Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Secret World opóźnione w ostatniej chwili - nie znamy nowej daty premiery

45 postów w tym temacie

Tytuł newsa mylący i dobra pożywka dla hejterów EA i Funcomu ;<

Oto co mówi fejsbuk TSW:

"The Secret World has opened its gates! Everyone who has purchased the game now has access. All retail and digital download copies of the game may log in NOW!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 23:14, Galder_Grasfiord napisał:

Buahahah, Failcom znowu dał ciała, a EA tylko to ułatwia. Rany, jedyną grą, która im
w miarę wyszła jest przeglądarkowa dla dzieci Pets vs Monsters.


Czy Ty nie rozumiesz, że jedynym winowajcą jest tu EA POLSKA? Funcom nawet nic nie wie o zaistniałej sytuacji! A jeżeli nie znasz dorobku Funcoma (np. świetne przygodówki) to po co się wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, ja juz gram, strona Funcomu bez zmian (3 lipca), oficialny Twitter to samo, launcher to samo...

Skąd ten news? Źródło proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 02:58, Fumiko napisał:

A to ciekawe, ja juz gram, strona Funcomu bez zmian (3 lipca), oficialny Twitter to samo,
launcher to samo...

Skąd ten news? Źródło proszę...


Przeczytaj całego newsa, to poznasz źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienta gry można było ściągać ponad tydzień przed startem Early Accesa, pomijając fakt że klient jest w zasadzie ten sam co w Open/Closed Becie więc każdy z pre-orderem mógł go ściągać na miesiąc przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa mylący i dobra pożywka dla hejterów EA i Funcomu ;<

Oto co mówi fejsbuk TSW:

"The Secret World has opened its gates! Everyone who has purchased the game now has access. All retail and digital download copies of the game may log in NOW!"


Tyle że jak nie mam pudełka to nie mam reg keya a jak nie mam reg keya to nie mogę grać to pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do EA Polska nie ma żadnego normalnego mailowego kontaktu. Czy gram.pl próbował dowiadywać się coś więcej w tej sprawie, dlaczego premiera jest opóźniona, czy pewnie wszyscy widzą niskie zainteresowanie grą i czekają aż sytuacja sama się rozwiąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Nic nie wiadomo, dzis konczy sie mi earlu acces i grubo mysle nad rezygnacja, dam im czas do wtorku, jak sie nic nie zmieni anuluje zamowienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że na chwilę obecną nie ma nowych wieści? Wygląda na to, że dostęp preorderowy właśnie się kończy/skończył i, niestety, nadal wiemy mało.

Osobiście nie chcę wycofywać zamówienia, chociażby dlatego, że dosyć lubię gram, ale też chyba poczekam do przyszłego tygodnia i pewnie także anuluję zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta...

Mail z Funcom:

"Dear Customer,
We need to inform you that your pre-order account ***** is no longer accessible for play!

To continue playing please update your account with a digital or retail product key. Please visit your account page by clicking here, to enter or purchase a product key."

Mail z Gram.pl:

"Witam,
W dniu wczorajszym firma Electronic Arts Polska poinformowała o przesunięciu
premiery pudełkowego wydania gry The Secret World. Premiera została
przesunięta z 3 lipca na jeszcze nieokreśloną datę w lipcu. W zaistniałej
sytuacji termin wysyłki Państwa zamówienia został zmieniony. Więcej
informacji na temat wspomnianego przesunięcia znajdą Państwo na naszej
stronie internetowej: http://www.gram.pl/tsw/"

Kurde, nie rozumiem dlaczego klucz przestaje działać, skoro zamówienie w gram.pl jest opłacone w całości.
Po płaceniu powinni zmienić ten klucz automatycznie na "pełnoprawny" a pudełko itd. przysłać później.

Masakra. Dobrze, że nie bardzo mam czas na TSW, bo bym chyba zrezygnował i kupił online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

złe wieści i co teraz ? ....
Dear Customer,

We need to inform you that your pre-order account.... is no longer accessible for play!

To continue playing please update your account with a digital or retail product key. Please visit your account page by clicking here, to enter or purchase a product key.

If you have pre-ordered in a retail store, please see your retailer to pick up the full game containing your product key.

Thank you very much for being part of this revolution in Massive Multiplayer Online gaming.

Best regards,
Funcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się ze wsparciem Funcomu na chacie i dostałem odpowiedź:

"I apologize for the inconvenience, but if there is a delay in receiving the game there is nothing we can do to expedite the process since it was purchased through a retailer."

Wychodzi na to, że z tej strony także nie ma wiele pomocy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA won robic Simsy i FIFE a nie sie za powazne rzeczy zabieracie. Nawet wyslac klucza w terminie nie potrafia.

Cholera wie kiedy sie teraz zaloguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tzw. "wielki chuj".

Dzisiaj skończył się okres ochronny dla pre-orderowców - żeby zalogować się do gry trzeba wpisać kod z pudełka... którego nie ma i nie wiadomo kiedy będzie...

I to jeszcze w piątek, kiedy akurat jest chwila żeby pograć.

Wielki szacun, EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA WIADOMOSC Z FUNCOM ......
Greetings,

Thank you for contacting Funcom customer support! Yes they have extended the days for you guys, Till the game releases for you guys. If you have any other questions regarding this issue, please feel free to reply directly to this e-mail and we will be happy to assist you further. Thanks again for contacting us and have a great day!

Regards,

GM Vesxver

Funcom Customer Service

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować