Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - jak powinna wyglądać idealna relacja z targów?

42 postów w tym temacie

Jeśli rzeczywiście byłby livestream to moją obecność przed monitorem macie jak w banku. I jeszcze kolegom bym powiedział. Ale nie wiem czy to jest wykonalne w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna na zdjęciu. taka sama jest na trzeciej stronie w CDACtion wyeksponowana na pół strony.
Czy wszyscy się w niej zakochali i robili jej zdjęcia, czy wy po prostu wyslaliście jednego człowieka na targi i rozdaje on zdjęcia wszystkim redkacjom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 08:11, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

WW będzie. A Grześka Bontera znacie? :)


Znacie. Ale przecie Zajcew już dla Was nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było w zeszłym roku, jak ww3 oprowadzał po targach. Przynajmniej nie licząc niektórych sucharów :P.
I takie luźne oprowadzenie po targach (intro?) miło, gdyby było. A dalej to już normalny podział na osobne materiały. Więcej "dzikich" rzeczy jest też wskazane (ile można oglądać zapowiedzi kolejnych CoDów? D: ).

Czyli praktycznie...było już idealnie ^^''.

Zaitsev też ma być? \o/o/o/o/o/o/o/
Zawsze mu nicka zazdrościłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywiady oraz nagrania na których będziecie jak gracie w jakieś długo oczekiwane gry bądź jakieś gry które pozytywnie zaskoczyły was, to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nowe produkcje a nie kontynuacje, bo po kontynuacjach można się spodziewać co będzie. No chyba, że was coś bardzo zaskoczy. Druga opcja to więcej zbliżeń na cycki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 16:01, Chaotizz napisał:

Zero tekstu, same zdjęcia hostess i będzie idealna relacja.

Ja rozumiem, że gram może brzmieć dwuznacznie, ale to serwis o grach komputerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 21:41, Imeilic napisał:

Ja rozumiem, że gram może brzmieć dwuznacznie, ale to serwis o grach komputerowych...

Ja rozumiem, że możesz nie załapać ironii, tudzież żartu, no ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duuuużo video! Jeżeli chodzi o ww3pl to po cichu liczę na to, że jego dowcip wyszedł już z gimnazjum i potrafi rozśmieszyć słowem, a nie idiotycznymi minami i gestami. Nie robię tu jakichś osobistych wycieczek - naprawdę na to liczę, bo mając w pamięci zeszłoroczne video-relacje, na których Lucas miał taką minę jakby chciał zdzielić wuwa po łbie i kontynuować swoją wypowiedź ORAZ obecne komentarze w internetowych bzdurach czy podsumowaniu loli to jednak widać różnicę. In plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 22:04, Chaotizz napisał:

> Ja rozumiem, że gram może brzmieć dwuznacznie, ale to serwis o grach komputerowych...

Ja rozumiem, że możesz nie załapać ironii, tudzież żartu, no ale bez przesady...

Ja rozumiem, że możesz nie załapać ironii, tudzież żartu, no ale bez przesady...
(Post jest jak najbardziej poprawny, a skopiowanie twojej wypowiedzi było jak najbardziej celowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować