Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

OXM: GRID 2 zostanie wydany po premierze F1 2012

8 postów w tym temacie

Żeby tylko czegoś nie skopali. Jak dla mnie mógłby to być pierwszy GRID z poprawiona grafiką(chociaż poprzedni cały czas wygląda świetnie), z większą ilością samochodów, torów i trybów rozgrywki. Niech tylko nie zmieniają modelu jazdy i driftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czemu ,ale lubiłem ten moment, jak wchodziłem do gry i odzywał się ten kobiecy głos: Hey Adam! Your car is ready and waiting.
Chyba niczego nie pomyliłem w angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Właśnie kończę DiRTa 3 i z przyjemnością wiadę na asflat w nowym GRID :D Mam tylko nadzieję, że pozostawią podobny klimat menu jak w częsci pierwszej. Garaż, klimatyczna muzyka, kobiecy głoś, a nie jakieś wannaby w stylu DiRT 2 i nawet DiRT 3. Dla GRiD 2 kupię nową grafikę, bo coś czuję, że moje HD5770 nie wyciągnie 60 FPS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że się poprawią za wyłączenie serwerów pierwszego Grid''a (bez jakiejkolwiek zapowiedzi). Tak jak napisał chuck29, tyle by wystarczyło by utrzymali tą serię z pełnym powerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem w GRID 1 była jedna rzecz, a mianowicie łatwa możliwośc edycji parametrów samochodu. W grze jest eBay, w kórym można było sobie kupić samochody, które czasem były minimalnie lepsze od normalnie kupionych. No i niestety po jakimś czasie ludzie zaczęli sobie edytować pliki samochodów dając furom wygórowane osiągi. I to skaszaniło całą przyjemnośc ze ścigania bo już nie wiadomo było kto nie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować