Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

OUYA - androidowa konsola na Kickstarterze. Rekordowa zbiórka

35 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2012 o 10:14, Daelor napisał:

> A wie ktoś ile zadeklarowali, że potrzebują? Bo nie mogę znaleźć na kickstarterze
(zazwyczaj
> chyba gdzieś była taka informacja).

950k (jest pod aktualnie zebraną kwotą).


Faktycznie, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 03:35, sinir napisał:

Hmm, konsola będąca dużym smartfonem bez dotyku i wyświetlacza, umożliwiająca uruchamianie
androidowych aplikacji na dość słabym sprzęcie (T3 to niestety niewypał), ale za to z
możliwością podłączenia pada i TV.

To nie może się udać. Od tego wszystkiego mam już smartfona.


Ty tak, ja nie. I wielu ludzi też nie ma swojego smartfona. Bo po co? Chce pograć, mam PC, chce zadzwonić - mam telefon, zwykły, chce sprawdzić coś na szybko w necie - Opera Mini w SE Hazel wystarcza. Ile pograsz na swoim smartfonie? 5 godzin? 8 godzin? I to na jakim ekranie. Ja widzę różnice w grze na 4" ekranie a (powiedzmy) 32" telewizorze. Po za tym, przy obecnej ilości gotówki jaką otrzymali na Kickstarterze, mogą pokusić się o wyprodukowanie kilku konfiguracji OUYA.

Pomysł doskonały, 100$ za konsole to nie majątek, a darmowe gry na pewno sprawią, że wiele ludzi skusi sie na jej zakup, nawet jeżeli nie będzie dostępna w Polsce. Czekam na premierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 09:19, Tenebrael napisał:

Rzekłem, za miesiąc zobaczymy, jak blisko/daleko byłem :]


Na finiszu tempo wpłat wzrasta ponownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to jest za konsola ?? wczoraj po przeczytaniu o androidzie myslalem ze to bedzie jakis emulator na smartfony z androidem. po obejrzeniu filmiku zobaczylem ze to zwykla konsola. co w niej takiego specjalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwartość.
Każdy może na nią tworzyć produkty - łatwo i tanio
Gry mają być dostępne za darmo
Można z nią robić co się tylko chce
Cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest pewność, że nie pokażą wszystkim środkowego palca i zawiną się z kasą? :P Podpsiuję z tym serwisem coś w rodzaju umowy? Ciekawe czy po rozgłośnieniu sprawy licznik będzie bił jeszcze szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 19:35, Zgreed66 napisał:

/// 3mln?? Szalency...


3,2 mlna. Ładnie, wykręcą rekord działu Technologie. :)

Najbardziej mnie ciekawi, co ludzie zrobią z tą konsolą po zakupie - jak ją zmodyfikują sprzętowo i programistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 21:34, Vojtas napisał:

Najbardziej mnie ciekawi, co ludzie zrobią z tą konsolą po zakupie - jak ją zmodyfikują
sprzętowo i programistycznie.

Programistycznie? To proste. Zrobią emulatory starych konsol, co skończy się zwiększonym zainteresowaniem działów prawniczych co poniektórych firm (kij z SONY, ale Nintendo takie rzeczy traktuje bardzo poważnie, dojdzie jeszcze SEGA - MS może czuć się bezpiecznie, bo konsola za słaba na emulację Xboksa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować