Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Grałem miesiąc temu około godziny i stwierdziłem, że nigdy tego nie uruchomię ponownie. :P
Co do Attyli: będzie to samodzielna gra, jednakże bardzo podobna do poprzedniczki. Coś, jak było z Empire i Napoleonem. Niemniej, już zapowiedziano pierwsze DLC. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak mój poprzednik dałem Rome drugą szansę po pobraniu tony patchów i nie wiem czy gra jest słaba, czy mam do niej wstręt od czasu premiery ale nie pograłem dłużej niż dwie godziny. Żeby nie było- zamówiłem pre-order.
Tak więc osobiście radzę odpuścić, chyba że jesteś fanem serii i Rzymu. Ale to już sam musisz stwierdzić czy nie żal Ci pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 14:37, necron1501 napisał:

Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i delikatnie powiedziawszy opinie są... mieszane.
Jako że zbliża się Black Friday planuje się zaopatrzyć w Rome 2 Emperor''s Edition. Ładna
przecena, ale tu moje pytanie: Czy gra wciąż cierpi na te wszystkie bolączki jak przy
premierze? No i czy Attyla będzie potrzebował podstawki do działania, czy będzie pełnoprawną
grą?


Ja miałem podobnie aż do darmowego weekendu. Nie jest to dużo, ale kiedyś grę oceniało się na podstawie dema, teraz tylko to pozostaje. Odrzuciło mnie i wróciłem do Empire. Aczkolwiek gra działała dobrze, żadnych problemów technicznych nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie próbuj. Na moim piecu (i3, 8GB RAMu, GF GTX750) po około godzinie chciało więcej mocy. Poza tym gameplayowo jest w tyle za poprzedniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaistalowalem Total War Rome II Emperror Edition i wywala mi błąd że gra przestała działać
Dostaje crashe i gra sie nie odpala
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: rome2.exe
Wersja aplikacji: 2.1.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 5473b07b
Nazwa modułu z błędem: Rome2.dll
Wersja modułu z błędem: 2.1.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5473affc
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00f04b20
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0a9e
Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatkowe informacje 3: 0a9e
Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poda jakie są grywalne nacje w Rome II po tych wszystkich DLC i czy wśród nich jest może Sarmatia? Może być jakiś link. I czy Emperror Edition to ta ostatnia ze wszystkimi DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 19:40, Firefly94 napisał:

Tu masz opis wszystkich frakcji we wszystkich kampaniach: http://wiki.totalwar.com/w/Factions
Co do Emperor''s Edition: to tylko szumnie brzmiąca nazwa. Poza podstawką znajdziesz
tam wszystkie DLC, które były za darmo. Tyle.

A jest jakaś inna "pełna" wersja? czy po prostu muszę inne DLC dokupić odddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam specyficzny problem, otóż w bitwie znikają plamy krwi widoczne na podłożu. Zostają chwilę na gruncie, przy czym widoczne są kilka sekund. Próbowałem wielorakich modów (ze Steam Workshop - GBJ Blood Mods, More Bloody Animations), żaden nie pomógł. Ustawienia (zarówno terenu, jak i reszta) ekstremalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Grając Rzymem co się dzieje po wygraniu wojny domowej? Zyskuję władze absolutną czy zostaje jak było. Najbardziej mnie interesuję czy po zakończeniu jednej wojny jest możliwość wybuchu kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2016 o 14:06, Wilzyg napisał:

Witam.
Grając Rzymem co się dzieje po wygraniu wojny domowej? Zyskuję władze absolutną czy zostaje
jak było. Najbardziej mnie interesuję czy po zakończeniu jednej wojny jest możliwość
wybuchu kolejnej.


Dawno już nie grałem w Rome II, ale z tego co pamiętam zyskujemy większą władzę. Nie spotkałem sie natomiast z ponownym wybuchem wojny domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest jakieś śmiechu warte. Oczywiście po fali krytyki na tę grę, grałem jakiś czas w nieautoryzowaną wersję gry (może 2-3dni), doszedłem do sporej władzy jako przywódca Rzymu. Gra spodobała mi się, nie zauważyłem problemów z jej działaniem (w końcu minęło sporo czasu od premiery, więc pomyślałem, że wszystko zostało połatane). Postanowiłem więc kupić ORYGINAŁ, pudełkowy, edycja Sparty. I zacząłem grę od nowa. I oryginał chodzi gorzej, nie da się grać po prostu. Nie tyle wydajność, co po prostu wiesza się, już kilka razy nie mogłem przejść do następnej tury - gra zawiesza się na losowej frakcji, po czym głośniki milkną i nie dzieje się nic - alt+ctrl+del i oglądam błąd, że gra została zatrzymana. Stało się to po raz pierwszy podczas 17 tury, jakimś cudem przed zakończeniem tury pozmieniałem coś, co wpłynęło na AI i po ponownym zakończeniu tury mogłem cieszyć się dalszą rozgrywką. Kolejny raz stało się to podczas tury 51 - tym razem nic nie pomogło, zmieniałem wszelkie możliwe ustawienia wojsk, pracy nad technologią, nawet budowane budynki, jak gra dochodzi do tury Icenów wywala mnie do pulpitu. Postanowiłem więc wczytać jeden z poprzednich zapisów - chyba 44 tura, no nic, nie wiele straciłem. Dwie tury do przodu i nadal nie jestem w stanie grać, bo gra wysypuję się na turze jakiegoś innego ludu. Po prostu 80zł psu w pupę. Taka jest jakość tego TWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować