Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Resident Evil 6 mocno skupiają się na fabule - w grze pojawi się mnóstwo przerywników filmowych

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

Capcom już kilkukrotnie podkreślał, że Resident Evil 6 będzie najdłuższą częścią serii. Ile godzin przerywników filmowych znajdzie się w grze? Odpowiedzi na to pytanie udzieliło BBFC.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Resident Evil 6 mocno skupiają się na fabule - w grze pojawi się mnóstwo przerywników filmowych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się podobały filmiki w serii Resident Evil.

@KrzysiekP
Pewnie wydadzą po pół roku od premiery wersji konsolowej jak było z RE5 czy RE4 (tu było chyba więcej niż pół roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej przerywników filmowych tym lepiej, z drugiej strony mnie ślamazarny gamaplay RE odrzuca, więc raczej nie jestem zainteresowany. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 13:42, Kadaj napisał:

Im więcej przerywników filmowych tym lepiej


No chyba cię powaliło. Twórców tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 14:04, Demagol napisał:

No chyba cię powaliło. Twórców tym bardziej.

Wolę kilka godzin przerywników filmowych i rozmów między postaciami, przerywanych od czasu do czasu przez QTE lub przejście gdzieś niż twór, w którym jest tylko samo granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 17:23, Lucas162 napisał:

Ale film to film, a tutaj będzie interaktywny film, a to spora różnica.


To ja już wolę zwykły film, przynajmniej mogę oglądać i nic mi w tym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam długośc przerywników odpowiada, tymbardziej że materiał na fabułę jest całkiem niezły, a do tego mamy sporo głównych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować