQ nie ma być osadzona także w starożytnym Egipcie czy wschodzie? Bo zdaje mi się, że w innej zapowiedzi była taka wersja utrzymywana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 17:43, Backside napisał:

Jedna sprawa - czy przypadkiem akcja TQ nie ma być osadzona także w starożytnym Egipcie czy
wschodzie? Bo zdaje mi się, że w innej zapowiedzi była taka wersja utrzymywana ;p

"Podczas podróży, poza ojczyzną naszej postaci, odwiedzić można będzie między innymi egipskie Piramidy w Gizie czy Wiszące Ogrody w Babilonie." - cytat z zapowiedzi Chimairy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie... Bardzo dla mnie ważne, a nie znalazlem na nie odpowiedzi:

---> Czy można dowolnie modyfikować WYGLĄD postaci.. np. kolor wlosów, twarz itd. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 17:47, Lucas the Great napisał:

"Podczas podróży, poza ojczyzną naszej postaci, odwiedzić można będzie między innymi egipskie
Piramidy w Gizie czy Wiszące Ogrody w Babilonie." - cytat z zapowiedzi Chimairy.


Lol - niedokładne czytanie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 18:08, Yennefer napisał:

Mam jedno pytanie... Bardzo dla mnie ważne, a nie znalazlem na nie odpowiedzi:

---> Czy można dowolnie modyfikować WYGLĄD postaci.. np. kolor wlosów, twarz itd. :]



Hmm... Ani w wywiadach, ani press-packach nie natrafiłem na ta możliwość. W demie była do wyboru tylko jedna płeć, ale nie dało się niczego modyfikować, a przynajmniej ja nie zauważyłem ;)
Przypuszczam, że będzie to coś na kształt Dungeon Siege ;) Zresztą, akcja w grze jest taka, że nie ma co się zastanawiać czy to blondyna czy ruda ma być :P

Pozdrawiam,
Chimaira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiam się, ale tu jest chyba niepotrzebne powtórzenie. Zwraca uwagę w każdym razie.

"(...) ma stanowić kolejny krok w tej specyficznej formie rozrywki, właśnie poprzez rewelacyjną i dopracowaną grafikę (...). Dodajmy do tego porywającą i przepiękną oprawę graficzną (...)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsze zetknięcie z zaawansowaną fizyką gry po prostu powala. ...natomiast postrzelony z łuku wyleci kilka metrów do tyłu."


Tak to musi być BARDZO zaawansowana fizyka, bo realna to ona zbyt nie jest. No chyba, ze owy przeciwnik wazy doslownie pare kilogramow i wlasnie znajdowal sie w powieetrzu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować