Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard przyznaje: W Diablo III po zakończeniu kampanii nie ma co robić

99 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2012 o 14:11, Kopiec napisał:

Nie każdego jara w kółko przechodzenie tego samego po raz dziesiąty.



To się kompletnie nie zgadza, że to samo. Oczywiście, fabuła się nie zmienia, ale nie oszukujmy się - nie gra się w D3 non top dla fabuły. A różnica między inferno, a hell w możliwościach i zdolnościach potworków to zupełnie inna liga.

Pojawiają się nowe afixy, potworki mają nowe zdolności, walka nabiera smaku, ale co tam. Najlepiej napisać, że kupa i tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 14:11, Kopiec napisał:

Nie każdego jara w kółko przechodzenie tego samego po raz dziesiąty.

Część lokacji jest generowanych losowo, walka na każdym poziomie zyskuje zupełnie inny charakter i trudność, a także pojawiają się nowe wydarzenia losowe. Więc definitywnie to nie jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, Blizzard stworzył grę w której podstawą miało być zbieranie przedmiotów, do którego zgrabnie podpięli dom aukcyjny za gotówkę, a tu gracze się buntują hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:11, SarenkaB napisał:

I dopóki nie życzą sobie abonamentu nie widzę powodu dla którego mieli by dodawać darmowy
content.

A ja właśnie widzę.... Przydało by się takie coś np jak Wolrd Event w Diablo II albo coś jak tajny Q, Uber Tristram
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dodadzą. Uber tristam wyszło jednak lata po dodatku a D3 ma dopiero półtora miesiąca?
Jak dla mnie to marudzą za przeproszeniem idioci (na sam endgame), w takich grach nigdy nie chodziło o jakiś endgame i czepianie się jego braku to jakaś paranoja.
Sam system wymaga paru poprawek, głównie w klasach postaci ale to akurat sprawa patchów oraz zbalansowania rozgrywki.

Na sam kontent jednak nie powinien narzekać nikt bo dostaliśmy dokładnie to co było zapowiadane czyli grę z 4 poziomami trudności. Jeśli ktoś się spodziewał więcej - hah ;d

Co by nie było, D3 jest najlepszym HnS od lat, jedyny w którym spędziłem powyżej 40h (Torchlighty itp mnie znudziły a w Titan Quest nie miałem ochoty szukać żadnych itemów). Grałem około 400h w D3 i chociaż jak mówiłem, wiele rzeczy poprawiłbym to należy pamiętać, że to HnS a nie MMO z jakimś endgame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 13:59, Drazok napisał:

Gra za 200 zł i takie słowa ... porażka totalna :p
Żal mi tych którzy to kupili ...

Pfff żalu by ci nie wystarczyło.... najlepsze jest to że ci wielcy krzykacze i malkontenci co to powtarzają jeden z durgim ... gra za 200 pln i takie cos... gra nie warta 200pln ... bla bla bla. Gra wychodziła tyle czasu, że każdy ogarniety zdążyłby do świni odłozyć i mógłby kupić sobie nawet w dniu premiery i 5 kopii D3.
Po drugie. Nawet jeśli 200pl i wielkie minki :OOOOOO ?? so what?.. wydałem 200 i odzyskałem 80% ceny a za jakiś czas pewnie i 100% się zwróci oraz jeszcze coś do kieszeni wpadnie... na czym ?.. Chyba k***a nie trzeba przypominać na czym. Tyle dobrego z tego, że gra mnie praktycznie 0pln wyniesie.
Najbardziej to i tak mi żal piratów co to czekają na jakieś stabinle wersje, cracki wuje muje i inne dzikie węże W miary bardziej rozgarnięty człowiek wie, że jak wyda nawet te 200 pln to za jakiś czas mu sie 100% ceny zwróci. :).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 17:19, Braveheart napisał:

A ja właśnie widzę.... Przydało by się takie coś np jak Wolrd Event w Diablo II albo
coś jak tajny Q, Uber Tristram
:)

Pewnie, fajnie by było jakby to wprowadzili, w ogóle, fajnie by było jakby wprowadzali cokolwiek za darmo.
Ale śmiać mi się chce jak widzę ludzi którzy chyba pomylili gry i wręcz "żądają" nowego contentu w każdym patchu. Niestety, gry Blizzarda mają zwykle paskudne community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza arenami do pvp raczej niewiele dostaniemy. Zapewne będą jeszcze balansować klasy, przedmioty i moby, ale to raczej tyle. Do gry zresztą mają być chyba dwa dodatki, jak do SC2, ale raczej prędko ich nie zobaczymy (biorąc pod uwagę, że na ten do SC2 czekamy już dwa lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 14:11, Kopiec napisał:

Nie każdego jara w kółko przechodzenie tego samego po raz dziesiąty.


Obawiam się, że graliśmy w dwie różne gry.

Ja grałem w Diablo3 - h&s z losowymi questami, miejscami i mobkami, w którym walka na każdym stopniu trudności wygląda zupełnie inaczej. Powiem nawet więcej - walka stanowi tutaj większe wyzwanie niż w Diablo2, gdzie wystarczył "jedyny słuszny" build i power leveling.

A Ty w co grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, przyznali sie do czegos o czym kazdy gracz wiedzial lub sie dowiedzial kiedy przeszedl gre pare razy;). Teraz pora wziasc sie do roboty i to zmienic. Gra jest swietna, tworcy stworzyli mocna podstawe do rozwoju. Gdyby traktowali gre jako zwykly single to by nie zrobili tak krotkiej kampani i nie tracili by tylu godzin na auction house czy AH za prawdziwa kase. Dodatki w postaci platnych rozszerzen czy darmowych i pvp przyjda napewno, ale Blizz powinien sie troche pospieszyc z ich wydawaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowa map nawet nie jest losowa (wszystkie na otwartej powierzchni), dodatkowo za każdym razem przechodząc jestem zmuszony brać udział w tych samych skryptach i beznadziejnych scenkach fabularnych.
Trzon gry przez cały czas jest taki sam, w tej grze nie ma nic do roboty, oprócz przechodzenia ciągle tego samego. Coraz bardziej wymagający przeciwnicy? A w jakiej grze nie ma tego na wyższych poziomach?
Niedługo darmowy Path of Exile przerośnie contentem Diablo 3, chociaż nadal znajduje się w zamkniętej becie.
Zobacz sobie, co zostanie wprowadzone w przyszłym patchu, losowe generowane end gamowe dungeony http://www.pathofexile.com/news/2012-06-26/dev-diary-maps

Samo to jest niezwykle rozbudowanym systemem. A co oferuje Diablo 3? Nic nowego i innowacyjnego, blizz pozostał w prehistorii, no za to mamy genialny wynalazek w postaci domów aukcyjnych, bardzo potrzebne.

Tak, Diablo 3 to jest przechodzenie w koło tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pozytywne nastawienie :)
Abstrahując ile tak na prawdę jest warte te 200zł, bardziej ta cena mi się nie podoba ze względu na to, że większość nowych gier jest o połowę tańsza.
Blizzard wydaje mi się być bardzo chciwy ...
Czy się zwróci ... ja tam jestem z reguły pesymistą, więc wiesz jakie mam nastawienie do tego typu tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą Path of Exile, dla mnie jest to, że będzie darmowe.
Czyli twórcy będą musieli zachwycić innych graczy swoim produktem, aby na tym zarobić.
A nie żerować na nadziejach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też od pewnego czasu coraz mniej gram w Diablo, nie kręci mnie już tak jak na początku. Gear jaki taki mam na dwóch postaciach, (nie kręci mnie ganianie cały tydzień za pieniążkami w postaci pikselów, aby być niewiadomo jaki pro bo gear na dłuższą metę nie ma żadnych większych zastosowań w stosunku do naszych umiejętności na polu bitwy. Mam dwie postacie na 60 poziomie, trzecią w trakcie expienia przez moją dziewczynę. Bo ją jeszcze D3 kręci, z pewnością do czasu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzicie jednej podstawowej rzeczy? Jest Izual , jest Diablo (to postacie z 4 aktu D2), a gdzie.. Baal? Gdzie caly 5 akt? czegos tu brakuje, nieprawdaz? Ja tu widze furtke dla Blizzarda do wydania dodatku do D3 hehehe
Tak jak do Diablo 2 wyszedl dodatek LoD... tak pewnie do D3 wyjdzie..... tez dodatek i kolejna kaska wplynie do Blizzarda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revan91

Dnia 05.07.2012 o 10:16, Revan91 napisał:


Teraz: crafting: bezużyteczny, koszty są straszne, lepiej kupić gotowy item w AH, miksowanie
gemów to samo, teraz ceny spadły, ale te najlepsze to nadal wydatek 500k żeby zrobić
parę sztuk. Koszty napraw zjadają spory procent zdobytego złota, a ceny w AH niekidy
są śmieszne, 110 mln za item.. Nie ma żadnego pvp, a ile można w kampanię grać, kończysz
lvlować i co? Nic. Wszystko opiera się na itemach, bez itemów zadajesz z 8 pkt obrażeń.


Podpisuje się pod wszystkim co piszesz. Żałuję że zapłaciłem tyle szmalu za te gre idąc w ciemno. Ale człowiek uczy się na swoich błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 18:40, takeo napisał:

Podpisuje się pod wszystkim co piszesz. Żałuję że zapłaciłem tyle szmalu za te
gre idąc w ciemno. Ale człowiek uczy się na swoich błędach.


Ano niestety, a na patchowanie 10 lat mi się nie uśmiecha czekac jak to było w D2, gra tak nie wciąga, żeby tyle grać. Podejrzewam, że podbiję każdą klasę na ten 60 lvl żeby zobaczyć jak te umiejętności działają i żeby nie mieć uczucia zmarnowanej kasy.

Inferno już przeszedłem, także też nie ma wiele do zrobienia. Ot achievementy wbijam, ale niektóre są tak durne, że aż strach, albo opierają się na 1000 krotnym odwiedzieniu lokacji, czekając na randomowy spawn, to dziękuje za takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 18:40, takeo napisał:

Podpisuje się pod wszystkim co piszesz. Żałuję że zapłaciłem tyle szmalu za te
gre idąc w ciemno. Ale człowiek uczy się na swoich błędach.

A nie można było troszeczkę bardziej pograć i spróbować coś sprzedać na RMAH aby coś z gry się zwróciło ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować