Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega wyda grę Alan Wake’s American Nightmare na PC po polsku i w atrakcyjnej cenie

33 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2012 o 14:32, Henrar napisał:

Najważniejsze jest jednak to, że Skyrim będzie do kupienia za grosze, tylko nie u nas
:(


Myślałem, że już masz Skyrima ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:42, Janek_Izdebski napisał:

Henrar, a mogłbyś podać link do listy planowanych bundli i wydawców? Dzieki. :)

http://www.reddit.com/r/Steam/comments/vz4t2/list_of_known_summer_sale_publisher_packs_so_far/
Nie planowane, ale zostały zaktualizowane w bazie danych. Ergo, na pewno będą na wyprzedaży.

@vegost:
Skyrima miałem na konsolę, nie na PC. W tym przypadku czekam cały czas na promo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 14:40, zermithon napisał:

> Najważniejsze jest jednak to, że Skyrim będzie do kupienia za grosze, tylko nie
u nas
> :(
No ja Skyrim''a akurat mam, ale chcialbym kupić dodatki do New Vegas za jakąś rozsądną
cenę. Tylko pewnie u nas i tak nie da rady :<


Z DLC do New Vegas nie będzie problemu bo wszystkie na Steamie są dostępne. Sam mam zresztą zamiar je zakupić :P
A American Nightmare też z chęcią kupię. Szczególnie w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wierzę, że to mówię, ale w ostatnim czasie Cenega staję się moim ulubionym wydawcą. 29,99 zł to prawdziwe grosze za taką grę w momencie (pecetowej) premiery. Tak trzymać ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby brawa dla Cenegi za ich postępowanie ale szczerze mówiąc nie powiedziałbym żeby 30zł za grę na 2-3h to był szał cenowy. No chyba że kogoś interesuje arcade''owy tryb grania na punkty i walka o przetrwanie.
Generalnie ten spin off jest dość przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 04.07.2012 o 14:47, dark_master napisał:

och, ależ dogodzenie nie jest takie trudne, po prostu wydajcie w dobrej cenie równo z
resztą świata :) kiedyś to się udawało i nie było heroicznym wyczynem :)


Tak się składa, że Bethesda nie lubi Polaków...Cud, że spolszczenie macie do Skyrima na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2012 o 17:41, oxygar napisał:

Tak się składa, że Bethesda nie lubi Polaków...Cud, że spolszczenie macie do Skyrima
na PC...

sądząc po problemach jakie cenega ma z bethesdą, paradoxem i -jak w tym wypadku- remedy, można odnieść wrażenie, że nikt ich nie lubi. Żydowski spisek jakiś.

ale dla równowagi można powiedzieć, że premiera Risena 2 im się udała, pierwsza gra od dawna która wyszła i w terminie i była bogata i tania (zniżki na muve + bonus w postaci świątyni powietrza) i nawet lokalizacja niezła (przynajmniej napisy, bo dubb to od razu wyłączyłem widząc to czytanie z kartki na making offach). Szkoda ze z innymi tak im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować