Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_44498ce95aa517495ae674381dfa536bd9fbd3178a7d51b4723c0e94bc93d906

Total War: Rome II

754 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2013 o 10:11, karvaialka napisał:

Zamówiłem na CDP.pl w preorderze. Klucz dostałem, ale bez Państw Greckich. Za 129,99
pln to trochę lipa :(

Czytaj uważnie co zamawiasz. Jeżeli sklep posiadał klucze do dlc to wyraźnie to podkreślał w karcie zamówienia. Następnym razem zwróć na to uwagę i zajrzyj do konkurencji w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedynym geniuszem, który łudził się, że uda mu się pobrać grę dziś rano? :)
Chciałem to zrobić przez noc, ale wczesne pobieranie nie chciało ruszyć. Teraz próbuję pobrać grę już po premierze i nie mogę przejść etapu przygotowania do instalacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 10:50, Hartus napisał:

Czy jestem jedynym geniuszem, który łudził się, że uda mu się pobrać grę dziś rano? :)
Chciałem to zrobić przez noc, ale wczesne pobieranie nie chciało ruszyć. Teraz próbuję
pobrać grę już po premierze i nie mogę przejść etapu przygotowania do instalacji...


A przypadkiem nie jest to norma przy serii TW na steamie w dniach premiery? Przy ETW było to samo, natomiast NTW, ani Shogunów2 nie kupowałem w okolicach premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 10:54, vonArnold napisał:

A przypadkiem nie jest to norma przy serii TW na steamie w dniach premiery? Przy ETW
było to samo, natomiast NTW, ani Shogunów2 nie kupowałem w okolicach premiery.

Tak jest w przypadku każdej dużej premiery na Steamie. Cały świat się jednocześnie rzuca do pobierania gry, dlatego warto było zrobić to przed premierą.
Ja akurat na zakup zdecydowałem się wczoraj około północy i nie miałem już takiej możliwości.

Mam też takie pytanie dotyczące Rome II. Czy twórcy wspominali kiedyś o obecności w grze Spartakusa i jego słynnego powstania? Coś w stylu ataku mongołów z Medievala II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 10:47, Darkstar181 napisał:

Czytaj uważnie co zamawiasz. Jeżeli sklep posiadał klucze do dlc to wyraźnie to podkreślał
w karcie zamówienia. Następnym razem zwróć na to uwagę i zajrzyj do konkurencji w razie
czego.


Witam,

Plik tekstowy zostanie zaktualizowany dzień przed premierą gry, czyli 2 września. Jeśli chodzi o pakiet DLC, to tak, jest on także dołączany do wersji cyfrowej gry.



Pozdrawiam



Jakub Szerejko

Asystent Działu Obsługi Klienta gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 11:10, Hartus napisał:

To w końcu zamówiłeś na CDP czy gram.pl? Bo od dłuższego czasu to są dwa oddzielne sklepy.

Ahh, nie zauważyłem, że kolega zamówił w CDP. Przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem mega wkur**ony na gram.pl. Zamówiłem preorder 28.08.2013 o 9:00 rano i teraz na głównej stronie w dziale z Rome 2 wyskoczyła informacja, że skończyły im się klucze do DLC i Ci którzy zamówili przed 28.08 jeszcze na nie się załapią... Po prostu pięknie! :/ Jakim prawem mam otrzymać coś wybrakowanego? Zamawiałem Grę razem z DLC! Specjalnie po to preoerdera zamówiłem! gram.pl nawet nie raczył mnie poinformować, że prawdopodobnie nie otrzymam klucza! Pominę juz fakt, że jest już po premierze, a dalej nie wysłali gry :/ To będzie pierwszy i ostatni zakup w tej nierzetelnej firmie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 11:38, Falcrum napisał:

A ja jestem mega wkur**ony na gram.pl. Zamówiłem preorder 28.08.2013 o 9:00 rano i teraz
na głównej stronie w dziale z Rome 2 wyskoczyła informacja, że skończyły im się klucze
do DLC i Ci którzy zamówili przed 28.08 jeszcze na nie się załapią... Po prostu pięknie!
:/ Jakim prawem mam otrzymać coś wybrakowanego? Zamawiałem Grę razem z DLC! Specjalnie
po to preoerdera zamówiłem! gram.pl nawet nie raczył mnie poinformować, że prawdopodobnie
nie otrzymam klucza! Pominę juz fakt, że jest już po premierze, a dalej nie wysłali gry
:/ To będzie pierwszy i ostatni zakup w tej nierzetelnej firmie! :/


Nie ma co grubo - zamawiasz pre-ordera dostajesz normalna wersje jeszcze z opuźnieniem ...

Współczuję.

Co do mojego wypadku kurier firmy DB Shaizecostam do mnie dzweonił rano i po południu powinienem już mieć gre u siebie. Co Gram zawalił - szybka firma kurierska naprawia. Co prada nie ma gry na dzień przed premierą, ale przynajmniej w dniu premiery wieczorem wszystko powinno już chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 10:50, Hartus napisał:

Czy jestem jedynym geniuszem, który łudził się, że uda mu się pobrać grę dziś rano? :)

/ciach/
Nie jesteś jedynym geniuszem. Przybiegłem ze sklepu godzinę temu i też dalej "wiszę" na przygotowaniu plików do instalacji. Nie pamiętam czegoś takiego podczas premiery Empire i Shoguna2 chociaż też miałem w dniu premiery. Ot instalowały się z płyt i ew coś potem dociągało ze steama - obecna sytuacja jest lekko frustrująca, nie zaprzeczę ;)

>Mam też takie pytanie dotyczące Rome II. Czy twórcy wspominali kiedyś o obecności w grze Spartakusa i jego >słynnego powstania? Coś w stylu ataku mongołów z Medievala II.

Na razie nic nie wspominali (chyba że coś przeoczyłem na forum TW), ale uważam za wielce prawdopodobne takie właśnie DLC z powodu wielkiej popularności serialu. Oczywiście wpierw wyjdzie pewnie blood pack i kilka innych pomniejszych "pierdołek"

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 11:53, Pariah napisał:

Nie jesteś jedynym geniuszem. Przybiegłem ze sklepu godzinę temu i też dalej "wiszę"
na przygotowaniu plików do instalacji.



Zmieńcie w opcjach Steam serwer na RUmunię. U mnie zadziałało :)

Ja pamiętam, że z Empire miałem problemy na premierze. A poza tym warto pamiętać, że Rome 2 zamówiło ponad 6 razy więcej osób niż Shoguna 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 12:16, Smooqu napisał:

Zmieńcie w opcjach Steam serwer na RUmunię. U mnie zadziałało :)

Faktycznie zaskoczyło! Ogromne dzięki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2013 o 12:16, Smooqu napisał:

Zmieńcie w opcjach Steam serwer na RUmunię. U mnie zadziałało :)


Zadziałało i ruszyło prawie "z kopyta" dzięki... Ahh i tym mi przypomniałeś, że z Empire nie miałem takiego problemu, bo zrobiłem podobny myk (nie pamiętam kraju) a całkiem mi to z głowy wyleciało :D
Jeszcze raz dzięki :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krótki raporcik:
leciwy sprzęt: Core duo e6750 2.66ghz, 4GBram 800 ddr2, Radeon HD6870 1024MB gddr5
na ustawieniach ze screenshota.
prawie cały czas 55- 58 klatek, w czasie starcia jednostek na sekundę padło do 28 klatek. Średnia benchmarku 48,8 (w postach na steamforum twierdzą, że jest bardziej wymagający o gry)
Podsumowując: jestem ucieszony, chodzi płynniej niż Shogun2, jeszcze się pobawię w opcjach zwiekszając tu i tam, ale już takie ustawienia mnie zadawalają i płynność na razie też. Czas na minikampanię :)
Pozdrawiam

20130903133322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się ściąga ze steama, jak na razie info o dlc brak. Jeśli nie będzie, rezygnuję z transakcji z tytułu niezgodności towaru z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować