Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2013 o 21:23, dark_master napisał:

biorę. I patrzę na Shoguna 2, jak ostatnio rzucałem okiem 2 miliony awatarów utworzono,
wprawdzie nie wszyscy grali choćby jeden mecz. Nie było rewelacji, ale nie bylo tez tragedii,
ale jeśli będzie lock to będzie masakra.


Bo większość gra w kampanie.
I co ciekawe, co widać było po achievkach na ETW, nie pamiętam, ale tam chyba tylko 3/4 zdobyło jedną prowincję? To ja nie wiem, ci ludzie kupują i nie grają, czy jak to rozumieć?

Dnia 27.06.2013 o 21:23, dark_master napisał:

powiem tak, zależy - lubię grać z ludzmi na swoim poziomie, lubię się uczyć od lepszych,
lubię też okazyjnie sam kogoś brutalnie zgwałcić, ale granie z samymi "którzy wytrwali"
jakoś mnie nie jara.


To oczywiste. W szczególności w rtsach. W przeciwnym wypadku albo nuda albo irytacja.

Dnia 27.06.2013 o 21:23, dark_master napisał:

a co do stary ch czasów - już nie przesadzajmy z ich gloryfikacją, przypomnieć, jak fajne
były turnieje w RTW, gdzie waliło się synchro i obaj gracze widzieli że wygrali mecz?
^^


No i? A jak w CCS 1v1 przegrałem z vonPaulusem, bo mnie typ cavbugiem potraktował? Zresztą, wszystkich potraktował i cały turniej wygrał? No zdarzało się, ale co z tego? A niby S2TW nie ma bugów na multi? Ano są. Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 22:06, vonArnold napisał:

I co ciekawe, co widać było po achievkach na ETW, nie pamiętam, ale tam chyba tylko 3/4 zdobyło jedną prowincję? To ja nie wiem, ci ludzie kupują i nie grają, czy jak to rozumieć?


1. Na swoim przykładzie podam, że mam masę gier kupionych na steam, których nawet nie zainstalowałem (głównie z bundli) oraz jescze większe grono gier, które zainstalowałem, pograłem 5 minut i odinstalowałem (to dotyczy głównie wyprzedaży).

Więc jak ktoś kupował np. Total War Collection i nie zagrał nawet minuty to obniża statsy.

2. Skoro ktoś jest nastawiony na multi to nie interesuje go single. Mój brat ma przegrane ponad 300h w Black Ops 2 i nie tknął nawet kampani, a ja w Bf3 grałem ponad 100h i przeszedłem 2 pierwsze misje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 22:06, vonArnold napisał:

I co ciekawe, co widać było po achievkach na ETW, nie pamiętam, ale tam chyba tylko 3/4
zdobyło jedną prowincję? To ja nie wiem, ci ludzie kupują i nie grają, czy jak to rozumieć?


Mam kilkanaście gier na Steamie, w które nie zagrałem nawet minuty, w kolejnych kilkunastu spędziłem maksymalnie 5 minut :D
Co do multi - jakoś nigdy w tej serii mnie nie pociągało :D Przeraża mnie perspektywa spędzenia kilkuset godzin ćwiczeń, żeby móc pograć jak równy z równym z przeciętnymi graczami :D Wolę grę przeciwko kompowi :D Nie stresuję się tak, mogę sobie odpocząć w każdej chwili i nie dostaję tak strasznie w tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:51, pawbuk napisał:

Co do multi - jakoś nigdy w tej serii mnie nie pociągało :D Przeraża mnie perspektywa
spędzenia kilkuset godzin ćwiczeń, żeby móc pograć jak równy z równym z przeciętnymi
graczami :D Wolę grę przeciwko kompowi :D


Co ty gadasz :D Ja nigdy w TW przez neta zbytnio nie grałem, poza Rome 1 ale tam to było dawno temu i dla funu, a w Shogunie radziłem sobie nawet nieźle :) Nie byłem żadnym wymiataczem, ale wiecej bitew wygrałem niż przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:51, pawbuk napisał:

Co do multi - jakoś nigdy w tej serii mnie nie pociągało :D Przeraża mnie perspektywa
spędzenia kilkuset godzin ćwiczeń, żeby móc pograć jak równy z równym z przeciętnymi
graczami :D Wolę grę przeciwko kompowi :D Nie stresuję się tak, mogę sobie odpocząć w
każdej chwili i nie dostaję tak strasznie w tyłek :D


Bez przesady, akurat w TW clue do skilla jest zrozumienie pewnych mechanizmów.
W M2TW najważniejsze jest odpowiednie ustawienie oddziałów.
Streszczę je jako: "kupą siła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 15:18, Firefly94 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Q0GA_jDYfEs
Filmik pokazujący kampanię.


Trochę mało pokazali.
Podoba mi się pomysł z wprowadzeniem frakcji do nacji.
Mapka ładna, ale ciekaw jestem czy będzie funkcjonalna, a także co z odtwarzaniem pola bitwy z miejsca styku na mapie kampanii (tu akurat Shogun2 był krokiem w tył do M2TW).
Menusy brzydkie.
I strasznie ta babka irytująca, ani to ładne, ani nic do powiedzenia mądrego, tylko odgłosy wydaje.

Jak dla mnie wrażenie pozytywne, ale być może na wyrost, bo trudno tutaj coś konkretnie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jakoś omineła mnie seria Total War.
Pewnie niewielu z Was bedzie w stanie odpowiedziec na moje pytanie :) ale moje pierwsze skoajrzenie po obejrzeniu filimku z gry to Centurion Defender of Rome. Czy ta gra to coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko porównywać z grami sprzed 20 lat ;)
Ale też masz turową mapę świata i podobne bitwy. W TW jednak nie ma tych rzeczy dodatkowych jak wyścigi rydwanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 20:46, vonArnold napisał:

Napoleon to słaba gra.

Bo bardziej dopracowana i gra na multi więcej osób? Na koop też są chętni? ^.- czy może slaba dlatego, że jest o erze napoleońskiej, a nie o ogólnym wieku XVIII ? ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 16:03, wolverine napisał:

Powiem szczerze że jakoś omineła mnie seria Total War.

Dziwne, bo to w sumie jedyna interesująca strategia w historycznych czasach (i przed II WW) w ostatnim X-leciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dziwne :) Przymierzałem się kilka razy do zagrania, ale jakoś nigdy nic z tego nie wychodziło.
Ale ta odsłona na tyle mnie zaciekawiła, że nie zamierzam jej przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżutki film od CA "prezentujący" wyposażenie legionisty w tamtych czasach przeplatany nowymi, niesamowicie miodnymi urywkami z gry...
Im bliżej do premiery, tym bardziej chcę zagrać, a im więcej takich filmików - tym większe moje obawy. Niby Shogun2 chodził mi na wysokich - i kilka ultra, ale coś nie wierzę, że to ruszy chociażby na średnich :/
Pozdrawiam
Total War: ROME II - Legionary Kit with Mykel Hawke
http://www.youtube.com/watch?v=f_fpOUQcAac&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego zarówno na Gram.pl jak i na cdp.pl "Rome 2" w dystrybucji cyfrowej nie jest oferowany wraz z pakietem państw greckich, w przeciwieństwie chociażby do GMG, Gamersgate czy Steam? Orientuje się ktoś w tym? Czyżby to była wina naszego rodzimego wydawcy na "C"? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 19:27, Janek_Izdebski napisał:

Wie ktoś może dlaczego zarówno na Gram.pl jak i na cdp.pl "Rome 2" w dystrybucji cyfrowej nie jest oferowany wraz z pakietem państw greckich, w przeciwieństwie chociażby do GMG, Gamersgate czy Steam? Orientuje się ktoś w tym? Czyżby to była wina naszego rodzimego wydawcy na "C"? Dzięki. :)


Przez parę dni w ubiegłym tygodniu owszem nie było informacji na temat DLC jednak obecnie zaglądam w moje zamówienia jest Rome 2 Total war, spoglądam dalej w sklepie i co widzę:
"Ważna informacja Ważna informacja:
bonus
Pakiet Kultur Państw Greckich

Zamawiając PRE-ORDER otrzymasz kod DLC na dodatkową zawartość w grze - Pakiet Kultur Państw Greckich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować