Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Mój komp:

AMD Athlon 64 X2 5200+,
4 gb Ram,
GF 9600 GT 512 mb

O dziwo gra odpaliła z zalecanymi ustawieniami ustawionymi na ultra - odpalam benchmarka - średni fps ok 12 klatek na sekundę. A jak to wygląda? PASKUDNIE - tekstury jednostek wyglądają podobnie jak w... pierwszym Rome! I to niezależnie od tego czy ustawię je na ultra czy na średnie. Zresztą o dziwo gra na ultra nie wygląda w całości wcale lepiej niż na średnich - różnica jest tylko w fpsach - średnia ilość klatek dla większości ustawień na średnich plus tekstury jednostek na ultra wynosi około 30 fps. Ale jednostki i tak są paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 14:18, Kapas napisał:

Mój komp:

AMD Athlon 64 X2 5200+,
4 gb Ram,
GF 9600 GT 512 mb

O dziwo gra odpaliła z zalecanymi ustawieniami ustawionymi na ultra - odpalam benchmarka
- średni fps ok 12 klatek na sekundę. A jak to wygląda? PASKUDNIE - tekstury jednostek
wyglądają podobnie jak w... pierwszym Rome! I to niezależnie od tego czy ustawię je na
ultra czy na średnie. Zresztą o dziwo gra na ultra nie wygląda w całości wcale lepiej
niż na średnich - różnica jest tylko w fpsach - średnia ilość klatek dla większości ustawień
na średnich plus tekstury jednostek na ultra wynosi około 30 fps. Ale jednostki i tak
są paskudne.


"Uwaga, uwaga... jeżeli odpalacie ustawienia "ultra" i macie grafikę [jakość tekstur] jak z R1.. oznaczy że macie "ten" błąd, który powoduje iż macie "low resolution textures" na.. ultra ustawianiach (buhahahaha.. dobra koniec śmiechu). Na forum CA juz jest temat o tym, rzekomo przyczyną tego jest zbyt mało VRamu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 14:15, Gileq1 napisał:

Gra się ściąga ze steama, jak na razie info o dlc brak. Jeśli nie będzie, rezygnuję z
transakcji z tytułu niezgodności towaru z umową.


Życzę powodzenia jak użyłeś kod na steamie :)
Zresztą chyba w majlu powinieneś mieć jasno napisane co dostałeś i co zamawiałeś ?
Jeżeli już wtedy się nie zgadzało to po co instalujesz ? Teraz to po ptakach raczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 11:53, Angmir napisał:

Co do mojego wypadku kurier firmy DB Shaizecostam do mnie dzweonił rano i po południu
powinienem już mieć gre u siebie. Co Gram zawalił - szybka firma kurierska naprawia.
Co prada nie ma gry na dzień przed premierą, ale przynajmniej w dniu premiery wieczorem
wszystko powinno już chodzić.


No to zazdroszczę bo do mnie nawet nie raczył zadzwonić a o szybkiej dostawie mogę jedynie pomarzyć. Kiedyś jak gram.pl wysyłało UPSem to paczka była zawsze dostarczna max do 14... i było fajnie. Pudełka na półce mi się zachciało :/

@Gileq1 kod do DLC można ściągnąć osobno w zakładce Moje aktualne zamówienia w sklepie ( z konta na gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2013 o 12:16, Smooqu napisał:

Zmieńcie w opcjach Steam serwer na RUmunię. U mnie zadziałało :)

DZIĘKI :D Gdyby nie twój post, dalej bym się gapił na te przygotowywanie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja utknąłem na tworzeniu plików lokalnych? Raz już dostałem błąd o przekroczeniu czasu połączenia :/

@diabolo20 - sama pamięć na karcie to nie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 15:05, Sipso napisał:

Czy tylko ja utknąłem na tworzeniu plików lokalnych? Raz już dostałem błąd o przekroczeniu
czasu połączenia :/


Czytaj post wyżej i niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam udało mi się ruszyć z instalacją, niestety zatrzymała się na 6766 mb danych i nie chce ruszyć dalej, a płyta się mieli w czytniku. Wiadomo, że płyta jest nowa i nie ma żadnej ryski, więc trochę tego nie rozumiem.. Można sciągnąć instalator ze steama? Czy ktoś ma jakiś inny pomysł co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że zamawiając pre-ordera dostanę grę przed premierą :D A tu dzień premiery, a kuriera nadal nie ma :D Chciałem sobie pograć, ale mówi się: trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 15:05, Sipso napisał:

Czy tylko ja utknąłem na tworzeniu plików lokalnych? Raz już dostałem błąd o przekroczeniu
czasu połączenia :/

@diabolo20 - sama pamięć na karcie to nie wszystko :P

wczesniej wymienilem podzespoły dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna pobrać kodu do DLC bo :"Podaj 15 znakowy numer rachunku" "Numer rachunku znajdziesz na górze dokumentu sprzedaży" tylko że nikt mi nie wręczył dokumentu sprzedaży, wie ktoś co zrobić w takiej sytuacj?i bo biuro nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 17:29, Orlando0 napisał:

Czy to normalne, że gra skończyła mi się instalować po 1 płytce i steam mi pobiera jakąś
prawie 10gb aktualizację?


Nie. Steam ściąga 1,1 gb po instalacji z płyty.

Włóż płytę nr 1 do napędu, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę napędu i wybierz pierwszą opcję z góry. Powinno Ci się instalować z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie zdziwiony tym co się dzieje z przesyłką dzisiaj. Sama gra zamówiona już w maju, przelew w tamtym tygodniu dotarł. Nawet kod do DLC mogę pobrać, ale co z tego jak DB Schenker bawi się w jakieś dziwne sztuczki i kurier nie daje nawet znaku życia. Specjalnie załatwiłem dzisiaj, aby cały dzień ktoś był w domu, bo kurierzy kochają do mnie przyjeżdżać jak jestem w szkole, sklepie czy u lekarza.
Może to nie wina gram.pl, ale jednak dzieje się coś dziwnego.
Muszę stwierdzić, że przynajmniej dla mnie zmiana firmy UPS na DB Schenker obniżyła wiarygodność gram.pl.
Poczekam spokojnie do jutra (dom będzie pusty do ok. 14, więc na 90% kurier przyjedzie). Jeśli nic się nie zmieni to będę męczył kuriera.
Przepraszam, że się tu wyżalam, ale gdzieś muszę, a były już tutaj podobne posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 18:47, Radekl2 napisał:

Jestem strasznie zdziwiony tym co się dzieje z przesyłką dzisiaj. Sama gra zamówiona
już w maju, przelew w tamtym tygodniu dotarł. Nawet kod do DLC mogę pobrać, ale co z
tego jak DB Schenker bawi się w jakieś dziwne sztuczki i kurier nie daje nawet znaku
życia. Specjalnie załatwiłem dzisiaj, aby cały dzień ktoś był w domu, bo kurierzy kochają
do mnie przyjeżdżać jak jestem w szkole, sklepie czy u lekarza.
Może to nie wina gram.pl, ale jednak dzieje się coś dziwnego.
Muszę stwierdzić, że przynajmniej dla mnie zmiana firmy UPS na DB Schenker obniżyła wiarygodność
gram.pl.
Poczekam spokojnie do jutra (dom będzie pusty do ok. 14, więc na 90% kurier przyjedzie).
Jeśli nic się nie zmieni to będę męczył kuriera.
Przepraszam, że się tu wyżalam, ale gdzieś muszę, a były już tutaj podobne posty. :)



Gram też zawalił, bo na takim muve wysyłali już w sobote, a moja paczka 2 września o 15:15...
Żarty jakieś, żarty... Chyba czas powiedzieć papa gramowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Radekl2, mógłbyś wyjawić na jakiej podstawie pobrałeś kod ze strony zamówienia? Bo ode mnie wymaga jakiegoś nr rachunku, którego nie dostałem z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zamówiłem pre-order Rome 2 total war, dostałem go 03.09.2013 czyli dzisiaj.
Zamówiłem z DLC (pakiet kultur greckich), gdy rozpakowałem przesyłkę to zobaczyłem opakowanie Rome 2, nic na nim nie było napisane że mam dostępny ten pakiet ani w środku ani na opakowaniu. No ale stwierdziłem że może tak ma być a po zainstalowaniu, ten pakiet się pojawi. No ale okazało się inaczej, grę zainstalowałem, włączyłem, wchodzę na nowa kampanie i tam nie ma żadnego państwa z tego dodatku. Może czegoś nie kliknołem, albo coś już ,albo dopiero to będzie uruchomione sam już nie wiem. Ale wydaje mi sie że gram.pl zrobiło mnie trochę w banbuko (może się mylę), na zamówieniu jest napisane że mam Rome 2 + DLC pakiet kultur greckich. Proszę o pomoc bo sam już nie wiem. A i czy w takim razie mam do gram.pl napisać i czy mi przyślą ten pakiet czy jak?

Czekami na odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować