Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: War of the Roses

12 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2012 o 13:07, khizbu napisał:

Ale mogliście podać stronę, ani na stronie paradoxu, ani na Fatshark nic nie widać.


Zapomniałem dodać, już jest link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ale w artykule jest podany czyjś link referencyjny, a nie bezpośredni do strony bety.
Powinien być taki: http://www.waroftherosesthegame.com/
Wydaje się lekko niestosowne nabijać sobie w ten sposób gwarantowany dostęp do bety korzystając z dużych, znanych portali o grach.
Bezstronność dziennikarska ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, gram.pl chce sobie zapewnić betę, bo jeśli 5 osób użyje reflinka to ma betę gwarantowaną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd i hańba...link nie jest do oficjalnej strony produkcji a do rejestracji z ref linka. A myślałem że jest to zabronione na forum gramu. Widocznie są równi i równiejsi.

Ps.
Zorientowałem się dopiero po faktcie i dokonanej rejsetracji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, czemu tam się znalazł refer (stawiam raczej na pomyłkę, niż celowe działanie), ale już go podmieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 14:57, Imeilic napisał:

Pomijam fakt, że wrzucony jest reflink, ale to, że nie mogę zgłosić tego moderatorom
to już przesada.


Moderatorzy nic by tu nie zdziałali, bo raczej nie mają opcji edytowania newsów. Następnym razem pisz po prostu maila na redakcja@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 13:17, Strider napisał:

Lol, ale w artykule jest podany czyjś link referencyjny, a nie bezpośredni do strony
bety.
Powinien być taki: http://www.waroftherosesthegame.com/
Wydaje się lekko niestosowne nabijać sobie w ten sposób gwarantowany dostęp do bety korzystając
z dużych, znanych portali o grach.
Bezstronność dziennikarska ;).


Raczej błąd, za który przepraszam. Nie spojrzałem na link przy kopiowaniu z zachodniego źródła, kliknąłem, przekierował mnie do strony i wkleiłem, nie pomyślałem, że może to być kogoś link referencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować