Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Play4Free od dziś dostępny jest w polskiej wersji językowej, z tej okazji rozdajemy 4000 kodów na bonusy w grze

495 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Jeśli dziś uruchomicie Battlefield Play4Free gra powinna Was przywitać komunikatem w rodzimym języku – EA Polska właśnie ogłosiło, że BF P4F został spolszczony.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield Play4Free od dziś dostępny jest w polskiej wersji językowej, z tej okazji rozdajemy 4000 kodów na bonusy w grze " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie, najlepszą częścią jest BF: Bad Company 2. Wprowadziła wiele ulepszeń względem poprzedniego BC, a zarazem podobał mi się Polski dubbing (co się nieczęsto zdarza). Do BF3 jakoś nie mam przekonania, zrobiony dla konkurencji z CoD, ale BF:BC2 jest robione "dla siebie" i to mu dobrze wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Moim zdaniem najlepszą częścią z serii Battlefield był Bad Company 2. Naprawdę wspaniała kampania, misje no i nie zapominajmy o dubbing PL. Najlepszy był Cezary Pazura, wkońcu jest aktorem i komikiem.
Grafika też była super, nigdy nie narzekałem na tę grę, wręcz przeciwnie po zakończeniu kampani chciałem zagrać w nią jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym Battlefieldem mimio dużych odstępstw od realiów był 1942, za najsłynniejsze bitwy, świetną muzykę i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moim zdaniem najlepszą częscią był Battlefield 2 ponieważ była najbardziej wciągającą grą. Mimo upływu lat nadal jest świetna, a grafika nie zestarzała się aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra z seri Battlefield w którą grałem zapadła mi w moją pamięć była to Battlefield 2. Zakochałem się w niej od pierwszej minuty gry do teraz lubie w nią po grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą częścią jest(raczej był) Battlefield Heroes, dzięki temu że nie była kolejną kopią, tylko wprowadziła powiew do serii(mimo że gra jest kierowana raczej do osób nie obeznanych z shooterami). Szkoda tylko, że mikropłatności ową grę już dość doszczętnie zniszczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować