Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #261: Które gry Blizzarda lubisz najbardziej?

32 postów w tym temacie

Zagłosowałem na SC2 ale zaraz po nim są Diabełek 2 i 3, a następnie WC3: Reign of Chaos którego wielbię za kampanię ale to niestety za mało bo klimat w MP jakoś mi się nie przypadł do gustu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo>Diablo II>Diablo III.
Dziwne, ale tak właśnie mam. :)
EDIT: Co nie znaczy, że D3 jest jakoś wybitnie dobre, toteż go nie zaznaczyłem. Lepszy W3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy, kultowy StarCraft. Z ponadczasowym multi i rewelacyjną kampanią. Opadła mi szczena jak zobaczyłem tak małą liczbę głosów. Cóż, gusta i guściki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Diablo i Starcraft, no i Warcraft II :)

Te gry były jednymi z pierwszych (nie licząc Commodore :P )w jakie się zagrywałem i dlatego nic ich nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko SC 1, WC3 no i D2.Ich najnowsze gry mnie w ogólnie nie interesują( D3, SC2, WOW:MOP), bo to skok na kasę i nie warte złamanego grosza nudne gówna dla casuali.Z WOWem definitywnie skończyłem pod koniec czerwca, bo szkoda nerwów i kasy na to nudne gówno dla casuali i dzieci.Bli$$ard już nie jest tą firmą co kiedyś, teraz tylko im te cholerne $ w głowie i nic więcej.A kolejne ich gry to jak mówiłem - nudne gówna dla casuali bez żadnych wyzwań i skok na kasę.Nie kupię już ani 1 ich gry, bo na to nie zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 14:44, Daros_93 napisał:

Dla mnie to tylko SC 1, WC3 no i D2.Ich najnowsze gry mnie w ogólnie nie interesują(
D3, SC2, WOW:MOP), bo to skok na kasę i nie warte złamanego grosza nudne gówna dla casuali.Z
WOWem definitywnie skończyłem pod koniec czerwca, bo szkoda nerwów i kasy na to nudne
gówno dla casuali i dzieci.Bli$$ard już nie jest tą firmą co kiedyś, teraz tylko im te
cholerne $ w głowie i nic więcej.A kolejne ich gry to jak mówiłem - nudne gówna dla casuali
bez żadnych wyzwań i skok na kasę.Nie kupię już ani 1 ich gry, bo na to nie zasługują.

SC2 to gra dla casuali? Powiedz to całej koreańskiej scenie Brood Wara która się na niego właśnie przerzuca (europejska i amerykańska zrobiły to już dawno temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SC1 - Warcraft 1 i 2 - Diablo 1 - 2. Reszta to world of warcraft raz w kosmosie raz w piekle. Liked orcs and humans before it was cool :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować