Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur`s Gate Enhanced Edition kupicie tylko w sklepie Beamdog; druga część dopiero w 2013 roku

59 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Trent Oster ujawnia kolejne szczegóły na temat unowocześnionych wersji gier z serii Baldur’s Gate. Wieści dotyczące wyczekiwanych Edycji Rozszerzonych nie są jednak dobre.

Przeczytaj cały tekst "Baldur's Gate Enhanced Edition kupicie tylko w sklepie Beamdog; druga część dopiero w 2013 roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:31, Piotrbov napisał:

Tylko cyfrowa dystrybucja?

To już na 100% nie kupię.


I na dodatek tylko na ich platformie. :) Ciekawie dlaczego ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia przedpremierowe, DLC i premiera ''już tuż tuż'', a czy pokazali cokolwiek? Filmik? Screen chociaż? Słowo na temat tego czym będzie się różnić od zwykłego BG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tyle jeżeli chodzi o odświeżonego BG. Nie będę się pchał w takie gówno. Co news to gorsze wieści. Niech sobie żerują na kimś innym. Idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że jak już zbiorą profity od najbardziej napalonych, to gra (być może z kompletem dlc) pojawi się na Steamie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:57, Jeggred napisał:

A co takiego złego jest w platformie Beamdog, że ludzie już płakać zaczynają ?


Nie bardzo się uśmiecha do każdej gry instalować oddzielną platformę usługową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj Baldurze! Mam nadzieje, że wyniki sprzedaży będą tak śmiesznie niskie, że będą musieli zrezygnować z tych swoich śmiesznych DLC i sprzedaży tylko na swojej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:59, NeroNarmeril napisał:

Nie bardzo się uśmiecha do każdej gry instalować oddzielną platformę usługową...

A lepiej by było, żeby był tylko i wyłącznie Steam i zero konkurencji ?
W końcu monopol to dobra rzecz, konsumenci zawsze dobrze na tym wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 15:03, Jeggred napisał:

A lepiej by było, żeby był tylko i wyłącznie Steam i zero konkurencji ?


Najlepiej by było, gdyby nie było żadnego takiego zbędnego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 15:03, Jeggred napisał:

> Nie bardzo się uśmiecha do każdej gry instalować oddzielną platformę usługową...

A lepiej by było, żeby był tylko i wyłącznie Steam i zero konkurencji ?
W końcu monopol to dobra rzecz, konsumenci zawsze dobrze na tym wychodzą.


Aha, czyli każdy dystrybutor powinien wydawać własne platformy (jak elektroniki) i żeby grać w ich gry, to trzeba takie coś ściągnąć. Potem na dysku zalega z 5 platform, na każdej po dwie gry i dowidzenia. A dane użytkownika już sobie krążą tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... Podczas gdy liczyłem na coś lepszego to każda kolejna informacja jest coraz bardziej rozczarowująca -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:32, Damianuss1 napisał:

Do tego te zapowiedziane dodatki. Burn in hell.

Jakie dodatki zapowiedzieli? Poza odświeżonym Tronem Bhaala nie dopatrzyłem się niczego nowego (może przegapiłem jakiś news).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 15:06, NeroNarmeril napisał:

Aha, czyli każdy dystrybutor powinien wydawać własne platformy (jak elektroniki) i żeby
grać w ich gry, to trzeba takie coś ściągnąć. Potem na dysku zalega z 5 platform, na
każdej po dwie gry i dowidzenia. A dane użytkownika już sobie krążą tu i ówdzie.

Nie, najlepiej by było gdyby cała dystrybucja elektroniczna była wzorowana na GOG. Ale, że tak nie będzie bo żaden wydawca nie zgodzi się na sprzedawanie najnowszysch gier bez DRMu, to wolę, żeby było kilka platform niż tylko Steam (z którym osobiście mam najwięcej problemów; komunikat "Game is currently unavailable" pojawia mi się dosyć często, mimo że gry są zainstalowane na dysku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem dokładnie, ale myślałem, że platforma Beamdoga polega na tym, że nie ma instalatorów i innych bzdetów? Coś takiego wyczytałem, gdy przeglądałem informacje o MDK2HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować