Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2013 o 16:12, pawbuk napisał:

Wiesz, z tego co widziałem w gameplayach, to rzeczywiście interfejs wyglądał lepiej w
poprzednich odsłonach. Tutaj szczególnie ikonki jednostek są mało czytelne.


Dla mnie to wygląda jakby facet pierwszy raz Total Wara na oczy widział. Jak nie wie nawet do czego służy "jedzenie"..

Już pomijając, że wszystkie wskazówki wyłącza jakie mu wyskakują na ekranie, bo określił kobietę, która je wypowiada jako "creepy", a potem się dziwi że nie wie co do czego służy, albo, że mu się prowincje buntują. Dla mnie on ma poziom RockAlone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby w minucie 11.15 ma wyświetlony komunikat czemu nie może się ruszyć armią, a głupio się facet dziwi. Dalej już nie oglądam, szkoda nerwów :P


PS Ma włączone obserwowanie ruchów AI na mapie kampani i się dziwi, że mu tura długo leci. Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalnie, zamówiona na gram.pl w czerwcu gra od rana ma status "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Tyle jeśli chodzi o granie jak reszta cywilizowanego świata, czyli od jutrzejszego poranka. Z tego co wiem, pisano cos na temat wysyłki dnia dzisiejszego... Ci, którzy zamówili u konkurencji juz dzis o 11.00 paczki od kurierów odbierali. Nauczka na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 21:24, Smooqu napisał:

Ja zamówiłem u konkurencji, a paczkę dostanę jutro dopiero ;)

No to i tak pozytywnie, ponieważ ja w ogóle nie wiem czy, a jeśli tak, to kiedy... A filmiki z Total War org fajnie kampanię Swebami pokazują, ślinka cieknie... szkoda, że sobie będę mógł co najwyżej przez szybę na te łakocie popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 16:33, Angmir napisał:

Walić recenzje laików jedyne recenzje jakie trzeba czytać to recenzje portali związanych
z sceną TW od lat

Niestety narazie recenzenci z większych serwisów nie popisali się. Większość wyglądała jak totalne casuale którym świeżo po przejściu CoD pokazano Roma 2. Lekko mówiąc ośmieszają się narzekając na skomplikowanie strategi która i tak jest dość przystępna. Zdecydowanie chyba na oczy nie widzieli komplikowanej strategii jak np. War In The Pacific od Matrix games ciekawe co bo o tym powiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 21:24, Smooqu napisał:

Ja zamówiłem u konkurencji, a paczkę dostanę jutro dopiero ;)

http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=580&p=319250#p319250
http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=580

Nie mogę się doczekać!


Problem jest że gram jeszcze nie wysłało paczek - czyli dopiero jutro dostaną je w firmie kurierskiej - tj dostarczenie ich nastąpi najwcześniej w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 22:08, Angmir napisał:

Problem jest że gram jeszcze nie wysłało paczek - czyli dopiero jutro dostaną je w firmie
kurierskiej - tj dostarczenie ich nastąpi najwcześniej w środę.


U mnie się tak plan wydarzeń na dni kolejne potoczył, że zamiast zamówić do domu, będę musiał odebrać w salonie. A tu z tego co widzę, to mam napisane, że paczki wysłano dziś. Czyli jak, do salonów sferis wysłano 2.IX, a do pojedyńczych ludzi dopiero jutro? Trochę absurdem trąci.

Żeby tylko jeszcze kod do dlc był w pudełku albo by go na maila wysyłano, bo takiej jazdy to już przeboleć nie będzie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, muszę się wyzłośliwić :)
Hasło gram.pl dotyczące preorderów: "Graj, kiedy inni czekają. Ponad 90% naszych klientów otrzymało grę najpóźniej dzień przed premierą. Dzieki temu masz pewność, że i TY dostaniesz długo oczekiwaną grę jako pierwszy".
Hehehehehe a moze by jutro od 9 rano zmienić hasło jakże piękne na: Czekaj, kiedy inni grają! Nasi klienci otrzymają grę nie wcześniej niz dzień po premierze. Dzięki temu masz pewność, że nie utkniesz na Steamie pobierając dodatkowe pliki, wszyscy już je pobrali, cały transfer tylko dla Ciebie.

EDIT. Tak na poważnie, ciekawy jestem czy sie ktoś z firmy wypowie na temat tego całego chaosu i nam szaraczkom wytłumaczy czemu preordery stały sie postorderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że gram.pl według mnie ostatnio podupada. Odejście Akne i kilku innych ważnych osób. Do tego jak dla mnie drożyzna, brak darmowej wysyłki tj. np. na muve. Brak programu lojalnościowego, czekam na niego od lat i się chyba nie doczekam. Nawet newsy pojawiają się na stronce z dużym opóźnieniem względem innych serwisów. Era gram.pl przeminęła jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo interesuje rozmiar gry. Siadł mi napęd więc będę musiał całość pobrać.

No i może jakaś ocena weterana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 10:11, karvaialka napisał:

Zamówiłem na CDP.pl w preorderze. Klucz dostałem, ale bez Państw Greckich. Za 129,99
pln to trochę lipa :(


Na CDP na karcie produktu nigdy nie było informacji, że DLC wchodzi w skład zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować