Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Ja tam zamówiłem na muve.pl razem z diablo 3 na xboxa
Brałem wersję Roma II z EU III i dlc kultury greckie.

Zamówił bym na gramie gdy by nie darmowa przesyłka na muvie - a to zawsze parę złotych w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Nie wiedziałem gdzie pisać na ten temat, ale uznałem, że tu będzie dobrze.
Chodzi mi o to czy Rome 2 pójdzie na mojego kompa z Actionem (program do nagrywania) Może być na najniższych detalch z najmniejszą ilością jednostek, ale żeby mi uciągnął. Niżej parametry:
Procesor: AMD Phentom II N620 Dual-Core 2.80 GHz
Ram: 4GB
Karta wideo: ATI Mobility Radeon HD 5650 wersja 8.712.1.2000
Całkowita dostępna pamięć grafy: 2679 MB
Dedykowana p. g.: 1024 MB
DirectX 10
Z gory dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 10:24, Wojtascythe napisał:

Witajcie! Nie wiedziałem gdzie pisać na ten temat, ale uznałem, że tu będzie dobrze.

Chodzi mi o to czy Rome 2 pójdzie na mojego kompa z Actionem (program do nagrywania)
Może być na najniższych detalch z najmniejszą ilością jednostek, ale żeby mi uciągnął.
Niżej parametry:
Procesor: AMD Phentom II N620 Dual-Core 2.80 GHz
Ram: 4GB
Karta wideo: ATI Mobility Radeon HD 5650 wersja 8.712.1.2000
Całkowita dostępna pamięć grafy: 2679 MB
Dedykowana p. g.: 1024 MB
DirectX 10
Z gory dzięki za info

Przy takiej karcie grafiki i CPU raczej nie a jeśli to będzie cieło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock Infinite mi np. nie cięło. Dlatego mam też nadzieję, że mi pójdzie na low detalach. A co mogę z tym fantem zrobić (prócz kupna nowego kompa, na którego mnie nie stać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 11:05, Wojtascythe napisał:

Bioshock Infinite mi np. nie cięło.

Bioschock nie wyświetla na raz setek żołnierzy którzy mają dodatkowo zaawansowaną mimikę twarzy zmieniającą się w zależności od sytuacji na bitwie.

Jedyne co możesz zrobić to spróbować podkręcić kartę i procesor, ale niewilele to da.
Mimo wszystko gra powinno pójść na średnich detalach, zwłaszcza jeśli darujesz sobie opcje dx11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 21:52, Smooqu napisał:

Ja bym na twoim miejscu napisał do Cenegi i sklepu angielskiego, w którym chcesz zamówić
;) Oczywiście jak dostaniesz jakieś informacje to podziel się tu na forum.

U konkurencji znalazłem takie info: kod umożliwia aktywację gry i grę wyłącznie na terytorium Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier. Potwierdziłem to w sklepie Cenegi. Trochę podróżuję więc zdecydowałem się na zakup w GMG. Zarejestrowało się jako Retail UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj z grami wydawanymi w Polsce przez Cenegę jest tak, że jest blokada na katywację, ale grać i pobierać można już z terenu zagranicy. Jedynym znaczącym wyjątkiem są gry od Bethesdy/ZeniMaxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 12:07, Janek_Izdebski napisał:

Zazwyczaj z grami wydawanymi w Polsce przez Cenegę jest tak, że jest blokada na katywację,
ale grać i pobierać można już z terenu zagranicy.

Cenega mi odpowiedziała, że z graniem też mogą być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 13:16, logray napisał:

Cenega mi odpowiedziała, że z graniem też mogą być problemy.


Przecież Steam w trybie offline Ci się uruchomi, wiec z grą w singlu nie powinno być problemów nie? Gorzej, jeżeli jesteś graczem multi :P


BTW Rome II to najlepiej w historii sprzedający się pre-order na muve.pl, w związku z tym do każdego zamówienia dodawany jest poradnik w wersji elektronicznej od gry-online!

Cieszy siła serii Total War w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 13:16, logray napisał:

Cenega mi odpowiedziała, że z graniem też mogą być problemy.

Identyczne zastrzeżenie mają: cyfrowa i pudełkowa wersja "Bioshock: Infinite" wydawane przez Cenegę i sprzedawane na Muve.pl.

Po aktywacji klucza z terenu Polski, grę bez problemu można było ściągnąć i zainstalować z terenu UK. Znajomy sprawdzał, więc to potwierdzona informacja. :)

Myślę, że w przypadku "Total War: Rome II" może być podobnie, choć gwarancji nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 14:13, Smooqu napisał:

Cieszy siła serii Total War w Polsce.

Ta, w Medievalu 3 zrobią Polskę potęgą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 17:47, Paoro napisał:

> Cieszy siła serii Total War w Polsce.
Ta, w Medievalu 3 zrobią Polskę potęgą ;P


Jedyną zaletą mielenia bez końca tych samych serii jest to, że może być Shogun 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Czy ktoś się orientuje lub wyczytał gdzieś informacje, czy w dniu premiery pojawi się na steamie takze wersja PL czy trzeba będzie czekać (niby w zamówieniach pisze wersja Angielska i Polska) ale któż tam wie co steam planuje?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 09:17, Boguslav4 napisał:

> > Cieszy siła serii Total War w Polsce.
> Ta, w Medievalu 3 zrobią Polskę potęgą ;P

Jedyną zaletą mielenia bez końca tych samych serii jest to, że może być Shogun 3 :P

Dla mnie Shogun to najbardziej nieprzystępna pod względem realiów gra TW. Rozwiązania (nie głupie AI) w Shogunie 2, bardzo mi się podobały, pod tym względem było świetnie - 4 pory roku, po śmierci władcy gra się nie kończyła, tylko władzę przejmowała regentka, aż do czasu pełnoletności następców. I wiele innych. Czekam na Medievala z tak zaawansowanymi rozwiązaniami. W ostatniego Roma za dużo nie grałem, po prostu grafika kiedy go miałem była już wtedy bardzo słaba, wyszedł M2, więc stwierdziłem ze poczekam na R2 i choć się naczekałem to teraz w końcu będzie okazja pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować