Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Play4Free od dziś dostępny jest w polskiej wersji językowej, z tej okazji rozdajemy 4000 kodów na bonusy w grze

495 postów w tym temacie

2-ka 100 razy lepsza od 3-ki. Trzecia cześ batelfilda wogule mi sie nie podoba zero grywalności brak klimatu specyficznego dla BF. Co ciekawe PLAY FOR FREE jest ciekawszy od trójki. KIlkadziesiąt godzin za mną na play for free a na trójce zaledwie kilka. Do tego teraz ta komercha kupowanie premiumów itd. Co gra nie przyniosła zakładanych zysków i tyeraz trzeba kompinowa i wymyśla na siłe jakieś triki żeby było głośno o BF3. . Żenada. Play for free jest lepsza pod wzgledem, grywalności jak i klimatu którego nie da sie zastąpi niebieskim ekranem. W BF3 nie ma nic co by mnie urzekło, fascynują sie tą grą chłopcy do lat 16-stu bo zdecydowana wiekszoś graczy to właśnie oni, a jakie wymagania mają dzieci odnośnie gier? na to niech każdy sam sobie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wszyscy na BF BC2..., ale cóż się dziwić skoro to najlepsza część :) PS> Nie chcę klucza, a komentarz napisałem bo tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze jest Battlefield 3 dlaczego? ma bardzo dobrą grafikę,Wspaniały tryb multiplayer oraz wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować