Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tydzień z Runes of Magic: Chapter V - Czarnoksiężnik

6 postów w tym temacie

Gra ktoś w tą grę?

Jak sie gra? Jest to typowy Pay to Win czy da się komfortowo grać bez bonusów za żywą kasę?
Dodawali tą grę do gazet, ale póki co płytka służyła mi za podkładkę pod piwo.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tej gry? Lubię gry ala Diablo, jest sens podchodzić do tej gry czy jest to marnotrastwo czasu (pay to win)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@thiefi
Grałem w tę grę grubo ponad 2 lata, wkręciłem się niesamowicie. Samo bicie lvla na end game to tam nic, bo na maksymalnym poziomie zaczyna sie zabawa. Byłem w 1 gildii na serwerze, goniłem za sukcesem i chodzeniem na wysokolewelowe, nowe instancje. Tym samym, im mocniej czas mnie ograniczał, a progres grupy wciąż szedł do przodu, tym więcej kasy zacząłem przepuszczać na wirtualną walutę. Przepieprzyłem spokojnie powyżej 1500 złotych i do dziś tego żałuję. Jeśli chciałbyś kupić konto pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie w to. Cała ta gra jest tak skonstruowana, aby wyciągać GRUBĄ KASĘ przez mikrotransakcje od graczy. Chcesz peta - możesz mieć, ale będzie do niczego, jeśli nie zapłacisz. Tak samo z runami, przedmiotami, mountami, ze wszystkim. Za darmo to można sobie najwyżej pozwiedzać lokacje, jak ktoś chce coś tam osiągnąć w end-game, to się nie obędzie bez płacenia grubej kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę z poprzednimi opiniami, gram w to od roku i nic nie wydałem, a gra mi się w to fajnie, nabijam lvl i łażę po świecie. Gra zdecy dowanie lepsza od innych mmorpg jak metin płacić mozna, ale zdecydowanie nie jesy to konieczne, gre polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki to nie jest guwno jest jedna z lepszagra mmo rpg 1500 zlotyh jabys robil wszystkie misje ale wiesz 1 mapa i wyhodzisz z 14 lewelem ale masz wszystkie misje zrobione i masz eg dobre 40 musisz kupowac wystarczy zbierac rudy drzewa i tp to zarabiesz i masz na eg to przepraszam ja nawet 1 zl nie dalem ale


jak kcesz byc kims to musisz trohe kasy włożyc sory za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować