Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2013 o 23:52, Gumisiek2 napisał:

Ale z nich chamy, że nie przysłali Ci SMS-a z informacją o tej promocji.


A jak ktoiś nie ma telefonu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że era łatania się powoli kończy. Niby coś tam wspomniano o patchu 6 i 7, ale zamiast tego dzisiaj wypuszczono kolejne DLC, tym razem krew i flaki (to samo co w Shogunie 2) za ok. 10 zł.

Moim zdaniem ciekawsze od poprzedniego ( i jak na ironię tańsze) ale qrna, ta gra wciąż wymaga poprawek, a zamiast tego już wyciąga się łapska po kolejne tantiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamapnia Kartaginą na poziomie bardzo trudnym juz przynosi niespodziewane efekty. Zobaczcie kto przetrwał (bez mojej pomocy) i, o dziwo, kontynuuje podboje :)

Ciekawe tylko czy jest to wina moda

Spoiler

Epirote Expansion Project

, czy zwykła anomalia.

20131030184503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 13:46, Darkstar181 napisał:

Coś mi się wydaje że era łatania się powoli kończy. Niby coś tam wspomniano o patchu
6 i 7, ale zamiast tego dzisiaj wypuszczono kolejne DLC, tym razem krew i flaki (to samo
co w Shogunie 2) za ok. 10 zł.

Moim zdaniem ciekawsze od poprzedniego ( i jak na ironię tańsze) ale qrna, ta gra wciąż
wymaga poprawek, a zamiast tego już wyciąga się łapska po kolejne tantiemy.

Dokładnie u mnie Rome 2 nadal wygląda gorzej i działa wolniej od shoguna 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 13:46, Darkstar181 napisał:

Coś mi się wydaje że era łatania się powoli kończy. Niby coś tam wspomniano o patchu
6 i 7, ale zamiast tego dzisiaj wypuszczono kolejne DLC, tym razem krew i flaki (to samo
co w Shogunie 2) za ok. 10 zł.

Moim zdaniem ciekawsze od poprzedniego ( i jak na ironię tańsze) ale qrna, ta gra wciąż
wymaga poprawek, a zamiast tego już wyciąga się łapska po kolejne tantiemy.


Wydawcę nie obchodzi stan gry, podejrzewam że mają grafik dojenia dlc i ewentualnych dodatków i będą się go trzymać, tak jak trzymali się terminu wypuszczenia niedorobionej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 13:46, Darkstar181 napisał:

Coś mi się wydaje że era łatania się powoli kończy. Niby coś tam wspomniano o patchu 6 i 7


Dokładny komunikat brzmiał, że patche 6 i 7 będą wnosiły zmiany które wymagają rozegrania X kampani po 200+ tur przez co prace nad tymi paczami mają się przeciągnąc, ale ciągle mają zamiar wydawać je w odstępach tygodniowych, aniżeli w miesięcznych.

Brzmi to trochę niewiarygodnie (patrząc przez pryzmat, z jakim tempem wydają kolejne DeelCe) i im nie wierzę za bardzo.

Co nie zmienia faktu, że bloodpack kupię na 100%, bo już teraz animacje walki w Rome 2 są świetne i ostatnio głównie rozgrywałem szybkie bitwy i odtwarzam powtórki, a nastepnie podziwam kunszt grafików itd.

Ale najpierw poczekam na nowe łatki, liczę że coś poprawią i dodadzą. Oby w tym tygodniu już były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam linki do kilku modów które bardzo polecam :

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?622971-BullGod-Unit-Icons-project-%28v-0-23%29
Ikony jednostek - dla mnie wyglądają świetnie !

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?618115-R2-TW-GEM-Graphic-Enhancement-Mod-(Version-4-0)
GEM - o tym pewnie wiecie modzie

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?619353-No-HDR-Mod-Version-1-4-final-amp-homogeneous-saturation-(Update-5-21-09-2013)
Mega wypas mod - mały ale dla mnie najlepszy bo :
Bo bitwy działają teraz u mnie mega płynnie !
Mody wyłącza opcje HDR - zmienne oświetlenie itd, niby nic a gra lepiej wygląda i działa płynnie

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?623765-Ars-Gratia-Artis-Complete-Battle-Overhaul-v3-16-(updated-11-10-13)
Tak zwany combat mod - walki trwają dłużej, lepsze morale i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 19:00, Hartus napisał:

Żaden z linków mi nie działa. :/


U mnie działają wszystkie. Spróbuj innej przeglądarki. twcenter co chwila ma jakieś problemy. Miesiąc temu chrome ledwo ją odpalał, dziś śmiga ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 19:25, Smooqu napisał:

Ja wielkim przeciwnikiem zwykłych kart nie byłem, ale te zmodowane wyglądają rewelacyjnie!


Duży jest skok płynności przy modzie NoHDR?


U mnie spory - ogólnie nie mam frezów przy obracaniu kamerki.
Z tego co wyczytałem to HDR w tej grze odpowiada za całe oświetlenie i różnice w poziomach oświetlenie w grze ( chodzi o ten dziwny efekt podczas bitwy kiedy jest raz ciemniej raz jaśniej ).
Dla porównania - płynność mocno zbliżyła mi się do tego co mam w Shogunie II oraz jednostki ciut wyraźniej wyglądają.
Sam osobiście nie jestem zwolennikiem wszelakich bloomów hdr-wó itd. Lubię ostre wyraźnie tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 19:41, scott napisał:

U mnie spory - ogólnie nie mam frezów przy obracaniu kamerki.
Sam osobiście nie jestem zwolennikiem wszelakich bloomów hdr-wó itd. Lubię ostre wyraźnie
tekstury.


Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, stestuje tego modzika.

U mnie gra generalnie chodzi na poziomie Shoguna 2 po tych wszystkich patchach. Jedyne co mnie trapi to okropne spadki fps przy bitwach rozgrywanych w dużych miastach, co wg mnie wynika nie tylko z faktu, że mam słabego kompa (bo fraps pokazuje +30 FPS), a animacje mocno rwą ;/

Wyczytałem dzisiaj na oficjalnym forum, że niedługo wyjdzie patch 7 beta (niestety, nie w tym tygodniu), który ma znacząco zwiększyć optymalizację i poprawic AI. Pewnie dopiero po tym patchu wrócę do gry, tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak, warto już grę kupić? Gdyby kosztowała trochę mniej, to bym się tak nie zastanawiał ale jednak sporo za nią żądają, więc wolę się upewnić czy jją trochę chociaż połatali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 09:29, ScaredOfGhosts napisał:

I jak, warto już grę kupić? Gdyby kosztowała trochę mniej, to bym się tak nie zastanawiał
ale jednak sporo za nią żądają, więc wolę się upewnić czy jją trochę chociaż połatali...


Niby wyszło już 7(!!) patchy, ale tak po prawdzie usunęły one błędy, które powodowały opad szczęki i rwanie włosów z głowy (np. masakryczne dropy fps przy przemieszczaniu jednostek/na mapie kampani, flagi przy bitwach w polu, jednostki atakujące pod górke miały bonus zamiast na odwrót, blob).

Szczerze, wg mnie lepiej poczekać na jakąś sporą obniżkę ceny. Do tego czasu też wyjdą na pewno bardziej zaawansowane mody, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że to co są obecnie poprawiają naprawdę dużo, ale może w końcu wyjdzie jakiś duży mod, a jedyne na co można liczyć od CA to jakiś duży dodatek, ale póki co wydają tylko DLC z frakcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 15:37, Smooqu napisał:

Niby wyszło już 7(!!) patchy, ale tak po prawdzie usunęły one błędy, które powodowały
opad szczęki i rwanie włosów z głowy (np. masakryczne dropy fps przy przemieszczaniu
jednostek/na mapie kampani, flagi przy bitwach w polu, jednostki atakujące pod górke
miały bonus zamiast na odwrót, blob).

Szczerze, wg mnie lepiej poczekać na jakąś sporą obniżkę ceny. Do tego czasu też wyjdą
na pewno bardziej zaawansowane mody, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że to co są obecnie
poprawiają naprawdę dużo, ale może w końcu wyjdzie jakiś duży mod, a jedyne na co można
liczyć od CA to jakiś duży dodatek, ale póki co wydają tylko DLC z frakcjami.

Czyli mówisz, że technikalia jakoś połatali...To chyba się mimo wszystko skuszę. Napaliłem się na tę część jak szczerbaty na suchary, ale po tym o się działo po premierze stwierdziłem że poczekam. Ale po dwóch i pół miesiąca czekania zaczynam mieć go dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 16:20, ScaredOfGhosts napisał:

Czyli mówisz, że technikalia jakoś połatali...To chyba się mimo wszystko skuszę. Napaliłem
się na tę część jak szczerbaty na suchary, ale po tym o się działo po premierze stwierdziłem
że poczekam. Ale po dwóch i pół miesiąca czekania zaczynam mieć go dość :)

Nie śpiesz się, nie warto. Gra jest lepsza, ale nadal nie jest dobra. Lepiej poczekaj na jakaś zniżkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 07:52, Volvox napisał:

Nie ma to jak nowiutkie patche wprowadzające nowe błędy (opiekunowie psów pchają się
do ataku).

Cóż, ilość preorderów Medievala 3 będzie bardzo licha...społeczność nie odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować