Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Play4Free od dziś dostępny jest w polskiej wersji językowej, z tej okazji rozdajemy 4000 kodów na bonusy w grze

495 postów w tym temacie

W mojej opinii to Battlefield Bad Company 2 zasłużył na miano najlepszej gry z serii, ze względu na wyborną historię opowiedzianą w singlu, świetnie dobranych aktorów do polskiego dubbingu, te prztyczki w nos twórców MW2 (:P), i oczywiście za rewelacyjny tryb multiplayer, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Bad Company 2 to także doznania graficzne na najwyższym poziomie, gra może spokojnie stawać w szranki nawet z tegorocznymi produkcjami pod względem grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich którzy rozpoczęli przygodę z serią od BC2. Nie zapominam również o użytkownikach nazywających trójeczkę najlepszą/najbardziej REALISTYCZNĄ odsłoną tej marki.

Przechodząc do meritum, radzę zejść ze słońca bo po przeczytaniu 4 stron topicu dochodzę do wniosku, że wyraźnie wam ono szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej podoba mi sie Battlefield 3. Fajna kompania wyśmienity multiplayer z masą żeczy do odblokowania, wręcz zakochałem sie w tej grze. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OffTop: Bonusy bonusami, ale gdzie rozwiązanie konkursu Ghost Recon: Future Soldier?

Moją ulubioną częścią Battlefielda jest Battlefield 3. Większa dynamika w porównaniu z BFBC2, ale niestety mniejsza rozwałka. Cóż, coś za coś. A tym "cosiem" jest grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że promocja jeszcze aktywna...? :D na wszelki wypadek:

Według mnie najlepszą częścią był BF: BC2 ze względu na ciekawą fabułę, bardzo klimatyczną grafikę, świetny system zniszczeń (chociaż mógłby obejmować jeszcze większą część otoczenia) no i prześmieszne teksty :) W multi co prawda nie grałem, ale single bardzo mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować