Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ: nie mamy wiele swobody, musimy działać bezbłędnie

8 postów w tym temacie

Uwielbiam te banaly wyglaszane przez prezesow. Swoja droga nie wiem na co ten pan choruje, jesli uwaza ze wymienione gry to gwarancja sukcesu. Przeciez te pozycje byly dosc zenujace, zarowno od strony fabularnej, jak i technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym, by zrobili kontynuację "Warhammer 40,000: Space Marine" (może na silniku Cryteka, skoro THQ z nimi współpracuje), by udał im się "Homefront 2", a także by uniknęli bankructwa/wrogiego przejęcia. Zobaczymy jak im się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się skupić tylko na tytułach pewnych takich jak Dow3, kontynuacja SM i Company of Heroes (to akurat robią) ... to oni wolą jakieś przeciętne ... Saints Row ... Homefront ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 14:40, Drazok napisał:

Zamiast się skupić tylko na tytułach pewnych takich jak Dow3, kontynuacja SM i Company
of Heroes (to akurat robią) ... to oni wolą jakieś przeciętne ... Saints Row ... Homefront
...

Gry z elementami strategicznymi zawsze beda na drugim planie, bo obecnie celuje sie w najglupszego gracza smarkacza, ktory nie jest zainteresowany pozycja wymagajaca myslenia, do tego logicznego. Osobiscie tez czekam na DoW3 oraz CoH2. Mam tylko nadzieje, ze poziom komplikacji bedzie rosl, a nie malal. Nie sa to mzoe stricte strategiczne gry, ale ile mozna sleczec nad Cywilizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 14:40, Drazok napisał:

Zamiast się skupić tylko na tytułach pewnych takich jak Dow3, kontynuacja SM i Company
of Heroes (to akurat robią) ... to oni wolą jakieś przeciętne ... Saints Row ... Homefront
...


O ile z Dawn of War i Company of Heroes nie wypada się nie zgodzić (chociaż z wersjami PC tak naprawdę nie znamy prawdziwej sprzedaży, ale można śmiało założyć, że te gry zarabiają), tak Space Marines nie było sukcesem. Wg VGChartz sprzedało się około miliona sztuk na konsolach.

A samo Saint''s Row 3 było pewnym tytułem jeśli chodzi o sprzedaż - 2 część sprzedała się w ponad 4 milionach.

To, że ty wolisz dane gry i są dobre i miały dobre recenzje nie znaczy, że THQ zarabiało by na nich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na pewno na homefront 2 zarobią więcej ... jedynka to był taki gniot ...
THQ mnie tylko interesuje ze względu na serię warhammera i CoH który jest na prawdę dobry.
Reszta gier ... jak to już ktoś napisał dla "najgłupszego gracza" ...

I tak ta firma pewnie upadnie niedługo. Zero wsparcia dla istniejących tytułów.
Ostatnio praktycznie dali sobie spokój z Dow2 Retribution gdzie balans kuleje ... i nadal gra około 2000 graczy dziennie.

Dlaczego oni mają tą licencję :

A szef z koro sam doprowadził to tej sytuacji, to wątpię by wiedział jak z niej wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować