Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Play4Free od dziś dostępny jest w polskiej wersji językowej, z tej okazji rozdajemy 4000 kodów na bonusy w grze

495 postów w tym temacie

Moim zdaniem najlepszą częścią był Battlefield BC2. To był przełom dla marki, świetny polski dubbing, grafika, grywalność i świetny tryb multiplayer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszą częścią Battlefield''a jest właśnie Play4Free. To mój pierwszy tego typu shooter na PC (pierwszy był na ps2, Battlefield 2 Modern Combat), który bardzo przypadł mi do gustu ze względu na podział klas. Potem był Bad Company 2, też dobra gra ale za słaby komputer i internet na wysokie wyniki :P P4F najlepsza część. Pozdrawiam i czekam na maila z kodami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 ponieważ wprowadził on wile innowacji które przyczyniły się do rozwoju Seri tak szczerze to dalej se pogrywam w Bf2 mimo tego że gra ma na karku kilka dobrych lat a na rynku jest już Bf3.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza jest jak narazie Battlefield Bad Company 2 jest tak zajebiście grywalna i piękna grafika mówię o konsoli xbox 360 oczywiście.W Battlefield 3 da się grać chociaż ma sporo wad [: Zdecydowanie Battlefield Bad Company 2 najlepsza cześć email;natan97@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Bad Company 2, gra która jak dla mnie zmieniła całą serię. Battlefield 3 może i ma lepszą grafikę, jest nowsza, lepszą fizykę ale Bad Company 2 ma w sobie to coś co przyciąga mnie do dalszego grania w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować