Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO na podstawie Gry o Tron nosi podtytuł Seven Kingdoms

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Bigpoint ogłosiło, że MMO w świecie Gry o Tron zostało nazwane Seven Kingdoms. Tytuł pochodzi od Siedmiu Królestw Westeros. Gra została zainspirowana w znacznym stopniu serialem telewizyjnym HBO, nie powieściami George’a R.R. Martina.

Przeczytaj cały tekst "MMO na podstawie Gry o Tron nosi podtytuł Seven Kingdoms" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''dwaj synowie zmarłego króla roszczą sobie prawa do tronu'' -> synowie? Chyba bracia, bo Joffrey i Tommen to niejako z urzędu mieli tron. To Stannis i Renly się burzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 22:28, NeroNarmeril napisał:

''dwaj synowie zmarłego króla roszczą sobie prawa do tronu'' -> synowie? Chyba bracia,
bo Joffrey i Tommen to niejako z urzędu mieli tron. To Stannis i Renly się burzyli.


Dziękuję za zwrócenie uwagi, poprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 22:28, NeroNarmeril napisał:

''dwaj synowie zmarłego króla roszczą sobie prawa do tronu'' -> synowie? Chyba bracia,
bo Joffrey i Tommen to niejako z urzędu mieli tron. To Stannis i Renly się burzyli.


Właściwie Joffrey i Tommen to nie są JEGO synowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 22:43, Hulk131 napisał:

Właściwie Foffrey i Tommen to nie są jego synowie ;)


Wiem, ale według oficjalnych informacji w Westeros są. ;)

Coś jeszcze mnie uderzyło - ''Starkowie rozpoczynają wojnę na południu''. Że co? Siły Robba dalej niż do Riverrun nie doszły, a to raczej południe nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 22:45, NeroNarmeril napisał:

> Właściwie Foffrey i Tommen to nie są jego synowie ;)

Wiem, ale według oficjalnych informacji w Westeros są. ;)

Coś jeszcze mnie uderzyło - ''Starkowie rozpoczynają wojnę na południu''. Że co? Siły
Robba dalej niż do Riverrun nie doszły, a to raczej południe nie jest...



No jest na południe od Winterfell, więc jest na południu. Tak jak dla Wildlings (w polskich książkach chyba ich nazwali Dzikimi) wszystko od muru "w dół" jest południem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zapowiada się poważna gra, ale ciągle nie podoba mi się że to będzie MMO, ostatnio to tylko sposób by wypuścić słabego pod wieloma względami RPGa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie, ale nie zagram. Nie przepadam za grą po sieci, a MMO nawet kijem nie ruszam. Umiejscowienie gry na początku sagi również średnio mi się podoba, bo ileż można. Najpierw książka, później serial. Dzisiaj skończyłem akurat "Grę o Tron RPG" (czy jak to się ostatecznie nazywa), która również haczy o ten okres... Tak jak marzy mi się gra z serii "Mass Effect" pokazująca Wojnę Pierwszego Kontaktu, tak samo wyczekuję gry w świecie Westeros za czasów panowania Targaryenów. Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 22:22, Ojciec-Marcin napisał:

Wreszcie jakaś konkretna gra na podstawie książek Martina.Nie moge się doczekać beta-testów.

Problem w tym, że właśnie nie do końca:

Gra została zainspirowana w znacznym stopniu serialem telewizyjnym HBO, nie powieściami George’a R.R. Martina.

Jak bardzo spieprzyli serial, to chyba wszyscy zainteresowani wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lame. Odcinanie kuponów od popularności marki. Panowie w garniturach dorwali się do Gry o Tron i takie są efekty. Tylko czekać, aż w 3 serii serialu zaczną wprowadzać własnych bohaterów i wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować