Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Interaktywny audiobook 1812: Serce Zimy dostępny do pobrania za darmo

22 postów w tym temacie

Adam Berlik

Każdy, kto dotychczas zwlekał z zakupem interaktywnego audiobooka zatytułowanego 1812: Serce Zimy, nie musi się już dłużej zastanawiać. Od teraz można go ściągnąć nieodpłatnie z oficjalnej strony. Ot, taki prezent od twórców na wakacje.

Przeczytaj cały tekst "Interaktywny audiobook 1812: Serce Zimy dostępny do pobrania za darmo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 14:43, Kraju napisał:

Czemu jak sprawdzam plik Nortonem to wykrywa wirusa i mi go usuwa? :< Coś jest z tym
plikiem nie tak?

System reputacji - jeśli jakiś plik pobierze mniej niż 100 osób używających Nortona, to taki plik z automatu uznawany jest za zagrożenie. Sam plik jest OK - gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 15:24, BigLebowski napisał:

System reputacji - jeśli jakiś plik pobierze mniej niż 100 osób używających Nortona,
to taki plik z automatu uznawany jest za zagrożenie.


nigdy nie lubiłem nortona, ale to już jest przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny system, szkoda tylko że jest aż tak kłopotliwy. Najwyżej spróbuje ściągnąć audiobooka pod koniec dnia. Może wtedy będzie już wszystko ok. Samego Nortona nie chce mi się wyłączać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe, na HTC One X z ICS''em w wersji 4.0.3 ani "1812 Serce Zimy" ani "Antek" nie chcą działać ale na tablecie z "czystym" ICS''em 4.0.3 "Serce Zimy" działa.
Przedziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pełną Androidową wersję :D
Na komputerze nie mam czasu słuchać audiobook''ów z resztą jest niewygodnie, wolę rozwalić się w łóżku i wtedy sluchać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Grałem na moim iPodzie w demko które wydali przed premierą. Bardzo mi się spodobało i teraz dzięki temu będę mógł zagrać w pełną wersję! Dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie. Wyborów jest dużo, ale często niedopracowane. Bohater ma wiedzę, której gracz wcześniej nie uzyskał. Dla mnie takie sytuacje to immerssion killer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 18:43, Reinvented napisał:

Czekam na pełną Androidową wersję :D


Jak to "czekasz"?
Przecież pełna androidowa wersja jest dostępna, trzeba tylko użyć wyszukiwarki na google play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 01:01, Jarden napisał:

Jak to "czekasz"?
Przecież pełna androidowa wersja jest dostępna, trzeba tylko użyć wyszukiwarki na google
play.


A no czekam, ponieważ jak narazie na Androidach jest tylko demo, wierząc w to co piszą na stronie "Pełna wersja już wkrótce na Google Play" no chyba że jakieś stare info, to mnie popraw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 16:25, Kraju napisał:

Fajny system, szkoda tylko że jest aż tak kłopotliwy. Najwyżej spróbuje ściągnąć audiobooka
pod koniec dnia. Może wtedy będzie już wszystko ok. Samego Nortona nie chce mi się wyłączać.
:D

Ale ten plik można przywrócić i zaznaczyć żeby dodał go do wykluczeń ze skanowania. Na karcie informacyjnej jest jakiś mało rzucający się w oczy odnośnik, który przeniesie Cię do odpowiedniej zakładki z opisanymi opcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 02:01, Reinvented napisał:

A no czekam, ponieważ jak narazie na Androidach jest tylko demo, wierząc w to co piszą
na stronie "Pełna wersja już wkrótce na Google Play" no chyba że jakieś stare
info, to mnie popraw :D


Nie tylko demo, wystarczy użyć przeglądarki czego dowodem jest to: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Claw.SerceZimy.part1&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5DbGF3LlNlcmNlWmlteS5wYXJ0MSJd
I nie pojawiło się to wczoraj ani dwa dni temu, pełniak jest dostępny już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować