Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2013 o 19:20, PietraNOS napisał:

Witam wszystkich zamówiłem pre-order Rome 2 total war, dostałem go 03.09.2013 czyli dzisiaj.
Zamówiłem z DLC (pakiet kultur greckich), gdy rozpakowałem przesyłkę to zobaczyłem opakowanie
Rome 2, nic na nim nie było napisane że mam dostępny ten pakiet ani w środku ani na opakowaniu.
No ale stwierdziłem że może tak ma być a po zainstalowaniu, ten pakiet się pojawi. No
ale okazało się inaczej, grę zainstalowałem, włączyłem, wchodzę na nowa kampanie i tam
nie ma żadnego państwa z tego dodatku. Może czegoś nie kliknołem, albo coś już ,albo
dopiero to będzie uruchomione sam już nie wiem. Ale wydaje mi sie że gram.pl zrobiło
mnie trochę w banbuko (może się mylę), na zamówieniu jest napisane że mam Rome 2 + DLC
pakiet kultur greckich. Proszę o pomoc bo sam już nie wiem. A i czy w takim razie mam
do gram.pl napisać i czy mi przyślą ten pakiet czy jak?

Czekami na odpowiedź :P


Na stronie swojego zamówienia w gram.pl masz możliwość pobrania dodatkowych kodów do gry, tam jest kod do DLC. Problem w tym, że trzeba tam wpisać nr rachunku, którego (z tego co poczytałem) mnóstwo osób nie dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie dostałem gry, od wczoraj czekam i raczej dziś dalej nie zagram CUDOWNIE . Ciekawe czy ja też będę miał problem z dodatkiem kiedy wreszcie dostanę te gre . A kod faktycznie moge pobrać już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka haha byłem tak wkur**iony ze zapomniałem czytac wyżej postów sorka, ale przesyłka doszło dopiero dzisiaj o 15 wiec troche sie wkurzam, znalazlem w znalazłem w szczegółach zamówienia kod do tyego DLC ale teraz jak go [pnownie wklepać to gierki jak juz ja zainstalowałem :P
Jescze raz sokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 19:31, PietraNOS napisał:

Sorka haha byłem tak wkur**iony ze zapomniałem czytac wyżej postów sorka, ale przesyłka
doszło dopiero dzisiaj o 15 wiec troche sie wkurzam, znalazlem w znalazłem w szczegółach
zamówienia kod do tyego DLC ale teraz jak go [pnownie wklepać to gierki jak juz ja zainstalowałem
:P
Jescze raz sokra


W steamie masz opcje dodania gry po kodzie. Tam wpisujesz kod i steam automatycznie doda Ci państwa Greckie do Rome. O ile uda Ci się ten kod uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja mam mi sie jakoś udało, właśnie wpisałem kod włączyłem gre i mam państwa epir, ateny sparta. A wpisałem to w steam w opcje Aktywuj produkt na steam, chyba ze oto chodziło mówcy wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 19:20, PietraNOS napisał:

Witam wszystkich zamówiłem pre-order Rome 2 total war, dostałem go 03.09.2013 czyli dzisiaj.
Zamówiłem z DLC (pakiet kultur greckich), gdy rozpakowałem przesyłkę to zobaczyłem opakowanie
Rome 2, nic na nim nie było napisane że mam dostępny ten pakiet ani w środku ani na opakowaniu.
No ale stwierdziłem że może tak ma być a po zainstalowaniu, ten pakiet się pojawi. No
ale okazało się inaczej, grę zainstalowałem, włączyłem, wchodzę na nowa kampanie i tam
nie ma żadnego państwa z tego dodatku. Może czegoś nie kliknołem, albo coś już ,albo
dopiero to będzie uruchomione sam już nie wiem. Ale wydaje mi sie że gram.pl zrobiło
mnie trochę w banbuko (może się mylę), na zamówieniu jest napisane że mam Rome 2 + DLC
pakiet kultur greckich. Proszę o pomoc bo sam już nie wiem. A i czy w takim razie mam
do gram.pl napisać i czy mi przyślą ten pakiet czy jak?

Czekami na odpowiedź :P



Też mam to samo z resztą pisałem wyżej ,miałem odbiór osobisty i na infolini powiedzieli żeby sie kontaktować z gram.pl ja napisałem do nich 2 maile nic nie odpisali,mysle że kody otrzymamy razem z fakturą jak zmieni się status realizacji na zrealizowano. Wiec pozostaje ku...a czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 18:55, Maciej192 napisał:

Gram też zawalił, bo na takim muve wysyłali już w sobote, a moja paczka 2 września o
15:15...
Żarty jakieś, żarty... Chyba czas powiedzieć papa gramowi..


Ja zamówiłem na Muve i też do tej pory nie dostalem :D A pre-order składałem już jakiś czas temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrało mi 8.8gb na 9.9gb i stoi. Wstrzymanie i wznowienie nie pomaga.

Na toolbarze ikonka steama ma podpis Praca w toku, ale od jakichś 30 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 19:56, pawbuk napisał:

Ja zamówiłem na Muve i też do tej pory nie dostalem :D A pre-order składałem już jakiś
czas temu :)

Czyli widze że ja mam farta bo gre dostałem dzisiaj o godz.14-15 , kod do DLC mi działa , wiec nie pozostaje mi nic ninego jak tylko grać, choć też myslałem że jak pre-order to dostane gdzieś 2 a nie w dzień premiery no ale już ja mam i moge grać :p

Co do was to jestem z wami duchowo i mentalnie, wspierajac was.Wierze ze niedlugo wam wszystko sie wyjasni :P
Jestem z wami bracia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 20:01, Sipso napisał:

Pobrało mi 8.8gb na 9.9gb i stoi. Wstrzymanie i wznowienie nie pomaga.

Na toolbarze ikonka steama ma podpis Praca w toku, ale od jakichś 30 min...


Mam dokładnie to samo, pobrało mi do 8.8 i stoi. Ruszyło się cos u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę płakał, że nie dostałem gry, choć szczerze mowiąc przygotowywałem się ,że teraz w Rome II będę grał i inne gierki pokończylem :)
Do tych co mają jakieś problemy - to norma przy okazji premiery kolejnych części Total War :D Jeśli w ogóle możecie grać, to już jest duży sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 20:09, Destroyer napisał:

Mam dokładnie to samo, pobrało mi do 8.8 i stoi. Ruszyło się cos u Ciebie?


Wyłącz steama i włącz ponownie. U mnie coś pobiera znowu... Liczyłem, że dziś pogram, ale widzę, że wszystko zwiazane z premierą gry daje... pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże no jak mam wprowadzić ten kod do dlc jak nie mam paragonu ani żadnego dokumentu a koles z salonu mówi że to trzeba dzwonic do gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest najsmutniejsze? Piraci nie mają żadnych problemów.. A ci którzy zapłacili zostali wydymani i przedstawieni jako frajerzy przez sprzedających...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne i to jest bardzo smutne bo ja lubie kupić dobrą gre, bo sie nalezy ale firma traci bo polski dystrybutor ma w dupie jakieś dlc i nie da żadnego paragonu, a wszyscy winią producenta,jeden dostanie 2 nie tworzy sie kłutnia i mam ochote teraz wejsc na skidrowa i pobrać gre którą kupiłem. Teraz łaskawie musze czekać na 10 rano aż infolinia będzie czynna ,jak bede miał szczęscie to sie dodzwonie jak nie bede miał to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować