Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2013 o 13:04, Janek_Izdebski napisał:

ze swoją "Armą 3" i na pewno będzie ona o wiele stabilniejsza i wydajniejsza niż "Rome 2."


Poczekajmy do premiery, bo róznie to w tym gamingowym grajdole bywa.

Empire Total War w dniu premiery miałem za 105 zł z tego co pamiętam. Zamawialiśmy z kolegami na gram.pl :) Rome 2 kupiłem za 103 zł więc jak na moje to gry tanieją :D Oczywiscie żarcik, pewnie Cenega niedługo się wycofa ze zniżką 40% i wtedy odczuję te podwyżki dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 14:28, Smooqu napisał:

Empire Total War w dniu premiery miałem za 105 zł z tego co pamiętam.
Zamawialiśmy z kolegami na gram.pl :) Rome 2 kupiłem za 103 zł więc jak na moje to
gry tanieją :D

Czyli potwierdza się to co pisałem, ceny sugerowane tamtych gier były niższe niż cena sugerowana "Rome 2."

Dnia 09.09.2013 o 14:28, Smooqu napisał:

Oczywiscie żarcik, pewnie Cenega niedługo się wycofa ze zniżką 40% i wtedy odczuję
te podwyżki dopiero.

W związku z nieaktywnością zniżek na konsolowe "GTA V" Muve w swoich kakałach social media przebąkuje coś o nieuchronnych zmianach w Kompanii Graczy i zmianie sytemu naliczania zniżek. Ponoć mają być całkowicie zlikwidowane ceny sugerowane. Mam tylko nadzieję, że wysokości zniżek nie ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość grafiki byłaby świetna gdyby nie powiększone rozświetlenie (mapa dyplomacji świeci się jak psu...) i to dziwne "granulowanie" czcionki i krawędzi. A wydajności nie poprawiło. Zarówno na mapie kampanii jak i w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 16:03, Sipso napisał:

Jakość grafiki byłaby świetna gdyby nie powiększone rozświetlenie (mapa dyplomacji świeci
się jak psu...) i to dziwne "granulowanie" czcionki i krawędzi. A wydajności nie poprawiło.
Zarówno na mapie kampanii jak i w bitwie.

Mona to dopasować w pliku SweetFX_settings.txt znajdującym się w głównym folderze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 16:31, maziiii napisał:

Dobra wszystko cacy zainstalowałem tylko teraz mam ciemniejsze kolroy takie szare co
mam z tym zrobic?

Masz linka do filmu co to opisuje. YT nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem można, ale nienawidzę bawić się plikami konfiguracyjnymi i co chwila włączać i wyłączać grę. I tak chodziło mi tylko o wydajność, a ta się nie poprawiła niestety. Dzięki jednak za cynk, może inni będą mieli więcej szczęścia.

Do tego trzeci już raz podchodzę do oblężenia 40+/40+ i zawsze w połowie gra się crashuje... Nie chcę brać auto resolve bo stracę masę jednostek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 18:11, pawbuk napisał:

Cena sugerowana, a cena, w jakiej można grę kupić to dwie różne sprawy ;)

Owszem. Ale poprzednie odsłony serii miały mniejsze zarówno: cenę sugerowaną, jak i realne ceny rynkowe. Natomiast realne ceny rynkowe "Rome 2" są niewiele mniejsze od ceny sugerowanej u stalonej na poziomie 145-149 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale dzieje się tak w przypadku większości gier :) Trzeba też uczciwie powiedzieć, że ceny spadają bardzo szybko - gry EA można kupić za 50 zł już pół roku po premierze :) Wyjątkiem są gry Acti, czy taki np. Skyrim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wrzucać.

Więc jeżeli ktoś ma nadal pytania czy kupować to niech sobie obejrzy (całość) i sam oceni. Bardziej wiarygodnej recki nie ma. A biegajace w kółko jednostki mogę potwierdzić bo Rhodos sobie zabawę w ganianego urządziło wczoraj ze mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 07:46, Pariah napisał:

Review gry od Angry Joe:
Polecam wszystkim rozumiejącym podstawowy angielski obejrzenie przynajmniej pierwszych
10 minut. Zrywam boki i zgadzam się z każdym zdaniem :)
http://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8

Jezu, ale irytujący dzieciak, drze ryja na cały regulator, rzuca mięchem, i myśli że jest fajny...
... ale ma rację. Póki co gram na trudynym i frakcje są nieco zbyt pasywne. Owszem, gdzieś tam barbarzyńcy się naparzają, Sparta wysyła co chwilę statki w pobliże italii..po czym je zawraca. Nie muszę nawet trzymać armii we włościach, mimo że barbarzyńcy są u bram, i mogliby pozajmować puste miasta.
Nie zgodzę się jednak z małymi armiami. Jeżeli jakaś frakcja nie wojowała to wystawia trochę pełnych flag.
Ale generalnie chwilowo gra nie stanowi wyzwania.

Shogun 2 był trudniejszy, i ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 10:07, Darkstar181 napisał:

Jezu, ale irytujący dzieciak, drze ryja na cały regulator, rzuca mięchem, i myśli że
jest fajny...
... ale ma rację.


Właśnie o to chodzi - nie tylko się drze, ale punktuje CA konfrontując wypowiedzi i filmy producenta z obecnym stanem gry, poza tym ma niezłą oglądalność, trochę takich ludzi w społeczności i może będzie mniej tego typu wpadek. Po Shogunie też myślałem że CA w końcu się czegoś nauczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować