• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Janek_Izdebski

Ghost Recon - Future Soldier PC

Pytanie

Czy opócz dwóch pierwszych patchy Ubi opublikował nowe poprawki? Opłaca się już instalować tę grę, czy jeszcze poczekać z tydzień lub dłużej aż ją załatają? Da się grać? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.07.2012 o 17:05, Janek_Izdebski napisał:

Czy opócz dwóch pierwszych patchy Ubi opublikował nowe poprawki? Opłaca się już instalować
tę grę, czy jeszcze poczekać z tydzień lub dłużej aż ją załatają? Da się grać? Dziękuję.
:)


Hmmm, pomimo braku nowych patchy gra wydaję się być odrobinke stabilniejsza jeśli chodzi o tryb multiplayer, teraz już nie wyrzuca tak często po jednej minucie a i mecze znajdują się troche szybciej, niestety jeśli chodzi o optymalizacje to w tej kwesti nic się nie zmieniło, dalej wywala mini dumpy itp. na twoim miejscu wstrzymał bym się do jutra lub teraz zainstalował gre, bo podobno na dniach(prawdopodobnie jutro) ma wyjść patch usprawniający pare kwesti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2012 o 18:03, korinek2 napisał:

Hmmm, pomimo braku nowych patchy gra wydaję się być odrobinke stabilniejsza
jeśli chodzi o tryb multiplayer, teraz już nie wyrzuca tak często po jednej minucie a i mecze
znajdują się troche szybciej, niestety jeśli chodzi o optymalizacje to w tej kwesti nic się nie
zmieniło, dalej wywala mini dumpy itp. na twoim miejscu wstrzymał bym się do jutra lub
teraz zainstalował gre, bo podobno na dniach(prawdopodobnie jutro) ma wyjść patch
usprawniający pare kwesti...

Dzięki za info. W takim razie się wstrzymam. :) Dasz znać w tym wątku, jak już się ukaże ten patch? Dzięki z góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem z Ghost Recon: Future Soldier.

Problem nastepujący - przed każdą misją w trybie kampanii możliwe jest dostosowywanie broni do swoich potrzeb. Jednak moje ustawienia nie zapisują się. Czyli że podczas misji broń ma standardowy komplet dodatków. Dodatkowo nie zapisują się moje postępy w grze i wszelkie osiągnięcia. Mój PC spełnia wymagania minimalne (nawet maksymalne). Nie pomogło wielokrotne reinstalowanie gry. Na innym forum ktoś poradził mi bym grą sCrackował. Owocowało to jednak tym że gra się odinstalowywała, lub nieuruchamiała. Macie może jakieś pomysły o co chodzi?
z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2012 o 20:52, DamianXPL napisał:

Jak wyłączyć efekt kinowy w Ghoscie ? Chodzi mi o ten czarny pasek na dole i na górze
,bo w opcjach nie moge tego znaleźć


Obawiam się, że nie ma takiej możliwości ;] Gra poprostu nie ma wsparcia dla formatów innych niżeli 16:9. Sam gram na "black bar"ach" od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować