Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Tematu o nowej odsłonie serii Total War jeszcze nie ma, ktoś więc musi go założyć. :)

Grę zapowiedziano wczoraj, a pojawi się w 2013 roku. Na oficjalnej stronie ( http://www.totalwar.com/en_us/rome2) dostępne są dwa screeny (które wyglądają jak dla mnie świetnie), poza tym na youtube można obejrzeć live action trailer ( http://www.youtube.com/watch?v=oKglskMfyWA) i wywiad z jednym z twórców ( http://youtu.be/2tycIeIDUbw).

Strasznie mnie to cieszy, jako że Rome jest moją ulubioną częścią serii. Miejmy tylko nadzieję że tym razem faktycznie poprawią AI, nie będzie zbyt wiele bugów a wymagania nie będą z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz farta, Twój post będzie pierwszy, a temat chyba na tysiące postów, hehehe. :) Ja osobiście czekałem na coś w klimatach II poł. XIX w., np. wojna krymska, wojna secesyjna, wojna włosko-austriacka, wojna prusko-austriacka i na koniec wojna francusko-pruska... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rome zapowiada się imponująco :D oby poprawili błędy AI z Shoguna. Do tego grafika ze screenów robi wrażenie. Do tej pory grałem z serii TW w Medka I i II, Empire i Shoguna II. W Roma zagrałem już po Medievalu II i niestety grafika mnie zniechęciła, poza tym Medieval praktycznie niczym się nie różni od Roma w sposobie rozgrywki, tylko inne tło historyczne, dlatego z przyjemnością zagram w nowego Roma, bo dla mnie to jakby nowa epoka w serii ;) Jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2013 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wielka cisza w tym temacie. Może przez to że CA nie dawkuje nam nowych informacji. Od siebie dodam że grałem we wszystkie części TW. A na tą czekam bardzo, ale to bardzo. Po świetnym Shogunie 2 wzrósł mi apetyt na TW. Zobaczymy co CA wymyśli. Pewnie pierwsza frakcja jaką wybiorę to będzie właśnie tytułowy Rzym. Ale Kartagina bardzo kusi. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:11, sylwasss napisał:

Coś wielka cisza w tym temacie. Może przez to że CA nie dawkuje nam nowych informacji.
Od siebie dodam że grałem we wszystkie części TW. A na tą czekam bardzo, ale to bardzo.
Po świetnym Shogunie 2 wzrósł mi apetyt na TW. Zobaczymy co CA wymyśli. Pewnie pierwsza
frakcja jaką wybiorę to będzie właśnie tytułowy Rzym. Ale Kartagina bardzo kusi. Zobaczymy
co z tego wyjdzie. :) ''


No cisza, a ja mam takie pytanko bo już głupi jestem, kiedy w końcu premiera tejże gry w czerwcu tego roku czy październiku? A może marcu jak shogun 2? Na golu napisane było naprzód że w marcu w ich artykule jest napisane że październik a oni przy dacie premiery z marca na czerwiec zmienili i w końcu nie wiem kiedy ta premiera, proszę oświećcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:24, Paoro napisał:

Kiedy premiera? Podobno w tym roku, ale orientuje się ktoś może czy na jesieni, w którym
miesiącu?


Chodzą plotki że październik, ale to tylko plotki niestety żadnych konkretów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:24, Paoro napisał:

Kiedy premiera? Podobno w tym roku, ale orientuje się ktoś może czy na jesieni, w którym
miesiącu?


Data może ulec zmianie, na tą chwilę przewidziany jest październik bodajże. Lepiej żeby to dopracowali, nie chcę drugiego Empire Total Wara, a z drugiej strony z chęcią bym już zagrał w nowego TW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:35, Smooqu napisał:

Data może ulec zmianie, na tą chwilę przewidziany jest październik bodajże. Lepiej żeby
to dopracowali, nie chcę drugiego Empire Total Wara, a z drugiej strony z chęcią bym
już zagrał w nowego TW :)

A ja nie chce drugiego Empire i Shoguna ;) a tak serio to pewnie znów nie uda im się zrobić idealnej strategii, fajnie, że będą łączone bitwy morskie i lądowe, wyobrażam sobie to tak, że jak ktoś będzie robił desant, to będzie miało się runde na zareagowanie i w ten czas ziomki zamiast łatwo się ustawić, to będą musieli wysiadać ze statków. W poprzedniego Roma nie grałem, tzn. raz sobie zainstalowałem, ale niestety grafika była dużo słabsza niż w nowszym Medievalu II i mimo, że chętnie bym pograł w grę umieszczoną w tych realiach to sobie odpuściłem, także teraz z niecierpliwością czekam na Romka 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:10, mtsach napisał:

10 minut gameplayu!

http://youtu.be/pKSkBEJ_wrM

Bitwa w Lesie Teutoburskim

Warrusie, oddaj moje legiony !
Wygląda solidnie. Chociaż nie do końca podobają mi się surowe ikony jednostek, wolałem te z pierwszej częśći. Ale co tam, fajna gra się zapowiada.

Pokazali by jednak coś nowego, bo ten las męczą już od paru miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 18:26, Darkstar181 napisał:

Wygląda solidnie. Chociaż nie do końca podobają mi się surowe ikony jednostek, wolałem
te z pierwszej częśći. Ale co tam, fajna gra się zapowiada.


Też zwróciłem uwagę na te ikony i też mi się nie podobają - ciężko odróżnić poszczególne jednostki, w dodatku zasłania to sporą częśc ekranu. Jednak skorzystałbym z rozwiązań z poprzednich części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam czemu oni wyjmują z gry coś co powinno być w normalnej grze i dają to jako DLC? Skoro Pontus ma być ostatnią frakcją to po kiego diabla dawać to w formie DLC? Nie rozumiem taktyki developerów w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 01:19, Eternal101 napisał:

Ja się tak zastanawiam czemu oni wyjmują z gry coś co powinno być w normalnej grze i
dają to jako DLC? Skoro Pontus ma być ostatnią frakcją to po kiego diabla dawać to w
formie DLC? Nie rozumiem taktyki developerów w tej chwili.

Po to żeby piraty nie mieli tej nacji, bo wymagana jest do ściągnięcia.. ale piraty i tak sobie poradzą, więc też nie wiem po co uczciwym graczom utrudniać zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować