Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 88, pełen potęgi i magii (oraz upału)

20 postów w tym temacie

Że jest nowy pr0gram, to fajnie, ale czy to nie lekkie przegięcie, by cały był poświęcony M&M? Pytam, bo w sumie marka już od dawna podupada - teraz zostało w zasadzie jedynie średnio popularne Heroes (którego 6 część została raczej jednoznacznie zjechana przez miłośników serii) i ta karcianka, która, jakby nie patrzeć, bardziej jedzie na sukcesie Magick''a, niż na jakimś innowacyjnym pomyśle.

No niemniej, z miłą chęcią przesłucham, jak zresztą wszystkie odcinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:23, BigLebowski napisał:

Jak dla mnie za dużo o karciance, za mało o świecie MM.


Akurat w karciankę najwięcej graliśmy ostatnio, to i temat się sam narzucił. A gra, choć wykorzystuje znane elementy i balans bym nieco zmienił, naprawdę niezła jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt sklepu, który nie chce współpracować z graczem, oraz to, że podstawowy deck jest kulawy jak cholera, to gra jest fajna i można sobie usiąść na 2-3 partyjki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 20:50, Myszasty napisał:

No to mamy nauczkę - nie gadać na jeden temat.

Albo przestaniemy opisywać o czym jest odcinek... :>

Lucas? :D

To drugie, zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że niechętnie ściągałem ten odcinek, bo choć uniwersum M&M zawdzięczam swój nick i miłe wspomnienia z dzieciństwa przy Heroesach 3 to i tak w ogóle mnie ten temat nie interesuje. O dziwo, słuchało mi się waszej dyskusji bardzo przyjemnie i z zainteresowaniem. O wiele bardziej się nudziłem przy niedawnym odcinku poświęconemu Diablo 3.

A jeżeli chodzi o klucze do bety rozdawane na gramie to nie ma różnicy czy ktoś wypowiedział się na temat, czy nie. Pierwsze X postów dostaje maila z kodem i koniec. Kiedyś napisałem odpowiedniego posta aby dostać klucz po czym odpowiedziałem w tym samym wątku na jakiegoś posta, zupełnie nie na temat, i dostałem na maila 2 klucze. Tak więc kto pierwszy, ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie? Kiedy możemy się spodziewać następnego odcinka?

Jeszcze taka mała uwaga: Jak zaczęliście nagrywać na nowym sprzęcie to Lucas powiedział, że powoli wychodzicie z undergroundu. Więc jak już z niego rezygnujecie, to może odcinki będę regularnie, co tydzień? Hm...?

Nie no, kogo ja oszukuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 21:46, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Jak tam panowie? Kiedy możemy się spodziewać następnego odcinka?

Jeszcze taka mała uwaga: Jak zaczęliście nagrywać na nowym sprzęcie to Lucas powiedział,
że powoli wychodzicie z undergroundu. Więc jak już z niego rezygnujecie, to może odcinki
będę regularnie, co tydzień? Hm...?

Tja, prOgram i regularność ;-D.

Dnia 09.07.2012 o 21:46, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:


Nie no, kogo ja oszukuję... ;)

Siebie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować