Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard przyznaje: W Diablo III po zakończeniu kampanii nie ma co robić

99 postów w tym temacie

Nowy content to będzie, tyle, że w dodatkach i raczej nikt nie ma nic przeciwko, żeby za te dodatki płacić. Ale nic nie tłumaczy braku PvP, który miał być dodany po premierze, a póki co ani widu, ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 nie było, nei jest i nigdy być

Dnia 05.07.2012 o 10:43, Tenebrael napisał:

nie miało grą MMO.

Heh, kiedyś gdzieś przeczytałem, że Diablo 3 miało być grą MMO i chyba nawet poczynili w tym kierunku jakieś prace. Ale stwierdzili, iż lepiej będzie wydać jako H&S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:43, Tenebrael napisał:

Sorry za słownictwo, ale co niektórym się chyba ostro w dupach poprzewracało (i nie mam
tu Blizz''a na myśli, ale komentujących tutaj). Diablo 3 nie było, nei jest i nigdy być
nie miało grą MMO.


http://www.gram.pl/news_8APqGOu5_Diablo_III_poczatkowo_mialo_byc_MMO.html

Co do reszty to sie zgadzam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

japier... nierozumie ludzi poco sie ciepia o to ze diablo 3 jest słabe chcesz grac to płac WOW stoi otworem ,porostu diablo 3 jest zamałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że wprowadzą PvP, który miał już być dostępny od dawna... Diablo 2 było krótszą grą, pod każdym względem gorszą na początku życia, ale właśnie miało PvP, tak ważną możliwość rywalizacji między graczami. Miałem D2 od wyjścia, gra naprawdę grywalna zrobiła się po 1.10. Wcześniej ludzie lubili trollować gry atakując słabszych lvl-owo graczy, handlować czym tylko się da. Po dodatku wszyscy zaczęli naprawdę grać, mf runy, PvP zakwitło. W D2 wystarczyło pograć miesiąc i miało się praktycznie wszystko, spokojnie robiło się grę. W D3 to zajmuje trochę więcej czasu ale jest podobnie wtórne, taki już charakter tej gry. Ktoś chce setki godzin spędzić przy komputerze napotykając nowe doświadczenia to powinien sięgnąć po MMORPG, najlepiej WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jest 5 klas postaci, więc koniec zabawy jedną nie oznacza końca zabawy w ogóle.

Mamy zawodowców, zabawa nimi jest bardziej ekscytująca. Mam już czarkę na 60 lvl na inferno, doktorka na 54 na Hell, barba i łowcę koło 20 i robię właśnie czarkę zawodowca.

Potem pojdzie barb zawodowiec. Jak się lubi diablo, to się gra i tyle. Nieprędko skończę zabawę z tą grą.

Zarobek w euro na AH też niczego sobie, mam już 10 EU :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:29, TigerXP napisał:

Domyslam sie ze wiekszosc z was liczyla na nowe bossy, dungi, skille, cholera wie co
jeszcze i to wszystko przynajmniej raz na miesiac? Otoz ta gra to nie WoW, nie placicie
abonamentu, wiec nie oczekujcie za duzo.


Dodatkowo można zarabiać prawdziwą kasę, więc nie dość, że się nie płaci za granie, to jeszcze się na nim zarabia.
Nawet nie trzeba tracić godzin na farmienie, zgodnie z pradawną zasadą handlu: kup tanio, sprzedaj drogo ;).

trzeba ogarniać, ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo jest dla ludzi, którzy lubią i potrafią(bo to łatwe nie jest) przechodzić te same poziomy, ale innymi postaciami.
Jak ktoś myśli, że sobie zrobi jedną postać i gra mu się szybko nie znudzi to bardzo proszę, istnieje taki gatunek gier MMO, do którego Diablo nie należy.

Nie. Obowiązek bycia podłączonym do internetu by grać w daną grę nie oznacza, że jest ona grą MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:43, Tenebrael napisał:

To normalna gra single + coop (+ kiedyś pvp).


W takim razie uprzejmie proszę o zlikwidowanie konieczności utrzymywania połączenia z netem przez cały czas rozgrywki. Nie? No to proszę nie chrzanić o tym, że to gra single''owa. Nie dali nawet dostępnej w SCII opcji grania jako "gość"! Jeśli już chcesz graczy krytykować za to, że (jak twierdzisz), "ostro [im się] w dupach poprzewracało", to przynajmniej podchodź do sprawy uczciwie.

Dnia 05.07.2012 o 10:43, Tenebrael napisał:

Rozumiem spore wymagania co do Diablo 3, ale co niektórzy serio grubo przeginają.


Pewnie tak, ale pamiętaj, że to działa w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:20, thiefi napisał:

Inne gry h&s na PC kosztują o połowę mniej, są wszędzie dostępne i pozwalają grać offline
bez jazdy z błedami serwerów (aktualnie Blizzard walczy od 3 dni z domem aukcyjnym bo
mu się sypie)
Do tego inny h&s może dostać drugie życie od moderów.


Nie wiem czy o połowę, ja kupiłem DIII za 179 zł i to na gram.pl. Które inne h&S mogą dostać drugie życie od moderów? Chyba te sprzed 8 lat. Do tego, to inne h&s nudzą się po 5h grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:33, qq_MoaR napisał:

Darmowe Path of Exile ma plan rozwoju zaplanowany na jakieś 10 lat, aby ludzie w end
game się nie nudzili :S więc mamy prawo wymagać tego od Blizza..


Darmowe Path of Exile? A to ciekawe, bo na chwilę obecną trzeba zapłacić $10 (wersja optymistyczna, bo jest i taka za $1000). Po drugie - to czemu nie idziesz grać w Path of Exile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 11:56, Lord_Riven napisał:

Powiem tak: ''Za mało ducha'' ;)


Oj tak za mało !!!!
W d2 pvp nie używałem a 73 lvl naklepałem na piątym akcie przechodząc go ze znajomymi kilkaset jak nie kilka tysięcy razy
Można było , można w końcu to h&s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:52, Sulphuriel napisał:

Nowy content to będzie, tyle, że w dodatkach i raczej nikt nie ma nic przeciwko, żeby
za te dodatki płacić. Ale nic nie tłumaczy braku PvP, który miał być dodany po premierze,
a póki co ani widu, ani słychu.


Jezu chłopie, nawet 2 miechy od premiery jeszcze nie minęły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za jednorazową (dość wysoką, ale EA od dawna sprzedaje gry za 120+ więc 150 nie jest takim znowu skokiem na kasę) opłatę już prawie 200 godzin online, a będzie dużo więcej. Jak kogoś nie bawi ponowne przechodzenie innymi klasami to trudno - mnie bawi i warto było kupić! Do końca inferno jeszcze długa droga, a kiedyś w końcu dodadza pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować