Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Play4Free od dziś dostępny jest w polskiej wersji językowej, z tej okazji rozdajemy 4000 kodów na bonusy w grze

495 postów w tym temacie

Uważam, że najlepszą grą z serii Battlefield jest Battlefield Bad Company 2, ponieważ naprawdę czuć klimat wojny. Zawiera wszystkie elementy dobrej strzelanki nie pomijając akcentów taktycznych, a czasem wymaga głębszego zastanowienia nad wyborem trasy i pojazdu odpowiedniego do danej mapy. Poza tym gra nie wymaga od PECETA wielkiego wysiłku a oferuje naprawdę piękna grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną czescią był zdecydowanie Battlefield Bad Comapny 2, zarówno w multi jak i w singlu bawiłem sie świetnie. Niektóre teksty wypowiedziane przez głównych bohaterów zapadły mi w pamieć :P.
Co do multi jest przemiodne duże fajne mapy, pojazdy i oczywiscie ta destrukcja bydynków po prostu miód :P

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Bad Company 2,dlaczego ? ano dlatego ze to jedyna gra o tematyce wojennej w jaką grałem ktora łączy świetną grafikę,dobre multi i przede wszystkim przygody naszego bohatera wraz z jego kompanami.Dialogi obfitowaly w sporą dawke humoru :) Wole rozwiązanie przygód bitewnych kilku "ziomali" niz jakies denne przesluchiwanie zastosowane w trzeciej odslonie Battlefielda.Bad Company 2 zapadnie mi w pamieci jako najprzyjemniejsza strzelanka wojenna,nie raz zakręciła mi sie łezka w oku widząc śmierc naszego brodatego pilota hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować