Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2013 o 17:39, Darkstar181 napisał:

Cóż, ilość preorderów Medievala 3 będzie bardzo licha...społeczność nie odpuści.

Odpuści, o to już się nie martw. I tak spora cześć community zaraz po premierze piała jaka to ta gra jest wspaniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 07:52, Volvox napisał:

Nie ma to jak nowiutkie patche wprowadzające nowe błędy (opiekunowie psów pchają się
do ataku).


Ja grę kupiłem jeszcze w pre-orderze, pograłem z 50 godzin po premierze i na razie sobie odpuściłem - mam w co grać, więc czekam aż gra będzie wreszcie ukończona :D W każdym razie pierwszego Rome lepiej wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 07:52, Volvox napisał:

Nie ma to jak nowiutkie patche wprowadzające nowe błędy (opiekunowie psów pchają się
do ataku).


Pewnie naprawi to patch 8(który tak na prawdę będzie hotfixem, tak jak patch 6), wraz z którym otrzymamy darmową Baktrie i pewnie jakieś płatne dodatkowe frakcje.

Wiem, marne to pocieszenie, sam tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 22:01, pawbuk napisał:

Ja grę kupiłem jeszcze w pre-orderze, pograłem z 50 godzin po premierze i na razie sobie odpuściłem - mam w co grać, więc czekam aż gra będzie wreszcie ukończona :D


Ja mam bardzo podobnie, z tym że mam przegrane blisko 100h. W każdym razie, póki co dość mocno obserwuję losy tej modyfikacji

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?630814-Divide-Et-Impera-(Divide-And-Conquer)-Updated-24-11-13-(Steam-version-added)/page26

Liczę, że do Świąt Bożego Narodzenia wyjdzie rozbudowana wersja tego moda, bo jest naprawdę ciekawy. Liczę również na CA, że wypuści do tego czasu patcha 9 (Mój Boże, jak to brzmi).

Polecam również tego moda, jest naprawdę bardzo przyjemny:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=186985363


Również wspominam Rome I lepiej, ale nie żałuję zakupu dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch dodał mi spadki fps w oknie mapy strategicznej.

Thanks CA ! Czekam na patch nr. 8 który poprawi błędy nr.7.

Jak można było wypuścić tak niedokończoną grę !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 11:46, ScaredOfGhosts napisał:

Jak to jest, że Rome II jest dostępny na allegro(Steam) za 59 złotych? Gdzie jest haczyk?
Często kupuję tanie klucze, ale to jest aż podejrzane...

Pewnie ruski klucz, te są znacznie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 13:08, ScaredOfGhosts napisał:

I ma to jakieś przykre konsekwencje?


Jeśli jego aktywacja wymaga jakiś kombinacji z ruskimi VPN-ami, to bana można zarobić. Jeśli to zwykły klucz na Europę/Amerykę, to jesteś bezpieczny. Tzn to chyba nadal jest niezgodne z regulaminem steam, ale o banach za to nie słyszałem, sam kupuję klucze od lat i żyję. Zapytaj sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 13:08, ScaredOfGhosts napisał:

I ma to jakieś przykre konsekwencje?

Nie wiem. Znasz rosyjski? Bo ja nie, a te klucze nie mają możliwości zmiany języka poza zabawami z adresami IP i zmianą lokalizacji itp. Za to można dostać bana na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 14:09, Darkstar181 napisał:

Nie wiem. Znasz rosyjski? Bo ja nie, a te klucze nie mają możliwości zmiany języka poza
zabawami z adresami IP i zmianą lokalizacji itp. Za to można dostać bana na konto.

Z rosyjskim sobie radzę :) A klucze ponoć oferują język polski...Popytam, popatrzę na komentarze i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Ruscy mają tańsze gry, a na steamie jest wyprzedaż -50%.

W ogóle Rome II, to według mnie ogromna porażka. Nie oferuje nic poza ładną graficzką. Co prawda pojawia się kilka nowych rozwiązań, ale są niedopracowane i wyglądają kiepsko.

Nie rozumiem tylko dlaczego Gram.pl nie pozwala wystawić opinii. W ten sposób Rome II ma 4 gwiazdki u nich, a przecież zasługuje maksymalnie na 2 w tej skali. Napisałem własną - bez przekleństw, przesadnego wieszania się - same fakty, a tu ni widu ni słychu.

ponad 100 zł, 31 godzin przegranych do tej pory.

Dla przykładu Rome I w pierwszych dwóch miesiącach miało u mnie około 200 godzin, a Shogun II w tej chwili ma prawie 1000 na moim steamowym liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2013 o 14:38, Eiji napisał:

Nie rozumiem tylko dlaczego Gram.pl nie pozwala wystawić opinii.

Co do jakości gry wszyscy są raczej zgodni. Rome I jest lepszy, a ta tutaj jest zwyczajnie nudna, nie ma tej immersji którą zapowiadano.

Co do wystawienia opinii... można wystawić jeżeli grę zakupiłeś u nich. Tak przynajmniej kiedyś było, ja kupiłem u Cenegi bo tam ze zniżką miałem najtaniej. Ale i tak 100 za ten szajs to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 19:55, KuroNeko napisał:

Odpuści, o to już się nie martw. I tak spora cześć community zaraz po premierze piała
jaka to ta gra jest wspaniała...


TO FORUM JEST TAK NAMIESZANE ZE NIE WIEM O CO TU BIEGA
APROPOS KUPIŁEM DODATEK KREW ... I SAMO SIE ZAINSTALOWAŁO
PRZYCHODZI TU KTOS ABY COS ZAPYTAC A MOMENT MODERATORZY, ADMINY I INNE GAD..Y.. ODRAZU MUSZA UKŁADAC MASAKRAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno jak mam pytanie w kwestii RT2 to jak mam te pytanie tu znaleźć-w tasiemcu? powinien byc osobny folder RT2 z różnymi tematami-punktami a nie jeden tasiemiec o RT2
bezsens az mnie krew zalewa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 10:13, bikej0909 napisał:

jeszcze jedno jak mam pytanie w kwestii RT2 to jak mam te pytanie tu znaleźć-w tasiemcu?
powinien byc osobny folder RT2 z różnymi tematami-punktami a nie jeden tasiemiec o RT2
bezsens az mnie krew zalewa hehe


Odstaw na chwile ten cukier chłopcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie krzycz, bo nikt nie lubi jak ktoś się drze. Po drugie - skoro się korzysta z forum to trzeba się dostosować do zasad, które na nim obowiązują. Nikt nie będzie zakładał i przeglądał tysiąca różnych wątków specjalnie dla jednego użytkownika. Masz wyszukiwarke, skorzystaj z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy z ta gra i z tym wszystkimi nowymi modami ta gra dziala wreszcie poprawnie na dobrym sprzecie ?? bo niewiem czy jest sens to kupowac ?? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 16:52, Marcin-snk napisał:

witam mam pytanie czy z ta gra i z tym wszystkimi nowymi modami ta gra dziala wreszcie
poprawnie na dobrym sprzecie ??


Jeżeli chodzi o sprawy czysto technicznie to gra chodzi mi teraz bardzo dobrze i płynnie, a mój PC wcale nie jest jakimś tytanem, powiedziałbym, że jest dość przeciętny.

Jedyne spadki fps występują przy oblężeniach i bitwach 40v40 jednostek, ale po części wynika to także z faktu, że uzywam moda który zwiększa liczbę żołnierzy w oddziałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować