Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur`s Gate Enhanced Edition kupicie tylko w sklepie Beamdog; druga część dopiero w 2013 roku

59 postów w tym temacie

Budo bo nie udostępnią. Problem jest taki że gra ma tylko obsługę wyższych rozdzielczości, mnie problemów z działaniem pod Win 7 i tyle.
Jak ktoś śledzi to co się dzieje z BG 2 to wie że istnieje Ice Wind Gate który zamienia silnik z BG 2 na ten z IWD 2. Czyli masz zasady 3 edycji nie te pseudo jak w BG 2, nowe klasy, rasy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:24, Amdor6 napisał:

Już widzę Day 1 DLC za 10$ dodający Imoen...

Według twórców w dlc będzie jedynie nowa zawartość stworzona przez Beamdog, cały oryginalny content znajdzie się w podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tylko, że ja chcę coś więcej niż icewind gate. Ja chcę kompletny overhaul z usprawnieniem grafiki itd itp. W końcu będą musieli zacząć udostępniać, a jak nie, to ludzie sami zaczną po premierze. Gameplaye, screeny, nowe questy, nowe postacie, developer''s diary, cokolwiek. Każda szanująca się firma dzieli się postępami prac z fanami, zobacz na ArenaNet chociażby. W temacie gw2 mają mega silny kontakt z całym community i o to chodzi. Nawet małe i niezależne firemki udostępniają jakieś materiały, a tu cisza jak w grobie. Co najmniej podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się napaliłem na te Baldury... A teraz co news to jakiś koszmar się tego robi.
Damn, osobny klient dla samych Baldurów? Chyba ktoś się tu z głupim na głowy pozamieniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IWD 2 działa na ostatniej wersji infinity engine więc poprawa grafiki jak najbardziej jest.
A czym się mają z nami dzielić ? To nie będzie super hiper zmiana ot odcinanie kuponów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już skończcie jęczęć o tą platformę. Macie prosty wybór - albo kilka platform, albo żadnej. To są firmy, które mają zarabiać kasę dla siebie, a nie dla Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 11:16, czopor napisał:

Już skończcie jęczęć o tą platformę. Macie prosty wybór - albo kilka platform, albo żadnej.
To są firmy, które mają zarabiać kasę dla siebie, a nie dla Valve.


To niech udostępniają możliwość ściągnięcia zwykłego instalatora gry z ich strony, zamiast wciskania klientom kolejnego syfu działającego w tle. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw płate DLC teraz brak premier na steam i gog... żenada... po co w ogóle ruszali Baldura... skoro i tak dziadostwo zrobili... tylko pieniędzy by chcieli.... ale się zdenerwowałem... ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 13:58, TomekVader83 napisał:

tylko pieniędzy by chcieli...

Wiadomość z ostatniej chwili: gry się robi dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, po premierze Diablo 3 zraziłem się do grania sieciowego, przez internet jak kto woli. Rozumiem, jak kogoś to kręci, winna być taka opcja. Opcja, nie przymus czy wymóg. Co mi po "przepraszam" od Blizzarda czy kogokolwiek. Rozumiem aktywację przez internet i koniec. A tak to kupujesz kota w worku. Zapłaciłeś i nie działa.
Nie, nie będę ciągnął z sieci Baldursa. Mam całą trylogię i to po 2 egzemplarze. Starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 14:57, Jeggred napisał:

A co takiego złego jest w platformie Beamdog, że ludzie już płakać zaczynają ?

Ta platforma to jest badziewie straszne. Ja u nich kupiłem Victorię 2, z którą problemów miałem tylko troszeczkę, oraz jakąś drugą grę, już nie pamiętam nawet tytułu. Może dlatego nie pamiętam, bo nigdy nie udało mi się jej ściągnąć :/ Chociaż muszę przyznać, że jakiś gość z Beamdoga starał się mi pomóc, to im trzeba oddać, że customer service jest na wysokim poziomie. Fakt jednak faktem, że gry nie ściągnąłem, nie pograłem, a 10 dolców poszło ... spać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydając grę wyłącznie na Beamdog, sami sobie gola strzelają. No cóż, niektórzy muszą dostać kopa w rzyć, by się przekonać, że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:58, L33T napisał:

Jak ktoś śledzi to co się dzieje z BG 2 to wie że istnieje Ice Wind Gate który zamienia
silnik z BG 2 na ten z IWD 2. Czyli masz zasady 3 edycji nie te pseudo jak w BG 2, nowe
klasy, rasy itd.

Ja osobiście wolałem edycję z BG2 od tej z IWD2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krrrrrrwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....!!!!!!!!!!!!

Kurna, nie dość że nie pokazują NIC z tego co zrobili, to jeszcze takie coś? Ani w pudełeczku, ani na jakiejś rozsądnej platformie cyfrowej (czyt. Steam) tylko na jakimś ich programie? Po cholerę mam się tak bawić?
Raz dla BF3 skusiłem się na Origin ale nie mam ochoty mnożyć kont na platformach do gier jak skrzynek pocztowych :/
Co za banda palantów...
A ja tak się cieszyłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować